Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie ma xenona skrętnego ,troche wstyd kurde ,ja bym tak nie wytrzymał , no ale przyzwyczajony chłopak do tandety :D

Nie no jest kox :good: ,pooglądamy na żywo na zlocie :)

No to teraz chłopaki jedziemy z koxem przy zdjęciach sexkonik.gifb4d906d4fcc04dcdm.jpg

Dziewczynki też saman.gif

hyhyhy

już nie szkoda - bo xenon skrętny jest :)

Normalnie, aż wstyd się przyznać ale dopiero dzisiaj zorientowałem się, że moje Bi są skrętne :embarrassed:

Pamiętam jak sprawdzałem (zaraz po kupnie) stojąc w nocy przed garażem czy moje lampki są skrętne - skręcałem kołami na lewno i prawo i nic - nie wiedziałem tylko, że działa to tylko w ruchu - potem na drodze już się nigdy nie przyglądałem, poza tym przy większych prędkościach aż tak bardzo tego nie widać.

eeeeeeeeecccchhhhhhh człowiek całe życie się jednak uczy :embarrassed: :embarrassed: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrętne działają do 110 km/h więc jak za szybko się śmiga to nie widać bo automat wyłącza skręt :)

Miron ja bym spał w tej niuni a nie w domu w łóżku - ja w swojej piwko na parkingu popijałem jak miałem doła słuchając FAITHLESS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrętne działają do 110 km/h więc jak za szybko się śmiga to nie widać bo automat wyłącza skręt :)

Miron ja bym spał w tej niuni a nie w domu w łóżku - ja w swojej piwko na parkingu popijałem jak miałem doła słuchając FAITHLESS.

do 110 - widzisz, tego też nie wiedziałem :good:

spał w niuni powiadasz - :>

Jeszcze nie miałem doła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron bo pewnie dużo drożdżówek wcinasz to doła nie miałeś :)

:decayed:

daj już spokój z tymi starymi podśmiec**jkami :decayed: bo nam się mod obrazi :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:29_________________________________________________

trudno mieć doła mając taki samochód :D

za niedługo będę chyba miał - włąśnie przez ten samochód - bo pomysły modów mi się kończą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można walnąć auto w mat albo tri-kolor, zmienić zawias itd. itd. wszystko zależy od inwencji twórczej, czasu i kasy - "mod's are infinity"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy się wymienić... chcesz?:P ja Ci dam Sportbacka, a Ty mi A4. pasuje Ci? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to ja bym jeszcze zmienił znaczek audi z przodu na czarny.. (oglądałem takie szare audi w Niemczech właśnie z czarnym znaczkiem w Black edition i wyglądało pięknie....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedza i doradztwo kolegów z forum nie zna granic :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:52_________________________________________________

zmień alu na stalówki z kołpakami , dobry mod w Twoim rejonie :gwizdanie:

aha , CD przy lusterku wstecznym jeszcze :kox:

chciałe ale - bałem się, że będziesz zły, że idę w Twoim kierunku :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:53_________________________________________________Kolejne mody powiodły się i jak narazie wszystko jest ok :naughty: ( wszystko działa, fis nie wariuje, przeciwmgielne są tam gdzie być powinny )

Dzięki uprzejmości, umiejętności i poświęceniu mojego kolegi udało mi się moje nudne seryjne lampy wzbogacić o ori Ledy A6 Avant - może nie jest to mistrzostwo świata ale dla mnie efekt jest mega zadowalający a różnica w stosunku do serii kosmiczna :)

a tak wygląda to na foto, które nie oddają do końca efektu jaki jest na żywo :

a9da91cb14150f70m.jpg

f800c94aa85c032em.jpg

734f9cede881dc1cm.jpg

beb36332344d6d27m.jpg

2263030660036bc9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozacko

sexkonik.gif

chyba juz nie ma sie do czego przyczepic ....

no oprocz tego ze przydalby sie jakis dobry gwint

za darmo chętnie jakiś zawiasik ( -2 dodatkowo ) mogę przygarnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do idealu im troche brakuje, ale wielkie graty za przetarcie szlaku :)

Postaraj sie jeszcze o proste koncowki wydechow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie jeszcze o proste koncowki wydechow :cool1

O to powinna być kolejna modyfikacja :good:

Jak wymienisz końcówki to w końcu to padło pomruczy jak trzeba czyli tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron,robiłeś może jakieś fotostory odnośne ledów ala A6?

No wyglada nawet dobrze, wlasnie jakies fotki lub opis?

no właśnie nie - jak mam być szczery to ja tylko dostarczałem kumplowi graty a on odwalił całą robote - a jak już u niego byłem to w końcowym etapie na zasadzie - przynieś, podaj, pozamiataj :)

Ogólnie wiem jak mniej więcej cała operacja wyglądała - ale na fachowy opis z konkretami nie liczcie :(

Oczywiście jak tylko będe mógł to pomogę i na prostsze pytania odpowiem :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 15:48_________________________________________________

Postaraj sie jeszcze o proste koncowki wydechow

Wydech na pewno zostanie taki jaki jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...