Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

oj wujek wujek widzę, że ty z tego pokolenia co by się nie narobić, a zarobić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanko macie może albo wiecie kto ma do sprzedania obudowy katalizatorów, strumienice itp do VW, Audi, seat, ważne by były używane.

2 sprawa mam do kupna 4 felgi stalowe z gumami zimowymi 15'' i deklami oryginalnymi bmw (gumy podobno ładne) za 400zł Jak myślicie dobra kasa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Panowie mam do was prośbę.Wstawiłem logi swojego AHU i wyszło że turbawka słabo wstaje.Jak kto chce niech zerknie wstawione przez "f16myśliwiec".Nie mogę się dowiedziec co może byc przyczyną.Każą mi wymienic termostat i zrobic znowu logi.Nie sądze że termostat jest temu winny,a nie mam vaga.Koleżka był i zrobiłem z ciekawości.Dodam że OOOO śmiga i nic się z nim nie dzieje.Odzim z tego co czytałem to jesteś w turbawkach kumaty, jak możesz to pomóż...cie!Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczta co się u nas wyrabia:

http://kontakt24.tvn.pl/temat,syn-i-matka-nie-zyja-quot-uzasadnione-podejrzenie-zabojstwa-quot-,39474.html :shocked:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 15:48_________________________________________________

Witam!Panowie mam do was prośbę.Wstawiłem logi swojego AHU i wyszło że turbawka słabo wstaje.Jak kto chce niech zerknie wstawione przez "f16myśliwiec".Nie mogę się dowiedziec co może byc przyczyną.Każą mi wymienic termostat i zrobic znowu logi.Nie sądze że termostat jest temu winny,a nie mam vaga.Koleżka był i zrobiłem z ciekawości.Dodam że OOOO śmiga i nic się z nim nie dzieje.Odzim z tego co czytałem to jesteś w turbawkach kumaty, jak możesz to pomóż...cie!Pozdro

kąt wtrysku do korekcji, przepływkę można by przeczyścić, spore (choć w normie) korekcje na 1 i 2 cylindrze, termostat na zimę też można podmienić,N75 mozesz też podmienić bo może on szwankuje i nie steruje dobrze turbawką, jak to zrobisz zrób logi zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam acer-a i wziął bym następnego jak bym kupował bo poza napędem wszytko lata jak trzeba a mam go już 4 lata :tongue4:

procek amd bo za intele szkoda przepłacać :cool1:

właśnie i ja mam juz z 4 lata acera i tez jestem zadowolony ale juz powoli trzeba go zmienic bo sporo gier nie lata :D a i w ogole zawiechy łapie jak za duzo pootwierane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informatycy help me

postanowiłem kupić nowego lapka i teraz pytanie co na rynku jest dobre?? jaki procesor ram firma itd?? kasa 2-2500 pln

dell d630

core 2 duo 2.0, 2gb ramu, dysk oby 7200 obrotów

1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...