Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Alo ;)

Ja tam sie bujam od soboty po Radomiu i pytam sie dlaczego w tym miescie nie ma fajnych Audi? Slepy ja czy co? Same w morde no pierdzace BMW i do tego z ciemnymi szybami :P

Ah ten nasz Radom, maaaaasakra. Do tego kazdy chce sie scigac ze swiatel. No nic w tym miescie nie zmienia sie na lepsze :facepalm::grin:

Kilka jest b 5 nowsze czasem też... bo od nas sa sprzedawane na cały kraj :wink:

To uważaj w samym ścisłym centrum na zasadę prawej reki wczoraj wymusił na mnie i mało nie wjechał małolat z mietka odmalowanego chyba slk WO KRUK i zaczął drzeć piz.e to uchyliłem szybę i mu tylko powiedziałem tata kupił auto a jeździć się nie umie? zamknął szybę szybciutko a szkoda bo mam pękniętą szybe przednią to by za sponsorował i przy okazji zderzak z polifta :D

Jak zwykła żarówka może mieć barwę 4300 k ?? Ledowa już szybciej ;).

Nie ,nie kupowałem i we wszystko co piszą nie wierzę .

Siemka z rańca :hi:

ok ledowa tak i takie miałem w metalowej oprawce za grosze ale teraz jak mi w takiej oprawce przysłał inny antek to masakra milicja

chodzi o to ze nie chce zółtej zwykłej tylko białą led 4300 - 5000 w5w

zakupiona barwa ciepła http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5150625839&ars_source=ars&ars_socket_id=10&ars_rule_id=76

ledzik w postoju by ładnie świecił musi mieć z 7-10 wat mocy...teraz mam 7,5 watowe i powiedzmy ,że jest w miarę...ściągałem z tej stronki ;)

:hi:

od tego samego brałeś tylko te po 18zeta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

ja Ci adres stronki tylko podrzuciłem.....moje chyba coś inaczej płaciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo ;)

Ja tam sie bujam od soboty po Radomiu i pytam sie dlaczego w tym miescie nie ma fajnych Audi? Slepy ja czy co? Same w morde no pierdzace BMW i do tego z ciemnymi szybami :P

Ah ten nasz Radom, maaaaasakra. Do tego kazdy chce sie scigac ze swiatel. No nic w tym miescie nie zmienia sie na lepsze :facepalm::grin:

Po pierwsze - co masz do BMW? :wink: Swoją drogą to ja same Audi widzę w Radomiu.

Po drugie - ja też lubię się ścigać spod świateł. :D Chociaż BMW nie jeżdżę. :wink:

Edytowane przez tomaszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Makki co cie sprowadziło do nas takim zacnym wozem, chyba że byłeś innym niż ten w profilu,.

a może masz ogromny spojler i wszysycy myśla że jestes szybki i wściekły, hehe

a tak nawiasem nikt sie nie ściga tylko dynamicznie rusza żeby korki mniejsze były,. :P

Kwinto ja do siebie wsadziłem H10w od ringów z bmw e39 świeca zacnie, i bez ledów sie obyło,.

Edytowane przez kudalty66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak nawiasem nikt sie nie ściga tylko dynamicznie rusza żeby korki mniejsze były,. :P...

:decayed: tja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany w Radumiu albo okolicach ktoś handluje Qudami elektrycznymi takimi 800 - 1000 W ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Radum wciąż na tapecie, ponoć handlarze się nawracają :wink: a tak nawiasem, czemu ciągle jest taka beka z tego Radumia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(...) a tak nawiasem, czemu ciągle jest taka beka z tego Radumia?

To jest coś jak samosprawdzająca się przepowiednia. Jak tylko stanie się coś złego w Radomiu to od razu pada hasło: "no tak, przecież to Radom". Spory procent bezrobocia, kilka medialnych wpadek, między innymi z chytrą babą i już każdy jedzie po Radomiu, jak po łysej kobyle. Stereotypy poszły w ruch. Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy naprawdę nie znają tego miasta, a się o nim wypowiadają. Wiadomo, że Radomiowi do ideału sporo brakuje, ale jest to miasto jak każde inne ćwierćmilionowe, przemysłowe miasto w Polsce. Wiadomo, że w miastach, w kórych za PRLu kwitł przemysł, po transformacji ustroju przyszły chude lata. Ale ludzie zbierają się do kupy i żyje się tu biednie, ale przyjemnie. Tyle z mojej strony, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane Tomku,.

sporo do tego sie w tym mieście zmienia oczywiście na lepsze,. pozdr

a w każdym mieście znajdą się małolaty co bmw za pare tysi kupi a potem rozbije się na drzewie, jak ja zdałem prawko to łada samara była szybka, i kupe kasy kosztowała i taka kupiłem, i też przed polonezami dynamicznie ze świateł ruszałem,.

dla kontrastu dodam że motocyklem jeżdżę Sportowo- turystycznie, znaczy 1ka i 2ka do odcinki, potem turystycznie, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a tak nawiasem, czemu ciągle jest taka beka z tego Radumia?

To jest coś jak samosprawdzająca się przepowiednia. Jak tylko stanie się coś złego w Radomiu to od razu pada hasło: "no tak, przecież to Radom". Spory procent bezrobocia, kilka medialnych wpadek, między innymi z chytrą babą i już każdy jedzie po Radomiu, jak po łysej kobyle. Stereotypy poszły w ruch. Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy naprawdę nie znają tego miasta, a się o nim wypowiadają. Wiadomo, że Radomiowi do ideału sporo brakuje, ale jest to miasto jak każde inne ćwierćmilionowe, przemysłowe miasto w Polsce. Wiadomo, że w miastach, w kórych za PRLu kwitł przemysł, po transformacji ustroju przyszły chude lata. Ale ludzie zbierają się do kupy i żyje się tu biednie, ale przyjemnie. Tyle z mojej strony, :)

Kara "władzy" za strajki w Czerwcu 1976.

Nie jestem z Radomia, studiuję tutaj, bywam, na zakupy przyjeżdzam.

Zaczęło mnie zastanawiać co jest nie tak z tym miastem. Skąd się wzieło to zniechęcenie ludzi do Radomia.

Trochę poczytałem, trochę mi opowiadali rodzice. Radom - miasto robotników i taki bunt.

Czerwona władza nigdy nie wybaczyła radomskim "warchołom".

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane Tomku,.

sporo do tego sie w tym mieście zmienia oczywiście na lepsze,. pozdr

a w każdym mieście znajdą się małolaty co bmw za pare tysi kupi a potem rozbije się na drzewie, jak ja zdałem prawko to łada samara była szybka, i kupe kasy kosztowała i taka kupiłem, i też przed polonezami dynamicznie ze świateł ruszałem,.

dla kontrastu dodam że motocyklem jeżdżę Sportowo- turystycznie, znaczy 1ka i 2ka do odcinki, potem turystycznie, hehe

Te Turysta fotki miałeś mi podesłać :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Planowany jest jakiś spot w Radomiu? Jak tak to kiedy? Bywam na spotach w Warszawie, a w rodzinnym mieście jeszcze nie byłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś reflektuje mogę jutro podjechać [emoji41]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo ;)

Ja tam sie bujam od soboty po Radomiu i pytam sie dlaczego w tym miescie nie ma fajnych Audi? Slepy ja czy co? Same w morde no pierdzace BMW i do tego z ciemnymi szybami :P

Ah ten nasz Radom, maaaaasakra. Do tego kazdy chce sie scigac ze swiatel. No nic w tym miescie nie zmienia sie na lepsze :facepalm::grin:

Po pierwsze - co masz do BMW? :wink: Swoją drogą to ja same Audi widzę w Radomiu.

Po drugie - ja też lubię się ścigać spod świateł. :D Chociaż BMW nie jeżdżę. :wink:

Hmm, do marki samochodow nie mam nic ale mam do wielu ich wlascicieli, jezdzacych po Radomiu. Sorry, ale tak bylo i jest od lat.. Wielu z nich to mlodzi gniewni z totalnym brakiem wyobrazni. Nie mowiac juz o calkowitym buractwie i prostactwie w ruchu. A jak juz stare ale jare Audi ich wyprzedza to jezdza jakby ich ktos to lewego pasa przykreil. :facepalm:

Wczoraj takiego jednego w BMW 530 zrobilem jak malolata bo mu widocznie wstyd bylo puscic duzo starsze Audi. Mysle, ze blondi obok miala ladna beke z kolegi za kierownica. Probowal mnie gonic po Kieleckiej ale sorry, moje RS2 wciaga BMW 530 na przystawke :wink:

Ehhh, Radom to ciekawie miasto. Nawet w Norwegii mowia, ze Radom to miasto cudow :banan:

kolego Makki co cie sprowadziło do nas takim zacnym wozem, chyba że byłeś innym niż ten w profilu,.

a może masz ogromny spojler i wszysycy myśla że jestes szybki i wściekły, hehe

a tak nawiasem nikt sie nie ściga tylko dynamicznie rusza żeby korki mniejsze były,. :P

Kwinto ja do siebie wsadziłem H10w od ringów z bmw e39 świeca zacnie, i bez ledów sie obyło,.

Sprowadzila mnie rodzina, chec naprawienia 2 samochodow i szybki urlop.

No i zapiekanki na Moniuszki :hi:

Trzeba czasami przypilnowac rodzinnego interesu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapiekanki na Moniuszki

te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz :facepalm:

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszych w Radomiu nie ma...zresztą to kwestia gustu i smaku

no to śmiem twierdzić ze dobrej zapiekanki nie jadłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...