Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Problem to jest akurat z ziarnem metalicu

Tapniete z HGW 2

Kumpel który maluje , ma srebrnego accorda i mowi ze kazdy lement ma domieszke innego koloru i jak mowisz ziarno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój lakiernik powiedział, że ogarnie wtrysk, 200 pln, ale trudno, ma być igła i chu* :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds najlepsza firma jak dla mnie, która mogłaby Ci pomóc s-plus na ul. Rakowej, ale tylko na rakowej jest jeszcze gdzies na krzykach ale tamta to inna bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I jak tam panowie z tym łataniem dziurek w tapicerce? Byl ktos bo tez mam jeden ubytek mata mi dziure wupaliła. Duds jak to sie stalo że przypaliłes lakier bo czytam i sie zastanawiam;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I jak tam panowie z tym łataniem dziurek w tapicerce? Byl ktos bo tez mam jeden ubytek mata mi dziure wupaliła. Duds jak to sie stalo że przypaliłes lakier bo czytam i sie zastanawiam;d

Chciałem rysę spolerować i za mocno pojechałem maszyną :) Lakier za mocno się rozgrzał i BANG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Szuracz i jak zrobiłeś?

cierpię na permanentny brak czasu. Może w przyszłym tygodniu po drugich zmianach na spokojnie sie za to zabiorę. Na razie jest prowizoryczny górny a reszta skończona. Boczki wczoraj Koza zabrał także do grudnia będzie wszystko skończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Szuracz i jak zrobiłeś?

cierpię na permanentny brak czasu. Może w przyszłym tygodniu po drugich zmianach na spokojnie sie za to zabiorę. Na razie jest prowizoryczny górny a reszta skończona. Boczki wczoraj Koza zabrał także do grudnia będzie wszystko skończone.

czekam na info jak coś pisz to pomogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko narożnik przedniego błotnika do pomalowania

Ten mój lakiernik to jednak magik. We Wrocku w 3 firmach się nie podjęli, a on powiedział, że na luzie. Z resztą już jedną rysę mi ogarniał wtryskiem i wyszło pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten wtrysk to 200 zł, a za to co robiłem z tą rysą to nie wiem, bo robiłem jeszcze dół drzwi (wiadomo standard rdza), zderzak tył i w sumie 650 pln płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę to Wam tu, może ktoś coś przyuważy

http://www.wykop.pl/link/2249274/wykop-pomoc-piekne-audi-a4-skradzione-we-wroclawiu/

KR pozdr DW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...