Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spokojny człowiek jestem... ale najpierw na miejscu policjant obsługujący kolizję podał mi dane...zgłaszam szkodę i złe... Kazali mi wziąć notatkę (za opłatą 17zł) to wziąłem i dalej to samo. A później się dziwią, że ludzie na nich wieszają psy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siema cyce... trzymać jutro qciuki bo wujek jedzie na turniej siatkówki i zamierza na pudle stanąć :decayed:

Od zawsze mówiłem że francuskie samochody to gówno jakich mało... dzisiaj w peugeocie uszczelka przy drzwiach kierowcy postanowiła, że się odklei a za nią poszedł boczek :polew:

Stara zjeżdża na chatę i mówi, że coś świszcze w czasie jazdy... idę luknąć i ręce mi opadły hahahahah Może i to ładnie wygląda i ma dużo miejsca w środku ale już wolałbym Emila skodę :grin: Mam wrażenie, że te plastiki niebawem zaczną się odzywać :whistling: ale turbo dziurę ma małą i w miarę jedzie jak na takie koromysło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojny człowiek jestem... ale najpierw na miejscu policjant obsługujący kolizję podał mi dane...zgłaszam szkodę i złe... Kazali mi wziąć notatkę (za opłatą 17zł) to wziąłem i dalej to samo. A później się dziwią, że ludzie na nich wieszają psy :facepalm:

może ubezpieczenie było sfabrykowane. Są mi znane takie przypadki jak podczas kolizji nie przepuścili przez bazę to lipa. Twraz zostaje Ci tylko uderzyć do funduszu gwarancyjnego. Za notatkę policyjną płacisz ty przy jej wyciąganiu ale ubezpieczyciel/fundusz gwarancyjny nie. Policjantka która mnie obsługiwała od razu powiedziała mi żeby jej nie brac bo to leży w interesie ubezpieczalni/funduszu gwarancyjnego. Jeżeli auto faktycznie miało ubezpieczenie w podanej tobie ubezpieczalni to po tablicach powinni sami dojść i jest to w ich interesie. Rozumiem że policjanci po kolizji zostawili Ci dane sprawcy oraz swoje wizytówki WRD z numerem telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na stronie funduszu gwarancyjnego... ubezpieczenie jest, numer polisy się zgadza... tylko to nie Uniqa tak jak na notatce tylko Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych...

Dane sprawcy mam i nazwisko policjanta :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Najłatwiej teraz chyba będzie zgłosić szkodę w odpowiedniej ubezpieczalni a notatkę podrzeć :eusathink: bo po co mi to teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.30 :decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Mnie jutro nie ma ....

Jutro jest sobota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na stronie funduszu gwarancyjnego... ubezpieczenie jest, numer polisy się zgadza... tylko to nie Uniqa tak jak na notatce tylko Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych...

Dane sprawcy mam i nazwisko policjanta :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Najłatwiej teraz chyba będzie zgłosić szkodę w odpowiedniej ubezpieczalni a notatkę podrzeć :eusathink: bo po co mi to teraz

jak masz notatkę już wykupioną to zgłaszaj szkodę i im przekaż. Będziesz 2-3 dni do przodu zanim oni napisza pismo i dostaną odpowiedź z WRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na stronie funduszu gwarancyjnego... ubezpieczenie jest, numer polisy się zgadza... tylko to nie Uniqa tak jak na notatce tylko Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych...

Dane sprawcy mam i nazwisko policjanta :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Najłatwiej teraz chyba będzie zgłosić szkodę w odpowiedniej ubezpieczalni a notatkę podrzeć :eusathink: bo po co mi to teraz

jak masz notatkę już wykupioną to zgłaszaj szkodę i im przekaż. Będziesz 2-3 dni do przodu zanim oni napisza pismo i dostaną odpowiedź z WRD

Tak tylko, że na notatce zamiast ubezpieczalni TUW jest Uniqa to nie będzie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do WRD na hubską poproś o kontakt tych co robili ci notatkę i niech prostują co spieprzyli. U mnie byli na tyle ogarnięta ekipą że nawet do domu z informacją przyjechali co się dzieje w mojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do WRD na hubską poproś o kontakt tych co robili ci notatkę i niech prostują co spieprzyli. U mnie byli na tyle ogarnięta ekipą że nawet do domu z informacją przyjechali co się dzieje w mojej sprawie.

Jak zobaczyli z kim mają do czynienia, to i do domu przyjechali... :decayed: patrząc na posturę Arka, to na kolanach przyjdą i w zębach papiery przyniosą z kratą browca z przeprosinami że tak wyszło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...