Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze mijamy się wszyscy :decayed: Ja jestem do 4.09 :hi:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurcze mijamy się wszyscy :decayed: Ja jestem do 4.09 :hi:

może nie wszyscy, też 4 lub 5 mam zamiar ruszać :)

Opublikowano

Kurcze mijamy się wszyscy :decayed: Ja jestem do 4.09 :hi:

może nie wszyscy, też 4 lub 5 mam zamiar ruszać :)

Ale do 4 czyli będe wracał :wink:

Opublikowano

Kurcze mijamy się wszyscy :decayed: Ja jestem do 4.09 :hi:

może nie wszyscy, też 4 lub 5 mam zamiar ruszać :)

Ale do 4 czyli będe wracał :wink:

no tak, efekt drinkowania przed i w czasie meczu :facepalm:

Opublikowano

Kto i kiedy jeszcze wyjeżdża ? Pisać, to dopiszę do listy w I poście :)

Opublikowano

Ja 7 lipca wyjeżdżam.

Pobyt 8.07 - 15.07

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Ja 7 lipca wyjeżdżam.

Pobyt 8.07 - 15.07

dokąd ?

Opublikowano

Grebastica koło Szybienika

Piąty wyjazd do Cro

Edytowane przez edekxp

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś jeszcze się wybiera... ?

Poniżej lista wyjazdowa w sezonie 2015

1. Armi - Podgora (lub Tucepi) - 2 połowa czerwca

2. Stanley - Promajna - 6.09.15 -18.09.15

3. Pajda - Promajna - 6.09.15 -18.09.15

4. Dobry1 - Riwiera Makarska, Podgora lub Promajna - 15.07.2015 -27.07.2015

5. Steav - Makarska - od 04.07.15

6. Wandej - Promajna - od 27.08.15

7. Diman - Promajna - 6.09.15 -18.09.15

8. Edekxp - Grebastica - 8.07 - 15.07

Opublikowano

Ja już się doczekać nie mogę :kox: Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj ;)

Opublikowano

Ja już się doczekać nie mogę :kox: Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj ;)

My jechaliśmy przez Czechy, Austrię i Słowenię (Kato -> Ostrava -> Wiedeń -> Graz -> Maribor -> Zagrzeb).

Przez Węgry też można śmigać, ale nie wiem jak tam droga.

Opublikowano

ale nie wiem jak tam droga.

najgorzej przez Słowację jadąc w dzień zdarza się ruch, ja jeżdżę w nocy to jest pusto tylko trzeba uważać na kontrole prędkości, później jakieś 40km przed Budapesztem zaczyna się autostrada i tak już do końca

Opublikowano

Ja już się doczekać nie mogę :kox: Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj ;)

My jechaliśmy przez Czechy, Austrię i Słowenię (Kato -> Ostrava -> Wiedeń -> Graz -> Maribor -> Zagrzeb).

I to jest najlepsza imho trasa. My przy okazji zostajemy zawsze 1 dzień w Wiedniu, regeneracja sił i przeważnie o północy robie wyjazd tak żeby rano ok 7-8:00 być nie miejscu w cro.

Też jest opcja ominięcia autostrady płatnej w Słowenii, ale nie mam dobrych wspomnień bo droga była akurat w remoncie (2013r) a przy okazji kilka aut w przydrożnym rowie na polskich blachach :kwasny:

Opublikowano

Ja już się doczekać nie mogę :kox: Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj ;)

My jechaliśmy przez Czechy, Austrię i Słowenię (Kato -> Ostrava -> Wiedeń -> Graz -> Maribor -> Zagrzeb).

I to jest najlepsza imho trasa. My przy okazji zostajemy zawsze 1 dzień w Wiedniu, regeneracja sił i przeważnie o północy robie wyjazd tak żeby rano ok 7-8:00 być nie miejscu w cro.

Też jest opcja ominięcia autostrady płatnej w Słowenii, ale nie mam dobrych wspomnień bo droga była akurat w remoncie (2013r) a przy okazji kilka aut w przydrożnym rowie na polskich blachach :kwasny:

ja tam też jestem za tym aby jechać w Słowenii autostradą, można ominąć, oszczędzić, ale większe prawdopodobieństwo złapania jakiegoś mandatu, wjechania w dziurę itp

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Do Bułgarii -Słoneczny Brzeg nikt sie nie wybiera ?

Opublikowano

Ja już się doczekać nie mogę :kox: Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj ;)

My jechaliśmy przez Czechy, Austrię i Słowenię (Kato -> Ostrava -> Wiedeń -> Graz -> Maribor -> Zagrzeb).

I to jest najlepsza imho trasa. My przy okazji zostajemy zawsze 1 dzień w Wiedniu, regeneracja sił i przeważnie o północy robie wyjazd tak żeby rano ok 7-8:00 być nie miejscu w cro.

Też jest opcja ominięcia autostrady płatnej w Słowenii, ale nie mam dobrych wspomnień bo droga była akurat w remoncie (2013r) a przy okazji kilka aut w przydrożnym rowie na polskich blachach :kwasny:

ja tam też jestem za tym aby jechać w Słowenii autostradą, można ominąć, oszczędzić, ale większe prawdopodobieństwo złapania jakiegoś mandatu, wjechania w dziurę itp

Można omijać autostradę, nie ma tragedii, przecież to tylko 60km, taki odpoczynek od autostrady.

Opublikowano

Ja już się doczekać nie mogę :kox: Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj ;)

My jechaliśmy przez Czechy, Austrię i Słowenię (Kato -> Ostrava -> Wiedeń -> Graz -> Maribor -> Zagrzeb).

I to jest najlepsza imho trasa. My przy okazji zostajemy zawsze 1 dzień w Wiedniu, regeneracja sił i przeważnie o północy robie wyjazd tak żeby rano ok 7-8:00 być nie miejscu w cro.

Też jest opcja ominięcia autostrady płatnej w Słowenii, ale nie mam dobrych wspomnień bo droga była akurat w remoncie (2013r) a przy okazji kilka aut w przydrożnym rowie na polskich blachach :kwasny:

ja tam też jestem za tym aby jechać w Słowenii autostradą, można ominąć, oszczędzić, ale większe prawdopodobieństwo złapania jakiegoś mandatu, wjechania w dziurę itp

Można omijać autostradę, nie ma tragedii, przecież to tylko 60km, taki odpoczynek od autostrady.

Można, ale jak się leci jednym autem w 7 osób i koszta dzielisz na 3 pary to nie ma sensu.

My teraz jedziemy na 4 samochody i też pewnie polecimy autostradą :wink:

Opublikowano

Stanley masz gdzies linka do tej konoby co my tam jedli?

http://www.ranc-tucepi.hr

z dwa razy tam trzeba będzie pójść :kox:

Tylko nie zapomnijcie o rezerwacji. GodIne czekalismy za stolikiem [emoji34]
Opublikowano

Stanley masz gdzies linka do tej konoby co my tam jedli?

http://www.ranc-tucepi.hr

z dwa razy tam trzeba będzie pójść :kox:

Tylko nie zapomnijcie o rezerwacji. GodIne czekalismy za stolikiem [emoji34]

jasne,byliśmy tam ostatnio dwa razy podczas urlopu :wink:

stejk był :kox:

Opublikowano

Strasznie klimatyczna knajpa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.