Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic nowego ,norma :grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty::naughty:

dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ :decayed:

dodałbym jeszcze 120kg+ :decayed:

H4mm3R tam jeździ rok w rok od lat :whistling: ..a ja się dziwiłem co on tak biegle po szwabsku gada :grin:
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic nowego ,norma :grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty::naughty:

dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ :decayed:

dodałbym jeszcze 120kg+ :decayed:

H4mm3R tam jeździ rok w rok od lat :whistling: ..a ja się dziwiłem co on tak biegle po szwabsku gada :grin:

staje w ciemnych okularach tam na tym chodniczku/ścieżce na górze, skąd wszystko dobrze widać i markuje że patrzy w morza dal

Opublikowano

Pozdrowionka z Novi Vinodolski :wink:

Opublikowano

Nic nowego ,norma :grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty::naughty:

dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ :decayed:

dodałbym jeszcze 120kg+ :decayed:

H4mm3R tam jeździ rok w rok od lat :whistling: ..a ja się dziwiłem co on tak biegle po szwabsku gada :grin:

:polew:

Opublikowano

Witam.

Panowie potrzebuje spokojnego miejsca na odpoczynek w Chorwacji.

Blisko do morza, domek lub kwatera na 8 osób łącznie z dziećmi.

Byłem dwa razy w okolicy Rogoznicy (Kanica) i było super ale czas na zmianę miejsca.

Jak ma ktoś sprawdzone miejsce to proszę o info.

Pozdrawiam

Opublikowano

Jestem teraz w Grebastice.Naprawdę spokojna miejscowość sporo kwater wolnych.Do wody blisko ,nie ma jeżowców

Opublikowano

jakie są plaże ?betony czy żwir ?

i najważniejsze czy jest cisza na w/w plażach

Opublikowano

Jest to i to.

https://www.youtube.com/watch?v=87993LvXL5g
Nie wiem co jest w tym roku ale jest bardzo mało turystów, aż dziwne.
Spokój cisza słychać tylko cykady

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

jakie są plaże ?betony czy żwir ?

i najważniejsze czy jest cisza na w/w plażach

cześć

jak dobrze pamiętam login to ubiegłego roku byliśmy w tym samym czasie (początek września) ja byłem poniżej Omisia, Celina do miasta blisko plaże prywatne mało ludzi i co najważniejsze spokój

lub jeśli chcesz całkowity spokój to polecam to miejsce, tylko trzy domy najbliższy sklep 1,5km najbliższe miasto 22km, z rana podjeżdża piekarnia i później autko z owocami i warzywami, ale najpiękniejsze jest to że jak dobrze się rozpędzisz to z tarasu wskakujesz do wody nic nie trzeba brać ze sobą wszystko masz pod ręką wychodzisz z wody bierzesz zimne piwko z lodówki i na leżaczek

https://www.google.pl/maps/@44.396009,15.243758,3a,75y,250.23h,80.11t/data=!3m6!1e1!3m4!1sORmD0IQPF8a678Ru2FMYPg!2e0!7i13312!8i6656

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Jest to i to.

https://www.youtube.com/watch?v=87993LvXL5g

Nie wiem co jest w tym roku ale jest bardzo mało turystów, aż dziwne.

Spokój cisza słychać tylko cykady

fajnie tam

Opublikowano

Jeśteśmy zadoleni.Piekarnia rozwozi pieczywo i trąbii pod domem, podobnie gość z warzywami i rybami.

Nawet przy plaży jeździ bus z lodami., jeżeli komuś się nie chce iść do lodziarni.Lody super 1 gałka to jak u nas conamniej dwie

Cały brzeg z plażami jest dość długi, pewnie więcej niż 1 km.

Do Sibenika 15km, w drugą stronę Primosten 12km

Jutro już niestety trzeba wracać do domu, ale napewno tu wrócimy

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

ale zazdraszczam :)

każdemu kto byłby w Breli polecam lodzika tam :D, lodziarnia Roma, najlepsze lody na świecie, lepszych ever nie jadłem.

Opublikowano

pany, jak teraz kosztuje Cro?

tak w skrócie, nocleg dla np 2 osób, czy tam 2+1 lub 2+2

zakładam, że płaci się za pokój

wiadomo że sky is the limit, ale normalna/rozsądna cena, tj. jaka? i to w sierpniu, w II połowie, czego się spodziewać?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
Opublikowano

Jedzie ktos moze w okolice splitu ok 22 -23 lipca ☺ jezeli mozecie jakies ciekawe miejsca polecic , co warto zobaczyc bede wdzieczny

Opublikowano

pod koniec sierpnia ceny już lecą w dół

w 2014r byłem właśnie pod koniec sierpnia i początek września (15dni)

cena 60 euro za 4 osoby

Opublikowano

wróciłem w nocy :kwasny: - ZAMYKAM TEN TEMAT :closed: - żeby nie generować w sobie :foch: -a

Edytowane przez Cineksik

Opublikowano

wróciłem w nocy :kwasny: - ZAMYKAM TEN TEMAT :closed: - żeby nie generować w sobie :foch: -a

Jutro start Promajna :dance::dance:

Opublikowano

wróciłem w nocy :kwasny: - ZAMYKAM TEN TEMAT :closed: - żeby nie generować w sobie :foch: -a

??

Opublikowano

wróciłem w nocy :kwasny: - ZAMYKAM TEN TEMAT :closed: - żeby nie generować w sobie :foch: -a

??

:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.