Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było Nelsona z Vagiem :kwasny:

ale za to śmiechu było co niemiara :polew: :polew:

Zawsze jest śmiech :) bez tego się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:buhaha:

Z tego co widziałem to mieszkasz gdzieś blisko bajana ? To jak będziemy szli na wódkę to musisz dołączyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na bajana, kupiłem tutaj mieszkanie w tamtym roku. W miare blisko do roboty nie jest źle. Tylko sąsiadka nade mna mieszka z synem i tak regularnie musze słuchać ich kłótni :D

Z wódeczką może być mały problem, moja rodzi za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nam sie klub rozrasta :naughty: Najpierw Gniady potem Kaju teraz Emay i na końcu Hornet. Znaczy się letnie spoty będą ponownie na Niskich łąkach na trawce z rodzinami :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:33_________________________________________________aaa odkopałem jakiś stary monitor CRT 15 pisze ten post i już mnie oczy bolą ... :wallbash: jade jutro po jakieś LCD żeby można było normalnie pracować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bajana mieszkasz? Dowoziłem do tęczy pieczywo z familijnej na PF... Niedaleko do Astry tak samo. Jaki ten świat mały... :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 00:56_________________________________________________

to nam sie klub rozrasta :naughty: Najpierw Gniady potem Kaju teraz Emay i na końcu Hornet. Znaczy się letnie spoty będą ponownie na Niskich łąkach na trawce z rodzinami :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:33_________________________________________________aaa odkopałem jakiś stary monitor CRT 15 pisze ten post i już mnie oczy bolą ... :wallbash: jade jutro po jakieś LCD żeby można było normalnie pracować :naughty:

Reasumując Maćku... Najwyższy czas na Ciebie i Ewe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze czas i kilka rzeczy do zrobienia zanim zakopie się w pieluchy i zdziadzieję do reszty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze czas i kilka rzeczy do zrobienia zanim zakopie się w pieluchy i zdziadzieję do reszty :naughty:

Pewnie trafisz w taki okres kiedy my już swoje odchowamy i będziemy pić a Ty będziesz w pieluchach siedział..... javascript:void(0);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje pomocy elektryka lub czlowieka ktory zamontowal by mi ori wyswietlacz temp w aucie...mam wyswietlacz 8 pin plus wtyczke oraz czujnik temp sam tego nie ogarne bo z elektryka jestem zielony zaplace za pomoc przy montazu ewentualnie odwdziecze sie dobrym trunkiem % dojazd do wrocka to dla mnie nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij pod zegar może już masz instalację i wystarczy tylko wpiąć wtyczkę :gwizdanie: a czujnik temp to ten sam co od klimy wiec jak masz klime to masz i czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem pod zegary nie ma kostki :( szczuraz poczytalem troche na temat czujnika ze jak wepne sie w ten od klimy to moze przeklamania robic..nowy dostalem gratis do wyswietlacza wiec nie ma problemu teraz kwestia pomocy przy montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bajana mieszkasz? Dowoziłem do tęczy pieczywo z familijnej na PF... Niedaleko do Astry tak samo. Jaki ten świat mały... :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 00:56_________________________________________________

to nam sie klub rozrasta :naughty: Najpierw Gniady potem Kaju teraz Emay i na końcu Hornet. Znaczy się letnie spoty będą ponownie na Niskich łąkach na trawce z rodzinami :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:33_________________________________________________aaa odkopałem jakiś stary monitor CRT 15 pisze ten post i już mnie oczy bolą ... :wallbash: jade jutro po jakieś LCD żeby można było normalnie pracować :naughty:

Reasumując Maćku... Najwyższy czas na Ciebie i Ewe ;)

Kaju a do społem południe też dostarczałes pieczywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za,może troche głupie pytanie,ale jak w B5 wyciąga się licznik. Też marzyło by mi się zamontowanie wyświetlacza temperatury a nie wiem jaki dokupić.Nie chce się z nim szarpać bo poprzedni właściciel zostawił mi piękne pęknięcie na liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goli wyjecie licznika to prosta sprawa http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_chromowane_ramki_w_liczniku_montaz-t25374.0.html przeczytaj ten post nawet nie do konca i bedziesz mial wszystko jak na dloni...jako laik poradzilem sobie bez problemu w 2 minuty tylko po to zeby sprawdzic czy mam kostke do wyjscia na wyswietlacz temp

jak chcesz namiar na czlowieka do wyswietlacza to pisz na pw dostalem wyswietlacz kostke i czujnik w tym wysylka za 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...