Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Yo wróciłem z mini weekendu. :hi:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Podsumowanie zmiany oleju z 10w40 na 5w50:

W marcu 29 zmieniłem olej na 5w50 Millers XFS zalałem 4,2 L bo tyle do niego wchodzi dodatkowo wymieniłem wszystkie filtry.

Przejechałem 1700 km i zapaliło się oil min :facepalm:. Wku..... mnie ten silnik mam ochote spuścić go ze stoku. Na 10w40 olej schodził tak samo szybko. Ten silnik to jest jakaś kpina. Już wiem, że do ludzi sprzedam to auto. Szkoda, bo wszystko w nim porobiłem.... :doh:

:doh:

Krzyczysz, że nie masz z czego oszczędzać a tu proszę.. czysta ekonomia :decayed: kupić auto i nie sprawdzić :facepalm: Tak jest jak się nie sprawdza wcześniej. Teraz policz ile dołożyłeś już do auta i ile jeszcze będziesz musiał zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

szczurek ,jak tam fele ? bo jestem ciekaw :decayed: lustro ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet. Mądry polak po szkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczurek ,jak tam fele ? bo jestem ciekaw :decayed: lustro ? :naughty:

tak ale po kazdym myciu muszę je pastować od nowa bo nie konserwowałem ich klarem :grin:

Maćku, teraz wszedłes mi na ambicję

To faktycznie musiałeś się z tym ukrywać. Teraz na spotach będziesz mi salutował bo ja od WKU dostałem generała :naughty:

Byłem w Castoramie :decayed: ale też tłumy

dzisiaj wszędzie były tłumy, korki na mieście, korki na autostradzie, kolejki u fryzjerów i na poczcie. Jakby ludzi od kaloryferów poodkuwali i wypuścili dzicz na miasto.

Ten silnik to jest jakaś kpina. Już wiem, że do ludzi sprzedam to auto.

szukaj kupca na silnik póki siedzi w budzie a za siano ze sprzedaży kompletu zrób swap na 1.8T. Dodatkowo OC będziesz miał tańsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oc mu się nie zmieni bo nie przekracza 2.0 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra walić to oc :grin: będzie miał więcej koni pod butem, spalanie na tym samym poziomie, zużycie oleju 1l/10000 i części w rozsądnych cenach. O możliwości zrobienia programu nie będę już wspominał.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

ty Hornet słyszałeś coś o tym że GULF jest niepolecany do silników turbodoładowanych ? Zastanawiam się czy nie zalać na próbę do siebie ale boję się że mi się zwęgli w przewodach do turbo.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

ty Hornet słyszałeś coś o tym że GULF jest niepolecany do silników turbodoładowanych ? Zastanawiam się czy nie zalać na próbę do siebie ale boję się że mi się zwęgli w przewodach do turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo wróciłem z mini weekendu. :hi:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Podsumowanie zmiany oleju z 10w40 na 5w50:

W marcu 29 zmieniłem olej na 5w50 Millers XFS zalałem 4,2 L bo tyle do niego wchodzi dodatkowo wymieniłem wszystkie filtry.

Przejechałem 1700 km i zapaliło się oil min :facepalm:. Wku..... mnie ten silnik mam ochote spuścić go ze stoku. Na 10w40 olej schodził tak samo szybko. Ten silnik to jest jakaś kpina. Już wiem, że do ludzi sprzedam to auto. Szkoda, bo wszystko w nim porobiłem.... :doh:

:doh:

Stary masakra, moje 2,0TFSI w B7 wpierdalało liter na 1000mil czyli niecałe 1600km, a tu Ci golas tak łoi?! Masz AC? Wepchnij w krzaki i spol to w h*j...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zepchnij to do mnie do garażu a nie w krzaki jak coś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek musiałby to do mnie na dziuple podprowadzić. Na częściach by trochę odzyskał, a z AC by coś ciekawego już kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zepchnij to do mnie do garażu a nie w krzaki jak coś :whistling:

Dobrze gada... w noc się go rozkręci i w sobotę na Lubin z nim :decayed:

Co do gulf-a to coś tam słyszałem. Nie eksperymentuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka sprzęgło zrobione maskara robic je z nie wysokiego podjazdu nie to auto teraz jeszcze dziś pranie tapicerki i na dniach trzeba by polerkę zrobić i ryski drobne po usuwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam AC i tak wlaśnie myśle żeby go ulotnić to całkiem dobra sprawa by była.

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Najpierw spróbuje go na alledrogo spuścić.

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

Szczuraz zalej sobie Millers kupowałem od dzik z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje czerwonki będą na sprzedaż to są ori speedline z S6 plus. W przyszłym tygodniu powinny być już białe żeby nie raziły w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale upał.. kolejne piwko trzeba sączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktos z wroclawia doswiadczony w tej kwestii podjalby sie zalozenia relingow w a4 b6 avant?

nie masz ori mocowań i chcesz wiercić dziury w dachu czy jak ?

ale upał.. kolejne piwko trzeba sączyć...

ja z 2 godziny wstawiam fure na podjazd i też rozpoczynam rozrzedzanie krwi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...