Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

goldik pamiętasz moje magiczne obroty w audi? gazownik mnie zdiagnozował na 290 zł (czujnik ciśnienia gazu ) ułamany jeden króciec od podciśnienia miedzy reduktorem ale kolektorem ssącym :kwasny::facepalm: ale już jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na prawko C+E, idzie ktoś ze mną? :decayed: ale to dopiero po 25 jak skończę CNC.

a masz C? ja w przyszłym roku może sobie uzupełnię, zobaczę jak mi się potoczy, a akurat mi wychodzi kurs na przewóz rzeczy i inne tego typu pierdoły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo. Bedzie lało :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Cwiara spojrzysz mi do tego licznika od ibizy?

zdzwonimy się potem bo jeszcze nic nie wiem:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutro jest spotkanko ?;D

tak bym tego nie nazwał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o której w końcu? :wink: Bo nie wiem czy zdążę dotrzeć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozłożyło...leże z gorączką :faceplam: Oca dam Ci znać jeszcze do jutra czy będę na spot jechał :faceplam:

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

a masz C? ja w przyszłym roku może sobie uzupełnię, zobaczę jak mi się potoczy, a akurat mi wychodzi kurs na przewóz rzeczy i inne tego typu pierdoły...

Jeszcze nie mam... wszystko za jednym strzałem chcę ogarnąć, prawko, adr`y itd... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz osa a ty już chciałeś sondy wymieniać to ten sam gazownik co wcześniej ci sprawdzał i nic nie znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam ale wtedy nie bylo takiego problemu i tylko kazal mi zmienic cpn . I z tym mial cpn-em mial racje

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier .... kur..... wczoraj wieczorem wracałem z sycowa s8 i przyładowałem sobie 180km/h , myśle przedmucham fure , i j**any kuropatwo-bażant wpierdzielił mi sie centralnie dziobem na maske :facepalm::facepalm::facepalm::wallbash::wallbash::wallbash: i teraz wgniot jak ...uj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier .... kur..... wczoraj wieczorem wracałem z sycowa s8 i przyładowałem sobie 180km/h , myśle przedmucham fure , i j**any kuropatwo-bażant wpierdzielił mi sie centralnie dziobem na maske :facepalm::facepalm::facepalm::wallbash::wallbash::wallbash: i teraz wgniot jak ...uj :(

Pióra poleciały ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...