Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

chyba dla nas co innego znaczy Wawel...

Ja po prostu nie przywiązuję wagi do takich pierdół. To są "sprawki" Oziu.

A ja się z Oziem zgadzam w 100% miejsce Kaczyńskiego jest w Warszawie albo Gdańsku, a nie na Wawelu. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Cały czas te kłótnie i awantury, kłótnie i awantury. :decayed:

Najprawdopodobniej pochowają go w Wawie. No ale czy to takie ważne dla nas?? :co:

Lepiej pogadać o :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej pochowają go w Wawie. No ale czy to takie ważne dla nas?? :co:

na 100% na Wawelu [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 09:52_________________________________________________

Pany!

moze mi ktos dzisaij obejrzec te fure?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10502824

143 to chyba nie realny przebieg :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany!

moze mi ktos dzisaij obejrzec te fure?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10502824

miałem Ci podjechac obejrzec ale na zdjeciu widac ze skóra nowa na fajerze , odklejona tapicera na konsoli blisko wywiewu takie rzeczy to po 2setkach zaczynaja sie robic nie warto nawet czasu marnować - z radomia fur sie nie kupuje chyba ze od znajomka

a tu cytat z ogłoszenia "AUTO SPROWADZONE DO SZWAJCARII OD PIERWSZEGO WŁAsciciela" :polew: :polew: :polew: , sprzedajacy nawet polskiego nie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany!

moze mi ktos dzisaij obejrzec te fure?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10502824

miałem Ci podjechac obejrzec ale na zdjeciu widac ze skóra nowa na fajerze , odklejona tapicera na konsoli blisko wywiewu takie rzeczy to po 2setkach zaczynaja sie robic nie warto nawet czasu marnować - z radomia fur sie nie kupuje chyba ze od znajomka

a tu cytat z ogłoszenia "AUTO SPROWADZONE DO SZWAJCARII OD PIERWSZEGO WŁAsciciela" :polew: :polew: :polew: , sprzedajacy nawet polskiego nie zna

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dupeczkach byś chciał tylko gadac? :decayed:

No tak - najłatwiej jest gadać o swojej specjalności. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dupeczkach byś chciał tylko gadac? :decayed:

No tak - najłatwiej jest gadać o swojej specjalności. :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - najłatwiej jest gadać o swojej specjalności. :decayed:

łehehehe , no tak...dupeczzki to Twoja specjalnośc, może nam strzelisz na spocie jakiś wykładzik?

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 16:00_________________________________________________jebaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał nie gadaj jak bys sam fur nie przyprowadzał to która w radomiu bys wział a nawet w POLSCE bo ja żadnej jak bym jej nie widzial jak z lawety zjeżdża :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest ku***a chyba niedorzeczność:

http://www.tvn24.pl/-1,1652186,0,1,strzaly-tuz-po-katastrofie,wiadomosc.html

w komentarzach: "rosjanie chodzili i dobijali tych co przeżyli..." - skąd ku***a ludziom takie pomysły się rodzą w głowach :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, przed chwilą w tv mówili ze to były wystrzały amunicji funkcjonariuszy BOR podczas pozaru samolotu :cool1:

ku***a to mogło być dużo więcej, dezodoranty, amunicja, butelki, palące się podzespoły samolotu ... :wallbash: :wallbash: :wallbash: a ludzie już teorie spiskowe sieją kórwa co za naród :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już takie głosy słyszałem, wczoraj w wawie czekałem w poczekalni i dziadki o tym gadały ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________tera pierdolnie ktoś bombkę na Kraków i będzie pozamiatane na całym świecie :gwizdanie:

co niektórzy tak myślą ... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe...ale byłby numer

ta koniec świata...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________tera pierdolnie ktoś bombkę na Kraków i będzie pozamiatane na całym świecie :gwizdanie:

qrde, jak czytali listę kto ma być to .....pomyslałam o tym.......jak oni muszą ten Kraków zabezpieczyć....bo faktycznie....

no w Watykanie na pogrzebie JP2 im się udało to może i tu w tym mega cywilizowanym świecie się uda :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...