Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

161 keżor

121 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

51 Tzieland

42 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

34 miron78

34 akjam

32 stanley

30 Gracjan

27 Guregoru

27 czester1800

25 Baltazar

25 WOLF A4

22 gregory

21 A4 siano

20 viktor098

19 A-rek

11 pucek2509

11 Kamilbs

10 WOLFowa

wszyscy <10 zostali pominięci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

161 keżor

121 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

51 Tzieland

42 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

34 miron78

34 akjam

32 stanley

30 Gracjan

27 Guregoru

27 czester1800

25 Baltazar

25 WOLF A4

22 gregory

21 A4 siano

20 viktor098

19 A-rek

11 pucek2509

11 Kamilbs

10 WOLFowa

wszyscy <10 zostali pominięci...

kurcze cały swój wolny czas spędzam na forum i tylko 3 miejsce :wallbash:Krolu pokaż kwity bo nie wierzę :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:55_________________________________________________niech ktoś coś napisze bo jak dopiszę to mi się nie nabije :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz jeszcze gliwickie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nowy kolega niech się tak nie denerwuje bo jestem gotów myśleć,że faktyczie o Vag'a chodzi.

Ja przyjeżdżam ale Vag'a wole omijać :polew: więc może lepiej nie wchodź w to :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 00:01_________________________________________________

cos :polew:

dzieki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cześć

Keżor dopisz może tam w tytule, że w sezonie "zimowym" jesteśmy pod Realem 200m obok Go Sportu i jakąś mapkę z dojazdem spod Go na podziemny :polew: i będzie :ok2:

tak na poważnie to przyda się to innym co pierwszy raz sie wybieraja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema dziwewczyny :hi: co tam?

widze , że kolega sie mocno pogniewał na nas że nas nie znalazł , szkoda że nie dojechał bo było sporo autek ;) zapraszamy za tydzień , albo do Gliwic , ale tam jak sie pomylisz to nie masz 200metrów podjechać , ale pare kilosów (to dopiero można sie wkurzyc :decayed: )

zaraz zmieniam opis w pierwszym poście , bo w prognozie mówili że od przyszłego tygodnia ma być już dość chłodno to nie będzie już chyba okazji do podziwiania nieba :kox:

Stanle co do czipa to 1,4Bar robi swoje :evil: (ja mam 1.3Bar na turbinie z AWX'a :gwizdanie: )

Lista spomowiczów jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=85081 :przebiegly: [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:05_________________________________________________jak ktoś szuka autka to kumpel sprzedaje http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10157557 , widziałem je i potwierdzam że jest w stanie za***istym, ja polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak byłem z kolegą również pierwszy raz na spociku , przyjechaliśmy z jaworzna staneliśmy na parkingu przed go sport-em i nie było nikogo ale Michał zwrócił uwagę na pogodę niby nie lało ale pogoda nie była pewna ,i powiedzial ,,może chłopaki są na prkingu podziemnym " wiec pojechalismy tam i faktycznie byli tam ,pogadało się ogolnie spocik udany i atmosfera super :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego scooter1978 spot byl i nawet 12 autek sie doliczylem, fakt w naglowku napisane jest go sport, ale wystarczylo poczytac 1-2str wczesniej i bys wiedzial ze jest na parkingu podziemnym, widac ze byles zainteresowany tylko zvagowaniem auta, a nie checia poznania ludzi i porozmawiania.

dokladnie to samo pomyslalem :gwizdanie:

witam z rana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co! Ale mam tylko bledy. Logi sie nie zapisaly

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 038 906 019 AN

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1301

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 63351

5 Faults Found:

18047 - Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185): Implausible Signal

P1639 - 35-00 - -

17569 - Manifold Temp Sensor (G72): Open or Short to Plus

P1161 - 35-00 - -

17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus

P1256 - 35-00 - -

17932 - Fuel Pump Relay (J17): Open or Short to Ground

P1524 - 35-10 - - - Intermittent

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-00 - -

Ja również dziękuję za spotkanie.

Dzięki za udosptępnienie kompa i fachowy pomiar :naughty:

Gracjusz jeśli możesz to prześlij mi logi, później wkleje no forum.

pzdr dla wszystkich :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

za tydzien wpadne juz moją A4 ,poki co jutro ja odbieram od mechaniora i chyba bede w niej spał :gwizdanie:

ja już nie raz spałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

za tydzien wpadne juz moją A4 ,poki co jutro ja odbieram od mechaniora i chyba bede w niej spał :gwizdanie:

ja już nie raz spałem :good:

:hi::polew:

zaraz Miszka mi odpisze :tongue4: :tongue4: :tongue4: żeby posty nabic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema dziwewczyny :hi: co tam?

widze , że kolega sie mocno pogniewał na nas że nas nie znalazł , szkoda że nie dojechał bo było sporo autek ;) zapraszamy za tydzień , albo do Gliwic , ale tam jak sie pomylisz to nie masz 200metrów podjechać , ale pare kilosów (to dopiero można sie wkurzyc :decayed: )

zaraz zmieniam opis w pierwszym poście , bo w prognozie mówili że od przyszłego tygodnia ma być już dość chłodno to nie będzie już chyba okazji do podziwiania nieba :kox:

Stanle co do czipa to 1,4Bar robi swoje :evil: (ja mam 1.3Bar na turbinie z AWX'a :gwizdanie: )

Lista spomowiczów jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=85081 :przebiegly: [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:05_________________________________________________jak ktoś szuka autka to kumpel sprzedaje http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10157557 , widziałem je i potwierdzam że jest w stanie za***istym, ja polecam ;)

i znów gliwickie będą lepsze...chyba, że podjadą na parking podziemny :polew:

to audi od Twojego ziomka widzialem kiedyś bo kolo chciał te alusy sprzedać - może cena wysoka ale jak stan igla to swobodnie można tyle zapłacić - przyjemne autko

[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:51_________________________________________________cześć Krolu

gonie Cię :bicz:, Keżor na zajęciach to możemy ponabijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie gliwickie :

1893 Guregoru

1664 miron78

1265 krolu

1234 pucek2509

771 Rudi M

719 piterra

649 czester1800

Jeśli na stronie jest 15 postów, to sam tam napisałem 84 strony !!!!!!!!! więcej niż na KATOWICKICH jest :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie gliwickie :

1893 Guregoru

1664 miron78

1265 krolu

1234 pucek2509

771 Rudi M

719 piterra

649 czester1800

Jeśli na stronie jest 15 postów, to sam tam napisałem 84 strony !!!!!!!!! więcej niż na KATOWICKICH jest :polew: :polew:

tak ale połowa z nich to: :hi::polew::good::hi: itd

dziwię się,że jeszcze Cię z bananowca nie potraktowali ale na katowickich dobrze nad tym pracujesz, nie pomoże Ci nawet Twoja Esa w dieslu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...