Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam państwa chciałbym się podzielić nieprzyjemnym faktem który nawiedził mnie dziś rano otóż wsiadając do swojej niuni stwierdziłem ze nie mam lusterka ;/

I teraz pytanie kieruje do was czy ma ktoś takowy lewy wkład podgrzewany i sferyczny na zbyciu bo chętnie bym go przywłaszczył ;] za rozsądną cenę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy sie na tuningowisko wybieraja?

Słyszałem coś o tym ale w weekend mam gościa ( książe Bolko z nadarzyna) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Autko mam od paru dni. Przeczytalem, że spotykacie się co niedziele o 18.oo. Czy jutro ktoś będzie? A szczególnie z VAG-iem. Mam chyba dużo błędów. Głównie chodzi mi o klimę. Powiem krótko - POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, jedyny powód przyjazdu na spot -VVVVVVVVVAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGG, inspekcje porobione i gość nigdy więcej się nie pokazuje :thumbdown:

Dlaczego tak sądzisz? Przed Audi miałem VW Passat 1.9 TDi 116 kM i byłem prawie na wszytkch spocikach wroclwskich. sam nawet pomogłem gościom zrobić spotka na terenie kapieliska "Różanka". Mieliśmy lokal i duuuuużo miejsca na ustawienie autek. Nie jestem komputerowcem więc zawsze korzystałem z pomocy kolegów - to chyba normalne. Jeżeli wśród braci adików panujetaki mental to tylko mogę powiedzieć jedno - przykro mi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, chodzi o to że przyjeżdżając na spoty wrocławskie co jakiś czas wpada ktoś z pytaniem KTO MA VAGA?, dostaje to co chce i tyle po nim. Jeżeli ty zamierzasz aktywniej uczestniczyć w życiu klubu nie bierz do siebie mojego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bez obrazy. Jestem poważnym facetem, mam swoje lata. :good: :good:

Pytanie mam do osób, które czynnie uczestniczą w spotach: kiedy bedzie najbliższy spot? Bardzo chciałbym poznać nowych ludzi i dowiedziec się coś o zaletach i wadach A4.

Pozdrawiam - Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O POMOC VAG-iem

Klima nie pracuje. Czujnik cisnienia wymieniony. Klimanabita, szczelna. Nie chcę ponosic kolejnych kosztów, chyba rozumieniecie? Proszę o pomoc i analizę błedów!!! Niedlugo wyjeżdżam z rodzinką na wakacje a bez klimy to jak bez ręki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...