Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopy... potrzebna pomoc. Mam do kupienia kola do micry we Wroclawiu Krzyki. Odebral by mi ktos z Was te kola i wyslal kurierem do mnie? Sianko przeleje na konto. Gosc preferuje tylko odbior osobisty. Stawiam flaszke :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chlopy... potrzebna pomoc. Mam do kupienia kola do micry we Wroclawiu Krzyki. Odebral by mi ktos z Was te kola i wyslal kurierem do mnie? Sianko przeleje na konto. Gosc preferuje tylko odbior osobisty. Stawiam flaszke :)

Hornet Ci to ogarnie wal do niego PW. Siedzi na L4 nudzi się chłopczyna :D

Opublikowano

Kto dziś się wybiera na zlot? Żona chora to mam czas pobajerzyć troszkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj odpadam.

Opublikowano

A ja wszystkie niedziele pracujące w tym miesiącu...

Opublikowano

Panowie chciałbym zapytać o kwestię obrotów silnika u mnie akurat jest 1.8 T. Jak odpalam na zimnym silniku to mam 1100 obrotów a po jakiś 30 sekundach może lekko dłużej spadają one poniżej 1000. To jest normalne?

Opublikowano

Panowie chciałbym zapytać o kwestię obrotów silnika u mnie akurat jest 1.8 T. Jak odpalam na zimnym silniku to mam 1100 obrotów a po jakiś 30 sekundach może lekko dłużej spadają one poniżej 1000. To jest normalne?

To ssanie przecież :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tak. To się nazywa ssanie :decayed:

Opublikowano

Dzięki. Tak myślałem choć wolałem się upewnić :)

Opublikowano

Ktoś na spocie mi mówił o warsztacie w okolicach Św. Katarzyny który chipuje bez hamowni. Gdzie to dokładnie?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie o Mirasie ex ecuproject tyle że on ma już hamownie z tego co wiem.

Opublikowano

Mi osobiście nie przeszkadza hamownia ale nie wiem co na to moj multi :D

Opublikowano
  • Autor

Hamujesz w trybie manual :wink:

Opublikowano

Już wszystko wiem, Jarek dał namiary :)

Opublikowano

Hamujesz w trybie manual :wink:

a Twój od kiedy będzie 200 kuca znosił? :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Coś będzie w tą niedzielę? Może bym się pojawił ;)

Opublikowano
  • Autor

Hamujesz w trybie manual :wink:

a Twój od kiedy będzie 200 kuca znosił? :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak skończy krwawić :decayed:

Co do spotu w niedzielę to ja odpadam. Mam urodziny młodego.

Opublikowano

Co do spotu w niedzielę to ja odpadam

Jak dobrze pójdzie to w następną też :grin:


Maciek o kim Ty mówiłeś ze lampami się zajmuje ?


Drugie pytanie. Wymieniałem ostatnio opony i mi gościu wszystkie felgi porysował jak zdejmował odważniki bo robił to nożem. Potrzebuje kogoś kto zajmuje się regeneracją z rachunkiem . Albo samym rachunkiem ;)

Opublikowano

Siemanko , gdzie we Wrocku polecacie prostowanie felg ?

Opublikowano
  • Autor

Maciek o kim Ty mówiłeś ze lampami się zajmuje ?

Bidzio, gwerty, fafnasty



Potrzebuje kogoś kto zajmuje się regeneracją z rachunkiem . Albo samym rachunkiem ;)

http://polerowanie-felg.pl/kontakt.html



gdzie we Wrocku polecacie prostowanie felg ?

http://www.zumi.pl/2168519,AFC-Grabowski_Auto-Felgi-Centrum_Pawel_Grabowski,Wroclaw,firma.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.