Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim

we wtorek jak jest ładnie to spotujemy sie na świeżym powietrzu (go-sport) , jak pada to zjeżdżamy na dół (real)

mam nadzieje Mikefoto , że znasz sie także na fotoszopie :kox: bo mam pare rys na aucie :decayed:

jak ktoś chce ramki na spocie kupić to prosze pisać , bo nie woże ich w aucie :)

postram sie wziąć kompa na wtorek , może nas Gracjan nawiedzi to bedziemy mieć kabel :gwizdanie: i by sie mógł wkońcu RS4ką pochwalić :good:

Kanar, gdzieś niedaleko jest do kupienia B5 RS4look w sedanie 2.5Tdi , to jest koksik :)

Spokojnie ryski się opanuje :P Co do ramek to ja proszę dwa kompleciki, będę z kol @lukas309 z Jaworzna. Także, we wtorek się zjawimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

uwielbiam parkingi przy centrach handlowych...tym razem moja zakretka, efekt zlamane lusterko i patologiczny wgniot na moich drzwiach,

Witam wszystkich

Miszka co pecha ostatnio masz z tym autem. Ostatnio na spocie cos sie popsulo teraz to.. Moze wystarczajaco nie dbasz i sie upomina o swoje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam parkingi przy centrach handlowych...tym razem moja zakretka, efekt zlamane lusterko i patologiczny wgniot na moich drzwiach,

Witam wszystkich

Miszka co pecha ostatnio masz z tym autem. Ostatnio na spocie cos sie popsulo teraz to.. Moze wystarczajaco nie dbasz i sie upomina o swoje :>

nie gadaj tyle lepiej odkrecaj Swoje drzwi, widze ze tez masz srebrne :good:

a tak przy okazj to sie stalo na teranech Zaglebia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardzo wgniecona?? Bo jak nie to na spota wezme mlotek i pobawimy sie w blacharzy :polew:

wez mlotek moze da rade to klepnac :polew:

a co do tego ze sie psuje ostatnio...to tak jest jakies pierdoly co chwile wynikaja, to czujnik, to mechanizm wycieraczek to cos tam to co innego, ehhhh, co zrobic narazie nie jezdze nia tylko bede wpadal na spoty, dostalem sluzbowy wiec to wykorzystam, kto wie moze zapisze sie do Yaris Klub Polska

pozdrawiam,

ps wybiera sie ktos moze z Was dzin na doline ? Myslovitz gra...? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardzo wgniecona?? Bo jak nie to na spota wezme mlotek i pobawimy sie w blacharzy :polew:

wez mlotek moze da rade to klepnac :polew:

a co do tego ze sie psuje ostatnio...to tak jest jakies pierdoly co chwile wynikaja, to czujnik, to mechanizm wycieraczek to cos tam to co innego, ehhhh, co zrobic narazie nie jezdze nia tylko bede wpadal na spoty, dostalem sluzbowy wiec to wykorzystam, kto wie moze zapisze sie do Yaris Klub Polska

pozdrawiam,

ps wybiera sie ktos moze z Was dzin na doline ? Myslovitz gra...? ? ?

Dziś???

Daj mi do Siebie koma, może przyjade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Jeżeli będę mógł się podpiąć we wtorek swoją czarną damą pod komputer to będę wdzięczny.

Chciałbym wszystko posprawdzać po małej optymalizacji :evil: itd itp

Myślę, że dojadę do Was po 20 prosto z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy problem braku sygnalu zapalonych swiatel przy otwartych drzwiach to jedynie spalony brzeczek czy jest moze jeszcze cos innego?

Mozna jakos to sprawdzic Vagiem?

Pozdrawiam moze do wtorku pod GO Sportem :)

ja w ogóle nie miałem bzyczka i żyje :D Cwicz pamięć :przebiegly:

a tak poważnie to trza poszukać w vagu, może da sie to włączyć :mysli: poszukaj na forum i bądź we wtorek ;)

postaram sie wziąć kompa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krolu szkoda, ze nie wpadles fajnie bylo na Myslovitz choc to nie moje klimaty ale na koncertach to jakos zawsze fajniej niz na CD

przy okazji byl final jakiegos biegu 24h organizowanego przez AWF - koles przebiegl w 24h 230 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsiadam do auta przekręcam kluczyk i auto nie odpala.. zapalił za 10 razem ;( oprócz tego zrobił mi sie wir w baku bo ze wstępnych obliczeń to po zmianie termostatu zaczął mi palić około 1- 1,5 litra więcej :thumbdown:

a po za tym wsadziłem 2 głośnik 16,5 średnio-tonowy w drzwi i jest w miarę OK jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił mi sie wir w baku bo ze wstępnych obliczeń to po zmianie termostatu zaczął mi palić około 1- 1,5 litra więcej :thumbdown:

to może wsadziłeś ten termostat w złym miejscu ?? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy problem braku sygnalu zapalonych swiatel przy otwartych drzwiach to jedynie spalony brzeczek czy jest moze jeszcze cos innego?

Mozna jakos to sprawdzic Vagiem?

Pozdrawiam moze do wtorku pod GO Sportem :)

ja w ogóle nie miałem bzyczka i żyje :D Cwicz pamięć :przebiegly:

a tak poważnie to trza poszukać w vagu, może da sie to włączyć :mysli: poszukaj na forum i bądź we wtorek ;)

postaram sie wziąć kompa :)

Witam

Moge wziasc swoj komputer. Szukalem juz na forum ale nie umie nic znalezc odnosnie kodowania. Slyszalem ze jednak mozna to zrobic Vagiem ale u siebie nawet nie umialem znalezc gdzie to moze siedziec :)

To do jutra Keżor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie obroc go o 180 stopni i bedzie palil o 1-1,5l mniej hehehe

ha ha haaaa taaaaa tyle że temperature ma normalną ale może mi sie noga cięższa zrobiła :/

czy po podpięciu kompa wyjdzie co może być przyczyną tego ciężkiego odpalenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie obroc go o 180 stopni i bedzie palil o 1-1,5l mniej hehehe

ha ha haaaa taaaaa tyle że temperature ma normalną ale może mi sie noga cięższa zrobiła :/

czy po podpięciu kompa wyjdzie co może być przyczyną tego ciężkiego odpalenia??

Statyczny kat wyprzedzenia wtrysku. Vag ci wszystko powie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutro na spocie zadam jedno z najbardziej irytujących pytań (podobno) czytać będzie przy wyjściu z auta "KTO MA VAG'a" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie obroc go o 180 stopni i bedzie palil o 1-1,5l mniej hehehe

ha ha haaaa taaaaa tyle że temperature ma normalną ale może mi sie noga cięższa zrobiła :/

czy po podpięciu kompa wyjdzie co może być przyczyną tego ciężkiego odpalenia??

Statyczny kat wyprzedzenia wtrysku. Vag ci wszystko powie :decayed:

Wpadaj jutro nam frekwencję zwiększyć... :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:22_________________________________________________

to jutro na spocie zadam jedno z najbardziej irytujących pytań (podobno) czytać będzie przy wyjściu z auta "KTO MA VAG'a" :polew:

Ja mam ale nie działa :tongue4:, może zapytaj, kto ma działającego VAG-a :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobacze, moze wpadne :)[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:24_________________________________________________Jak narazie to wam strony nabijam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...