Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

w ASO wycenili 3 400zł. Ściągnę z gówniarzy co do grosza.

co się stało ? Ty nie powinieneś być w alpach ?

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

To mi się w nim podoba: ARP - system zapobiegający dachowaniu

czyli że co że jakieś kółka się po bokach wysuwają czy może mały oddział azjatów łapie za auto ? :polew: aaa i ma wentylowane tarcze hamulcowe ... nie pogadasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?

odczekaj chwilę

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?

odczekaj chwilę

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

okej, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bałem Sie że to ja bo dostałem w linku że czarne audi na braniborskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jeden link a wszyscy wydygani że to może być właśnie on :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to b8. to nie jest czasem dikson ? :D

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

uuu widzę ma się na sumieniach...

mówiłem ze tak będzie. na mnie wszyscy wsiedli a tu prosze co drugi wydygany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu 50/2pkt wsioki przed granicą dorobily. Jakby pouczyć nie mogli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:a u mnie same problemy tęściowa ma guzy na obu płucach chyba już nie uleczalnie w poniedziałek szpital :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:a u mnie same problemy tęściowa ma guzy na obu płucach chyba już nie uleczalnie w poniedziałek szpital :facepalm:

masakra jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu 50/2pkt wsioki przed granicą dorobily. Jakby pouczyć nie mogli...

był ktoś ? Wojewdzki Orodek Ruchu Drogowego - Szkolenie kierowcw naruszajcych przepisy ruchu drogowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:a u mnie same problemy tęściowa ma guzy na obu płucach chyba już nie uleczalnie w poniedziałek szpital :facepalm:

masakra jakaś

:hi: to i ja dodam, wczoraj jedną babcie zabrało pogotowie z podejrzeniem zawału, a dzisiaj drugą z podejrzeniem mikro udaru. ehhh życie....

Ale udało mi się dzisiaj wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, kurw.. wcale się nie dziwię że się lało, ostatnim razem jak mechanik działał mi w silniku przy robieniu głowicy, tak założył uszczelkę pod pokrywą że praktycznie ledwo ledwo trzymała, nie wspominając że była w dwóch miejscach tak dojebana że prawie przecięta. Aaaa i mało tego pod pokrywę przychodzą jeszcze 3 uszczelniacze, których u mnie nie było :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...