Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

poważnie ? pod jakim względem ?

obsługi, kosztów, podatności na czipsy ?

ok - dzięki - w takim razie nie robię przekładki :polew:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 13:16_________________________________________________a czy jest jakiś inny sposób pozbycia się pomarańczowych kierunków czy tylko i wyłacznie rozklejenie lamp ? nieda się tego jakoś rozbić na mniejsze kawałki i wyciągnąć bez rozklejania lamp :mysli:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 13:18_________________________________________________kierunek musi być wymieniony na biały czy może zostać biała żarówka świecąca na pomarańczowo - pytam bo nie wiem jakby to wyglądało na żywca bez kapselka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież podał namiary na kogoś kto robi ledy i opisał, że są dobrze wykonane :)

a co do żarówki kierunkowskazu to może coś takiego:

http://www.fotosik.pl/aukcja/55435/5c974f1fabbb5446.html

do kupienia na allegro w granicach 20 zł

a tak wygląda kiedy nie świeci:

http://www.fotosik.pl/aukcja/55435/a6ad8e11251df1ea.html

czyli znośnie, ale to rzecz gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje oczywiscie problem FISa bo to LED.

Do tego dochodzi, ze one nie swieca tak mocno jak zarowki i w sloneczne dni moze sie zdarzyc, ze nie bedzie widac, ze kierunek wlaczony i jak ci ktos wjedzie/wymusi i powie, ze nie widzial zybys "migal" to kredki.

Sa zarowki z chromowana banka, ktore na pomaranczowo migaja.

http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.r1200c.de/anleitungen/klare_blinker/verg2.jpg&imgrefurl=http://www.r1200c.de/anleitungen/klare_blinker/klare_blinker.htm&h=259&w=300&sz=18&tbnid=cvXTsxeQr7UYYM:&tbnh=100&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3DOsram%2BDiadem&hl=de&usg=__k3QTl3iz9oyrnFh32ttiglUbDwU=&ei=6oaWSp2lK4vFsga-seCvDQ&sa=X&oi=image_result&resnum=7&ct=image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie takie chcę - tylko pytanie jak będzie lampa wyglądała bez tego pomarańczowego dekielka który jest teraz :mysli:

lampy w nowszych modelach mają go biały - wtedy jest tak jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki jakie potrzebujesz to Osram Diadem![br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 15:49_________________________________________________E40_diadem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram Diadem sa kupowate (jak sama nazwa wskazuje) bo daja niebieska poswiate :)

(nawet nie czuje kiedy rymuje.. :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te mają taki odcień jak ma kazda "tuningowa" zwykła żarówka :P silverline wyglądają neutralnie

EDIT:

z kolegą Ykk jak widze piszemy w tym samym czasie zgodne posty :decayed:

EDIT2:

za 25 zl znalazlem chyba dobre nie? :naughty:

http://moto.allegro.pl/item723247670_zarowki_philips_silver_vision_py21w_2szt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic - coś tam wsadzę - ale najpierw muszę się dowiedzieć czy konieczne jest rozklejenie lampy żeby ten daremny kapselek wywalić :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wywal go i zastap czyms innym.. Lysa zarowka tez bedzie lipnie wygladac.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czym - chętnie zobaczyłbym jak wygląda sama żarówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron - na bank nie obejdzie sie bez rozklejenia lampy. ćwiczyłem to na moich potłuczonych i powiem wiecej, nawet jak juz rozkleisz to nie jest tak łatwo wyrwac ten klosz zeby niczego nie roz@!#!@$,

wlasciwie powinno sie rozebrac wszystkie odbłyśniki itd zeby sie do tego dobrac. jest to na tyle sporo roboty ze ja sobie odpuscilem, chociaz mnie tez to wkurza.

a jak juz rozbierzesz to moze pomalujesz sobie ten srebrny odblysnik co jest na dole na czarno ? były foty i wyglada to kozacko. zwlaszcza przy czarnej reszcie...

jakbys ścignął pre_pl ktory gdzies przepadł ostatnio to on ma moje rozwalone lampy i moze Ci porobic np foty jak wyglada mocowanie tych pomaranczowych szajsów.

mam wraznie ze samo wyrzucenie klosza bez zastapienia go białym spowoduje slabe rozproszenie swiatla i bedzie kijowo wygladac, zwlaszcza w dzien...

mysle ze juz latwiej bedzie trafic lampy z bialym kloszem a te sprzedac niz tworzyc cos tych co masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebujesz biały klosz to np w lampach peugeota 206 po 2003 czy 2004 roku są takie jak w audi po 2004 czyli bielutkie, zawsze to jakaś tańsza opcja :P

tu ma ktoś na sprzedaż, bez kloszy komplet bixa skrętnego :)

http://www.allegro.pl/item718711985_audi_a4_2004_2007_b7_xenon_bixenon_skretny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron - na bank nie obejdzie sie bez rozklejenia lampy. ćwiczyłem to na moich potłuczonych i powiem wiecej, nawet jak juz rozkleisz to nie jest tak łatwo wyrwac ten klosz zeby niczego nie roz@!#!@$,

wlasciwie powinno sie rozebrac wszystkie odbłyśniki itd zeby sie do tego dobrac. jest to na tyle sporo roboty ze ja sobie odpuscilem, chociaz mnie tez to wkurza.

a jak juz rozbierzesz to moze pomalujesz sobie ten srebrny odblysnik co jest na dole na czarno ? były foty i wyglada to kozacko. zwlaszcza przy czarnej reszcie...

jakbys ścignął pre_pl ktory gdzies przepadł ostatnio to on ma moje rozwalone lampy i moze Ci porobic np foty jak wyglada mocowanie tych pomaranczowych szajsów.

mam wraznie ze samo wyrzucenie klosza bez zastapienia go białym spowoduje slabe rozproszenie swiatla i bedzie kijowo wygladac, zwlaszcza w dzien...

mysle ze juz latwiej bedzie trafic lampy z bialym kloszem a te sprzedac niz tworzyc cos tych co masz...

cenna uwaga - jak mnie to wku...... to nic z tym robił nie będę - ledy w DRL i postojówki i na tym etapie narazie ten przód zostawię :disgust: niech wygląda jak wygląda :)

Jak mam się wpakować w jakieś koszty bo przypadkowo coś mi nie wyjdzie to wolę nie ruszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron - na bank nie obejdzie sie bez rozklejenia lampy. ćwiczyłem to na moich potłuczonych i powiem wiecej, nawet jak juz rozkleisz to nie jest tak łatwo wyrwac ten klosz zeby niczego nie roz@!#!@$,

wlasciwie powinno sie rozebrac wszystkie odbłyśniki itd zeby sie do tego dobrac. jest to na tyle sporo roboty ze ja sobie odpuscilem, chociaz mnie tez to wkurza.

a jak juz rozbierzesz to moze pomalujesz sobie ten srebrny odblysnik co jest na dole na czarno ? były foty i wyglada to kozacko. zwlaszcza przy czarnej reszcie...

jakbys ścignął pre_pl ktory gdzies przepadł ostatnio to on ma moje rozwalone lampy i moze Ci porobic np foty jak wyglada mocowanie tych pomaranczowych szajsów.

mam wraznie ze samo wyrzucenie klosza bez zastapienia go białym spowoduje slabe rozproszenie swiatla i bedzie kijowo wygladac, zwlaszcza w dzien...

mysle ze juz latwiej bedzie trafic lampy z bialym kloszem a te sprzedac niz tworzyc cos tych co masz...

cenna uwaga - jak mnie to wku...... to nic z tym robił nie będę - ledy w DRL i postojówki i na tym etapie narazie ten przód zostawię :disgust: niech wygląda jak wygląda :)

Jak mam się wpakować w jakieś koszty bo przypadkowo coś mi nie wyjdzie to wolę nie ruszać

mięczak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że z Twoją pomocą :naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:19_________________________________________________ale opcja gołych żarówek nie wchodzi w gre - muszą być białe kapselki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że z Twoją pomocą :naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:19_________________________________________________ale opcja gołych żarówek nie wchodzi w gre - muszą być białe kapselki :)

Takkkkkkkkk :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co - w tą sobote ( jutro ) :naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:20_________________________________________________gdzie mam być ? o której ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...