Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no Miron, długo nie trzeba było czekać na mody...heheh.... żonka pewnie szczęśliwa :naughty:

wszystko pięknie, ładnie, ale wypierdziel ten znaczek s-line z przedniego zderzaka, bo zaburza koncepcje :kox:

i tak masz już lepiej niż w seryjnym s-line, więc znaczek nie na miejscu :gwizdanie: :gwizdanie:

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian odnośnie Twojego PW - wg mnie bez sensu, żebyś teraz do mnie przyjeżdżał - jest już ciemno więc i tak zbyt dużo nie zobaczysz - wytrzymaj i przyjedź z rana zobaczyć sobie fure :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jeest juuż cie-mno, bądź tu ze mną .... :polew: :polew: :polew:

grubo wyglada

dobry mod

ale teraz wg mnie fela musi isc w grafit

Pięknie to wyszło :kox: gratki :good:

skąd tą podkładkę dorwałeś ? przykręcałeś tylko tak by na zimę można było odkręcić, czy na stałe zamontowana ?

Grafit na feldze by pasował jak ulał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78 nice... :kox: Zrobiłeś foty jak rozbierali Ci lampy ? Bo nie podejrzewam żebyś dał radę zrobić to sam... :decayed:

wiem, że to do mnie nie podobne ale oprócz malowania wszystko rezałem sam ( z wielkim strachem ale sam :) )

Rezanko mnie tak wciągnęło, że nie pomyślałem o fotach - może troszke dlatego, że nawet nie liczyłem, że lampa składa się z tylu elementów i na tyle części da się ją rozebrać.Rozebrałem wszystko w mak ( bez większych problemów ) i to co było trzeba dałem do malowania.

Tak wyglądała lampa po rozebraniu:

538ec239e8659015m.jpg

to co widać na foto nie poszło do malowania + lusto z DRL-a i kierunku - cała reszta była malowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... wygląda całkiem ciekawie... Trzeba było sobie zostawić te kable na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka jest od seata Leona CupraR kupiona w ASO - przykręcona mam nadzieje na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka KOX zmiany good, jeszcze pomalowalbym blende przedniej tablicy w kolor obramowki grilla. Kumpel w a5 pomalowal i wyglada masakrycznie

ogolnie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. i widze ze lampy tak jak ja wpasowales w zderzak lepiej jak ORI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak masz ? idę to zmienić :gwizdanie:

nie nie jak wymienialem xen to udalo mi sie spasowac lampy rowno ze zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś specjalnie o tym nie myślałem - składałem i tak wyszło :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:46_________________________________________________Najbardziej czego się obawiam na chwilę obecną to parowania reflektorów - czas pokaże - ale nie chciałbym powtarzać całości opercji :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może już nie tak ciekawie - dużo robi zderzak s-line + czarny kolor[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 10:33_________________________________________________

miron78 fajnie to wyszlo :cool1: tez musze nad tym pomyslec :)

myśl, myśl - jak dla mnie rewelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........każdy ma swój typ - czy bym coś zmieniał mając ori lampy z białym kierunkiem to nie wiem :mysli: może nie - ale skoro już i tak miałem wszystko rozebrane ( w celu wywalenia dekielka ) to postanowiłem troche pójść po bandzie :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________wszyscy mi dokuczają, że "fura seria" to trzeba coś pozmieniać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...