Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Po prostu jedni lubią oszczędne toczydełka, a inni wysokie obroty i przyjemność z jazdy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE nie mma przeproś, robimy spotkanko po świetach. Rzućcie jakieś terminy, to się może jakos zgadamy

A może bym się wybrał na spota radomskiego :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, zapraszamy :wink4:

Nie no coś Ty - to by się lekko A. zdziwiła jakbym jej powiedział, że lecę na spota do Radomia :tongue4:

Aczkolwiek jakbym miał jakiś dobry powód żeby się na tego spota wybrać to czemu nie ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek mi się rozleciał, zawsze możesz go naprawić :naughty:

Hmmmm ... jakiś taki nijaki ten powód (ale przy tym też oczywiście pomogę przy okazji), aczkolwiek mam na myśli inny - bardziej ciekawy ... nie tylko dla mnie być może :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inni wysokie obroty i przyjemność z jazdy.

Z zapachem znanym z kuchni :tongue4:

Bo ja poszedłem na kompromis i mam oszczędną i przyjemną jazdę. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta jak?

Jonny może się wreszcie poznamy ? To jak z następną sobotą?

Brynia, to ja też się piszę ... może się w końcu poznamy, bo jakoś nie było okazji :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja poszedłem na kompromis i mam oszczędną i przyjemną jazdę. :naughty:

No, i masz oszczednie przyjemne toczydełko :tongue4: z naciskiem na przyjemne bo w ta oszczędnośc to watpie :decayed:

To, że nie jestem zadowolony z kuchenki zamiast samochodu to jedno. Ale jeśli chodzi o oszczędność to jest to proste do obliczenia - z tego nie mogę być niezadowolony. :)

Tak czy inaczej następne auto to będzie 1.8T :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha jonny , Ty to sobie chyba powinieneś zmienic profil :tongue4: Tak czytam co Ty tak idziesz w zaparte za dieslem a Ty teraz takim smokiem na PB zapitalasz,fakt faktem fajny sprzęcik :naughty: Oczywiscie bedzie jeszcze fajniejszy po zmianach jakie zamierzasz wprowadzic.

Kiedy ten spot, w sobote po swiętach? Lipa,mam popijawe klasową,kolezanki w fartuszkach przychodza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, oczywiscie, ze auto bedzie bez gazu. :decayed:

Michal, fajna ta nasza klasa, co? :naughty: Ja tez w piatek mam impreze klasowa. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokom, trzeba jechać po woza...

Pierwszy raz widze śnieg w lany poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokom, auto było białe, ale w bagażniku jeździ ze mną zawsze szczotka ze skrobaczką, więc nie musiałem mrozić sobie rąk. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRYNIA bardzo możliwe tylko najlepsze ze jak wyszedłem po mszy przed kościół to 3 srebrne OOOO widziałem

Tomaszust no to najwazniejsze zrobione autko odebrane i jest wszystko w porządku mam nadzieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie.

Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć :)

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

Serdecznie zapraszamy :drunk:

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaby chyba jechać. :mysli:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 21:48 _________________________________________________Wczoraj zgubiłem samochód gdzieś w Radomiu. Jak komuś się rzuci w oczy moja Audica to dać znać na komórke... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaby chyba jechać. :mysli:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 21:48 _________________________________________________Wczoraj zgubiłem samochód gdzieś w Radomiu. Jak komuś się rzuci w oczy moja Audica to dać znać na komórke... :rolleyes:

jak to zgubiłeś ??

ktoś pożyczył bez twojej wiedzy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...