Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

No, Robaczki.

jak mówiłem wyrabiam sie znacznie wcześniej niż myślałem - za 20 min wyruszam.

Kierunek - poziek, a później Radomiu witaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Na początek pozdrowienia z Londynu dla wszystkich:):):a4fan: Ja musze przyznac ze ostatnio bardzo zadko bywam na forum ale musicie zrozumiec malo czasu (praca praca i jeszcze raz praca) a do tego brak inernetu w domu:/ jeszcze raz pozdro i do spotkania na jakims pazdziernikowym zlocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia , Dawid22 co z wami,kiedy stajecie na kreske, czy juz moze po? Nie chciałbym tego przegapic a niebawem lecę na wakacje, dogadajcie szybciutko temacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludzie.

Ja podobnie jak mokom mam ostatnio malo czasu, bo charakter pracy nie pozwala mi na przesiadywanie przy forum. :> A konkretnie postanowilem, ze pojde na TIRy i tak też zrobiłem. Jeżdżę do Niemiec Volvo FH12. Ogólnie bardzo ciężka praca, ale od dziecka mi się chciało jeździć TIRem, wiec spełniam swoją zachciankę. Mam umowę do końca grudnia i raczej jej nie będę przedłużał. Zarobki - min. 3500zł na rękę, przy dobrych kursach do 5000zł.

No to tyle, na razie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Ja z niedaleka :D Czy jak bedzie jakis spocik to mozna sie "wbic" :chytry: :drool:

W sumie u mnie nie funkcjonuje cos takiego jak spoty i musze do sąsiadów :(

Uprzedam ze będę wam zaglądał pod maski :D Szczególnie jak pod nia jest 1,8 T :P

Pozdrawiam i sory za nalot na temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja bede zaglądał ;) Jak bedzie sie cos szykowało i ogarne sie z czasem to zawitam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszust a którędy jeździsz do Niemiec może przez Wrocław tak przypadkiem ...??

Trasy mam bardzo różne. To jest tak, że wyjeżdzam na tydzien lub dwa i kursuje Karsdorf-Zielona Góra/Szczecin/Opole itp. lub tak jak w tym tygodniu caly czas po polsce Małogoszcz-Gdynia - Bydgoszcz-Zielona Góra - Bydgoszcz-Suwałki itd... Wożę cement silosem. Przez Wrocław póki co jechałem tylko raz. jak jechałem do Opola z Karsdorfu.

EDIT: Ajś, zapomnialem sie pochwalic, ze mam juz naprawiony immobilizer w aucie, a zajęła się tym Ania - moja dziewczyna. Tzn. jak wrocilem z trasy do auto dziwnie caly czas odpalało za pierwszym razem. Poźniej okazało się, że to znajomy mechanik naprawił - oczywiście wg instrukcji podanej w dziale ' Warsztat'. No i kolejny raz przydało się forum. :)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 13:43 _________________________________________________

Witam :D Ja z niedaleka :D Czy jak bedzie jakis spocik to mozna sie "wbic" :chytry: :drool:

W sumie u mnie nie funkcjonuje cos takiego jak spoty i musze do sąsiadów :(

Uprzedam ze będę wam zaglądał pod maski :D Szczególnie jak pod nia jest 1,8 T :P

Pozdrawiam i sory za nalot na temat :P

Pewnie, że pokazuj się na spotach. :th:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 13:49 _________________________________________________UP

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widac ze w Radomiu narazie nic się nie szykuje ludzie ci co byli czyli bolobzyko i nasza nowa klubowiczka się nie odzywają. Ja nie wiem co się dzieje ale chyba przez wakacje spota nie wykręcimy żadnego :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszust nawet sobie nie wyobrażasz jak Kaśka jechała (znaczy ja też) od Płońska do Wawy, szkoda że nie wracaliście z nami.

a jak tam wam się dłuższy pobyt udał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie cala niedziele przesiedzielismy w Olsztynie. Wieczorem wrocilismy do Kaletki i okazalo sie, ze stoi jeszcze zielone Audi usera son_czwa. Wypilismy po piwku i spac. Rano sniadanko i na dwa auta do Płońska. W sumie szkoda, ze razem nie wracalismy, bo mialem chec obejzec Kaśki golfa. A z drugiej strony nie lubie zapieprzac na ulicach wiec wole z Wami nie jeździc. :D

Krzyniek, dawaj w sobote do Radomia na spocik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...