Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko szkoa ze pogoda jest do ....

Ok wezme albo kupi sie plastiki

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu nie siedź na forum bo się spóźnisz :)

pal furę i gaz do dechy - przecież Ty z Chorzowa jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 18:20_________________________________________________Rafał trzymam za słowo, przy okazji tzw "bruderschafta" machniemy :drunk:

dobra zbieram się pomalutku żeby być pierwszym :kox:

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich.

Czy problem braku sygnalu zapalonych swiatel przy otwartych drzwiach to jedynie spalony brzeczek czy jest moze jeszcze cos innego?

Mozna jakos to sprawdzic Vagiem?

Pozdrawiam moze do wtorku pod GO Sportem :)

Hej, można sprawdzić w VAG-u pod "Central Lock" pstryczki przy drzwiach, bo będzie widać czy drzwi otwarte czy zamknięte i które, w jakiej pozycji aktualnie jest 1/0 .

Krolu, ale jesli kolega nie mieszka na Podlasiu albo w Rosjii to temperatury raczej nie spadaja ponizej 4stopni i swiece w ogole sie nie zalaczaja

To ciekawe jak następuje zapłon mieszanki jak świece wogóle nie pracują :gwizdanie:

Opublikowano

TRAGEDIA. BYŁEM DZIŚ [06.10.2009] O 19 I CZEKAŁEM TROCHĘ POD GO SPORTEM NIKOGO TAM NIE BYŁO JAK PYTAŁEM KOLESIA Z GO SPORTU CZY TU NA PEWNO SĄ ZLOTY AUDI POWIEDZIAŁ ŻE SĄ ALE W WEKENDY W TYGODNIU NIEMA Z TEGO CO ON I JEGO KOLEGA SIĘ ORIENTUJĄ. BYŁEM PIERWSZY RAZ I KLAPA SZKODA MOJEJ BENZYNY I CZASU A CHCIAŁEM VAGA ZAŁATWIĆ. NO NIC MOŻE W GLIWICACH JEST TO BARDZIEJ ZORGANIZOWANE. POZDRAWIAM ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

Opublikowano

to czabylo na parking podziemny wjechac pewnie sie tam schowali jak jest kicha z pogoda

Opublikowano

DLA MNIE GO SPORT TO GO SPORT A NIE PARKING PODZIEMNY. A PO ZA TYM PARKING JEST POD REALEM O ILE SIĘ NIE MYLĘ .

REAL................................GO SPORT JEST RÓŻNICA

Opublikowano

1. Stary nie krzycz bo źle się to czyta :wink4:

2. przecież już kilka postów wyżej jest napisane że przenosimy się na zielony parking pod realem.

3. jeśli planujesz wpaść pierwszy raz to napisz na forum bo robiąc niespodziewajke nikt nie wie że przyjedziesz i nikt Cie szuka :no: gdybyś napisał wcześniej że wpadniesz to ktoś by wyjechał żeby srawdzić czy tam jesteś.

Ja wyjeżdżając na stacje koło 19.20 sprawdzałem pod go sportem ale nikogo nie było.

Reasumując głupio wyszło ale nie miej do nas o to pretensji.

btw miło było poznać dziś ludzi z którymi wcześniej się nie spotkałem :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj nie moglem wpasc a widza ze ziomal z rudy byl

Opublikowano

Gregor tak jak w benzinie jestes obcykany, tak widac, ze o dieslach za duzo nie wiesz (ja tez, nie przejmuj sie :> ) ale to sa swiece zarowe, ktore wspomagaja tylko odpalanie w niskich temperaturach, a sam zaplon mieszanki powstaje chyba poprzez wysokie sprezenie.

Kolego scooter1978 spot byl i nawet 12 autek sie doliczylem, fakt w naglowku napisane jest go sport, ale wystarczylo poczytac 1-2str wczesniej i bys wiedzial ze jest na parkingu podziemnym, widac ze byles zainteresowany tylko zvagowaniem auta, a nie checia poznania ludzi i porozmawiania.

Opublikowano

TRAGEDIA. BYŁEM DZIŚ [06.10.2009] O 19 I CZEKAŁEM TROCHĘ POD GO SPORTEM NIKOGO TAM NIE BYŁO JAK PYTAŁEM KOLESIA Z GO SPORTU CZY TU NA PEWNO SĄ ZLOTY AUDI POWIEDZIAŁ ŻE SĄ ALE W WEKENDY W TYGODNIU NIEMA Z TEGO CO ON I JEGO KOLEGA SIĘ ORIENTUJĄ. BYŁEM PIERWSZY RAZ I KLAPA SZKODA MOJEJ BENZYNY I CZASU A CHCIAŁEM VAGA ZAŁATWIĆ. NO NIC MOŻE W GLIWICACH JEST TO BARDZIEJ ZORGANIZOWANE. POZDRAWIAM ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

Ale obraziłeś się czy o co chodzi? I nie krzycz tak póki co wszyscy których spotkałem na spotach nie mają problemów ze słuchem...

To info z dzisiejszego poranka dotyczące miejsca spotkania...

siema z rana

przypominam wszystkim , że jak jest ładnie tospot jest na parkingu przed Go-sportem, a jak będzie padać to spadamy pod real na parking zielony (jakieś 200m od go-sportu)

...

BTW zapraszamy za tydzień. :good:

P.S. Dzięki Panowie i Pani za spota! :>

Opublikowano

Co prawda jedna Pani, ale rowniez dziekuje :>

P.s. Za tydzien postaram sie przyjechac Audikiem, a nie podrobka Audi :decayed:

Opublikowano

Ja również dziękuję za spotkanie.

Dzięki za udosptępnienie kompa i fachowy pomiar :naughty:

Gracjusz jeśli możesz to prześlij mi logi, później wkleje no forum.

pzdr dla wszystkich :>

Opublikowano

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Opublikowano

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Krolu, statystyki kłamią :tongue4:

Opublikowano

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Ja chyba się wogóle nie łapię do klasyfikacji... :cool1::polew:
Opublikowano

Dzieki za spotkanie troche sie spoznilem niestety sila wyzsza, ale oplacalo sie przyjechac i poznac nowych kolegow. Pozdro

Opublikowano

chiptuning bez zmian mechanicznych to w duzym uproszczeniu ruszenie limiterow, ktorych jezeli sie nie przekracza (rozum drivera ma znaczenie) to chip nie ma to wplywu na nic.

Z chipem, to tak jak ze skrzynką wodki w mieszkaniu - jezeli stoja flaszki to przeciez nic si nie stanie jak sobie golniemy raz na jakis czas, marskosci watroby nie dostaniemy- ("but okazjonalny") ... ale jak bedziemy ciagnac z gwinta dzien w dzien ("butowanie czeste") - to po nas :kox:

Tak wytłumaczyłem żonie o co chodzi w "optymalizacji naszej czarnej damy", bo zaczęła się martwić.

Chyba założe jej konto, żeby troszkę się uświadomiła :naughty:

Opublikowano

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Ja chyba się wogóle nie łapię do klasyfikacji... :cool1::polew:

Wcale nie :

33 akjam

Opublikowano

34 z tym... :tongue4:

Opublikowano

jestem w polowie stawki a nawet nie jestem ze slaska :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.