Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój AJM ma już 387 000 km i śmiga super zero dymka czy brania oliwy - ale wiadomo jak to jest nie znasz dnia ani godziny :kox:

Opublikowano

Audi B4 1.9TD kupiny z uszkodzonym licznikiem 300km, pojezdziłem nim 30 strzelił focha ;(, zrobiony remont i już przejechałem nim ponad 70tys i odpukać jest elegancko. Widzę że przebiegiw B5 też eleganckie :decayed:

Opublikowano

moja ma 305 000 sadze ze raczej oryginalny a mam ja dopiero od roku i sam zrobiłem z tego jakies 35 000 ale smiga to nie ma problemu

Opublikowano

przebieg na liczniku, w papierach i w aso 245000km, faktyczny nieznany

Opublikowano

u mnie aktualnie w B6 296 tyś i bez problemów u żony 333 tyś w AVG i żadnych problemów. Oba po programach, AVG czasem przykopci przy bucie ale to w końcu diesel :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos :naughty:

61638400ys.jpg

muszę uaktualnić avatar :naughty:

Opublikowano

heh dobre 400000 tys :good:

Opublikowano

u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos :naughty:

muszę uaktualnić avatar :naughty:

gratki grabson765 - widze ze auto nie stygnie :evil:

Opublikowano

u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos :naughty:

muszę uaktualnić avatar :naughty:

gratki grabson765 - widze ze auto nie stygnie :evil:

rzadko sie zdarza zeby stalo caly dzien nie odpalane

tylko w lipcu zdazylem juz zrobic 6tys km a to jeszcze nie koniec miesiaca :evil:

Opublikowano

Witam, to i ja dołacze swoje 5 groszy do tematu.

Kupione z "originalnym" przebiegiem zresztą jak wszystkie 185 tys. kilometrow.

Teraz juz ok. 270 tys. Z tego co mowia w kuluarach Gliwickiej gieldy samochodowej, to standartem jest +100 tys. kilometrow lub tez wiecej. Czyli zakladam ze moje Audi ma ok. 370 tys.

Wiekszych problemow z autem nie mam, wlasnie bede wymieniala rozrzad.

Ale co ciekawe, jest to automat po kupnie wymienilam olej i jak narazie spokoj.

Pozdrawiam Dana. :)

Opublikowano

305 tys i wszystko idealnie

Opublikowano

u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos :naughty:

61638400ys.jpg

muszę uaktualnić avatar :naughty:

Taki przebieg chce zobaczyć na swoim.

Pracuję nad tym koledzy. Na razie mam 182 tys. km z papierami i sprawdzony w ASO.

Pozdro

Opublikowano

U mnie za chwile pyknie 160kkm.Przebieg Ori :wink4::good:

Opublikowano

u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos :naughty:

61638400ys.jpg

muszę uaktualnić avatar :naughty:

Taki przebieg chce zobaczyć na swoim.

Pracuję nad tym koledzy. Na razie mam 182 tys. km z papierami i sprawdzony w ASO.

Pozdro

u Ciebie 182tys i silnik juz po remoncie a u mnie dalej ten sam caly czas sie kreci :naughty:

Opublikowano

185tys. Mysle ze ok 100 wiecej, ale chodzi ładnie. Nastepne a4b6

Opublikowano

u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos :naughty:

61638400ys.jpg

muszę uaktualnić avatar :naughty:

Taki przebieg chce zobaczyć na swoim.

Pracuję nad tym koledzy. Na razie mam 182 tys. km z papierami i sprawdzony w ASO.

Pozdro

u Ciebie 182tys i silnik juz po remoncie a u mnie dalej ten sam caly czas sie kreci :naughty:

Ja mam nowy silnik, a ty nie :naughty:

Opublikowano

U mnie 256 kkm ori przebiegu i silniczek chodzi jak pszczółka :cool1:

Ps. odpukać w nie malowane, żeby tak zostało :rolleyes:

Opublikowano

a4 2000r miała 340tys z ksiazka do konca była w stanie idealnym, ktos bardzo dbał o auto :),

a4 b6 2003 miała 250tys z ksiazka do konca, a teraz mam a4 98 i ma 170tys z ksiazka i tyle ma wg mnie po stanie auta, wnetrzna, silnika i innych rzeczy, sprwadzałem w serwisie to ostatni wpis w audi przy 155 tys :naughty: oczywiscie wszystkie auta miałem/mam 1.9tdi

Opublikowano

u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos :naughty:

61638400ys.jpg

muszę uaktualnić avatar :naughty:

Taki przebieg chce zobaczyć na swoim.

Pracuję nad tym koledzy. Na razie mam 182 tys. km z papierami i sprawdzony w ASO.

Pozdro

u Ciebie 182tys i silnik juz po remoncie a u mnie dalej ten sam caly czas sie kreci :naughty:

Ja mam nowy silnik, a ty nie :naughty:

ja nie potrzebuje nowego :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie ostatnio 200 tys. pękło, a jak jest naprawdę tego nie wiem..

Serwis był prowadzony do 160 tys i ostatnie wbicie było w 2009 roku..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.