Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie mam z kim biegać :kwasny:

Goldik sam biega i nie marudzi :P:P:P

patrzcie jak koleś chciał wałka zrobić z S3 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.tapatalk.com/d/14/01/21/2azype8e.jpg

Lipa tylko ze taka kasza pada a nie płatki śniegu

Uzdrowiska Kłodzkie? Obsługujemy im strony internetowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy Klubowicza z czarnej b7 avant na blachach DZA? Lata na ramkach klubowych i pracuje gdzieś koło mnie na Braniborskiej. Prawie codziennie go widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy Klubowicza z czarnej b7 avant na blachach DZA? Lata na ramkach klubowych i pracuje gdzieś koło mnie na Braniborskiej. Prawie codziennie go widzę

hehe to ja :) w piątek chyba żona Cię też widziała :) pracuję na Braniborskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek mrygałem Ci koło statoila :decayed:

to moja żona była!:bokser:

wspominała, że widziała czerwone a4 w ramkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... spoko- ja też już żonaty. Poza tym Ciemno było i nie widać szofera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan87 i jego prawidłowe parkowanie:

DSC_0656.JPG

Jeszcze raz tak źle zaparkujesz to zacznie Ci magicznie powietrze z kół znikać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

stary, to co odjebał chopin to żodyn go nie przebije... żodyn! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

stary, to co odjebał chopin to żodyn go nie przebije... żodyn! :grin:

Widziałem. Chciałem chopinowi właśnie pokazać, że nie jest odosobniony.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

a co mnie to obchodzi, stoję zgodnie z przepisami przy krawędzi jezdni, jak mi zbudujesz parking, to chętnie z niego skorzystam:wink:

tam zawsze ktoś parkuje, jak nie ja, to ktoś inny

kiedyś straż miejska mnie i inne auta upomniała, jak staliśmy kawałek dalej na chodniku w kierunku szkoły (bo nie staliśmy przy krawędzi jezdni), nie wlepili żadnego ostrzeżenia aucie, które stało tak jak ja dzisiaj

nie bądź taki nerwowy:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w doopie masz bezpieczeństwo innych. Masz szczęście, że wyjazd z posesji nie jest traktowany jako skrzyżowanie. Wtedy musiałbyś zachować 10 m. Ja nie jestem nerwowy tylko chcę zapobiec ewentualnemu wypadkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście, że wyjazd z posesji nie jest traktowany jako skrzyżowanie. Wtedy musiałbyś zachować 10 m. Ja nie jestem nerwowy tylko chcę zapobiec ewentualnemu wypadkowi.

niestety nie ma tu innych miejsc, a czasami muszę do pracy jechać samochodem, staram się zawsze rzetelnie parkować, nie zawsze po prostu się da, z drugiej strony droga nie zawsze jest usłana różami, czasami trzeba się wysilić, nie dojeżdżaj do końca wyjazdu, jak zatrzymasz się wcześniej, to widać z daleka, czy coś jedzie, często stosuję tę technikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...