Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donuska90
To tak na rozluźnienie (nie mylić z rozwolnieniem), wybralibyście 1.9 z ori przebiegiem 192, który stał nie odpalany przez 2 lata czy 1.9 z przebiegiem 400 codziennie użytkowany ?? Pytam z ciekawości :)

Ciekawe pytanie :)

Ale to chyba zależy w dużej mierze od tego, w jakim stanie ogólnym byłyby oba auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AVF ma obecnie 243 tys, jak kupowałem miał 220tys prawdziwego przebiegu u niemca, książka serwisowa pokrywa się z historią i przebiegami z ASO. Póki co jeździ i wygląda świetnie:) Nie ma się co dziwić handlarzom że cofają, dają 200zł za cofnięcie i autko nabiera kilka tysi na wartości. Statystyczny kupujący woli być oszukany i widzieć codziennie na blacie te 143 tys. niż te moje 243, jeździ tak samo a samopoczucie lepsze i kumplom można pokazać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja aktualnie w moim AJM-ie b5 mam 89000km :wink: też nikt nie chce wierzyć :grin:

A Ty wierzysz? :decayed:

nie musze wierzyć, bo wiem :wink: auto od nowości w rodzinie :decayed: przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów...

cierpia w zasadzie uszczelniacze walu, walkow rozrzadu, walka skrzyni biegow,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja aktualnie w moim AJM-ie b5 mam 89000km :wink: też nikt nie chce wierzyć :grin:

A Ty wierzysz? :decayed:

nie musze wierzyć, bo wiem :wink: auto od nowości w rodzinie :decayed: przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów...

cierpia w zasadzie uszczelniacze walu, walkow rozrzadu, walka skrzyni biegow,

pierscienie i generalnie wszystkie uszczelki i przewody gumowe ...

poza tym kwestia w jakich warunkach auto stalo i jak bylo przygotowane do takiego odpoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tak z ciekawości - jak przygotować auto to postoju np na kilka miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja aktualnie w moim AJM-ie b5 mam 89000km :wink: też nikt nie chce wierzyć :grin:

A Ty wierzysz? :decayed:

nie musze wierzyć, bo wiem :wink: auto od nowości w rodzinie :decayed: przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów...

cierpia w zasadzie uszczelniacze walu, walkow rozrzadu, walka skrzyni biegow,

pierscienie i generalnie wszystkie uszczelki i przewody gumowe ...

poza tym kwestia w jakich warunkach auto stalo i jak bylo przygotowane do takiego odpoczynku

w moim przypadku stało w garażu, było przepalane co jakiś czas, kilka razy w roku, jak na razie uszczelnienia trzymają.

opony jedynie były do wyrzucenia, bo sparciały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99r AVG obecnie 243000km u mnie od czerwca 2011r od przebiegu 215000km

książka prowadzona do sierpnie 2008r do przebiegu 146000km potwierdzone w serwisie (mam cały wyciąg włącznie z wisem że przód był robiony)

tak więc myśle że przez te brakujące 3lata faktycznie ktoś mógł zrobić tylko te 65000km ale tego już sie nie dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega sprawdził historię serwisową, ostatni wpis jest z końca 2005 r. przy przebiegu 146 000. Czyli na obecną chwilę 300 tys. trzeba liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie prawie 368 tys km na liczniku mojego afn. mam niedługo więc niewiele mogę powiedzieć. Narazie w mróz odpala bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z rok na rok +20tys, mimo że w sumie nie jeżdze:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam właściciela octavii 2010r z przebiegiem 290000. Na pytanie czy oprócz spędzania całych dni w samochodzie również tam śpi? Odpowiedział, że w weekendy nie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn w pół roku a4 1z potrafił pyknąć 60kkm :decayed:

osobiście też jak miałem Mercedesa to jednego miesiąca zrobiłem 10kkm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej a4 98r afn jest obecnie 265tys zrobilem nia okolo 20 tys narazie ale mysle ze jest tam grubo ponad 350 tys jak nie wiecej troszki ale smiga ladnie nie mam do niej narazie prtensji o nic ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda Octavia 2.0tdi

Wyjechała z salonu: 19.10.2012r - 8km

Przebieg z wczoraj: 24.12.2012r - 65 000km

Przewidywany za 2 lata około 700tys

niedowiarków zapraszam: Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Relacja z zajeżdzania Skody Octavii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALH 00'-01' 244tys. Czy prawdziwy? Myślę, że tak ale nie dopatrzy się skręconych 100tyś km

Ostatni wpis w ASO ma w kwietniu 2009 przy wymianie rozrządu przy przebiegu 181 tyś oczywiście potwierdzone w ASO.

A kupiłem w styczniu 2012 z przebiegiem 216tys.

Szwagier ma A6 2.7TDI z 2007r mieszka na wyspach i przebiegu tez ma mniej więcej tyle co ja :-)

Jest na forum jakiś kolega który sprawdzi po VINie historię serwisową (nieodpłatnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...