Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] kupilem


idraulico

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedalem opla vectre c z 2002 roku benzyna 2,2 litra automat pelna wersja. kupilem a4 z 2006 2,0 tdi manual. w pierwszy dzien padla piasta prawa przednia. kultura jazdy zenada. audi a4 to porazka. to auto nadaje sie dla rolnikow. nigdy wiecej takiej zamiany. pozdrawiam uzytkownikow samochodow a nie zabawek dla szpanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA.

No to pojechałeś. Akurat koleś ma Vectrę C z motorownia diesla.

Jakoś akurat do niej jak ulał pasuje Twoje określenie traktora. Normalnie Zetor :naughty:

A tak poza tym, to chyba nie ten dział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie trafiłes na 'ciekawy' dla mechanika egzemplarz, mozliwe też ze po przejsciach. kilka razy miałem przyjemnosc poprowadzic BLB na twardym zawieszeniu S-line i jak dla mnie wrazenia na plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem opla vectre c z 2002 roku benzyna 2,2 litra automat pelna wersja. kupilem a4 z 2006 2,0 tdi manual. w pierwszy dzien padla piasta prawa przednia. kultura jazdy zenada. audi a4 to porazka. to auto nadaje sie dla rolnikow. nigdy wiecej takiej zamiany. pozdrawiam uzytkownikow samochodow a nie zabawek dla szpanu.

dziwnie piszesz .... czasem tak się zdarza ... ale nie ma co po takim zajściu skreślać marki i modelu ....

Uspokój się i przemyśl to jeszcze raz ...

pozdrawiam Madasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem opla vectre c z 2002 roku benzyna 2,2 litra automat pelna wersja. kupilem a4 z 2006 2,0 tdi manual. w pierwszy dzien padla piasta prawa przednia. kultura jazdy zenada. audi a4 to porazka. to auto nadaje sie dla rolnikow. nigdy wiecej takiej zamiany. pozdrawiam uzytkownikow samochodow a nie zabawek dla szpanu.

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem opla vectre c z 2002 roku benzyna 2,2 litra automat pelna wersja. kupilem a4 z 2006 2,0 tdi manual. w pierwszy dzien padla piasta prawa przednia. kultura jazdy zenada. audi a4 to porazka. to auto nadaje sie dla rolnikow. nigdy wiecej takiej zamiany. pozdrawiam uzytkownikow samochodow a nie zabawek dla szpanu.

:oklaski: niezłe porównanie

po jakim przebiegu miałeś vectre ? po jakim masz audi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vactra 155000 a4 127000

Miales po prostu pecha trafiajac na jakis feralny egzemplarz, tak to czasem bywa. Proponuje jazde probna innymi egzemplarzami i dopiero wystawienie opini.

Mialem tez kiedys Vectre i bylem bardzo zadowolony, bo poza wiecznym uchodzeniem czynnika z klimy (nawet po kilku odwiedzinach w warsztacie) byla bezusterkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie obraź się, ale na pewno kupiłeś auto, które przeżyło crashtesty, pewnie plastiki trzeszczą i wszystko po kolei Cię wk***ia. Ktoś pozbył się wozu, bo może zaczął się sypać silnik, albo po prostu jest poskładany szybko na handel - uwierz, że nie jesteśmy tu tylko fanatykami A4 - pewnie nie skorzystasz z mojej rady, ale podjedź na spota w Twojej okolicy, niech Cię ktoś przewiezie zdrowym A4, to zmienisz zdanie - mało pali, na pewno wolniejsze od vectry, ale tutaj nie ma porównania, świetnie trzyma w zakrętach, wygląda jak na audi przystało... A że kupiłeś BLB, to już Twój problem, tylko plz - nie pisz, że to auto dla rolników, bo jeżeli tak, to od dzisiaj zajmuję się oraniem pola;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kultura jazdy zenada. audi a4 to porazka. to auto nadaje sie dla rolnikow. nigdy wiecej takiej zamiany. pozdrawiam uzytkownikow samochodow a nie zabawek dla szpanu.

a umieszczenie takiej wypowiedzi na tym forum przypomina mi troche to http://www.clipfish.de/video/71158/kkk-guten-abend/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwowy jesteś. W sumie to Ci się nie dziwię bo pewnie ktoś pozbył się autka po przejściach a Ty dałeś się nabrać. Może następnym razem jak jesteś takim dobrym znawcą samochodów a nie zabawek to przyjrzyj się bardziej temu co kupujesz i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idraulico nie marka tu ma znaczenie a rodzaj usterki, padłeś po prostu ofiarą usterki, która może się wywalić w każdym samochodzie, jestem w tym temacie obiektywny gdyż nie jeżdżę żadną A-ileś tam. Znam kolegów jeżdżących Oplami i narzekających na całe pompy w sterownikach DTI, którzy musieli je (drogo) wymieniać w całości bo często padały, wszystko zależy od konkretnego egzemplarza. Nie piszę, że marzy mi się jakieś Audi ale jakoś do Opla mam mniejsze zaufanie - przemyśl to. Obojętnie co byś nie wybrał, zawsze będzie niesmak z powodu nieprzewidzianych usterek - wszystkim markom samochodów się to zdarza i choć Audi nie chce się przyznać do błędów z BLB i innych to każda inna marka ma swoje konie trojańskie - uwierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to sie nadaje do dzialu na kazdy temat a nie do technicznego.

2. porownanie silnika wyskopreznego do benzynowego.... coz, to tak jakby kobiete porownac do jałówki :cool1:

3. padla piasta?

coz samochod prawdopodobnie ma przejechana stosowna ilosc kilometrow i sie zuzyla, i byc moze powodem przyspieszajacym sprzedaz pojazdu byla wlasnie ona a moze nie tylko piasta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam uzytkownikow samochodow a nie zabawek dla szpanu.

To się uśmiałem :) , no chyba, że źle zrozumiałem Twoją wypowiedź :mysli:

Wyjaśnij może dlaczego akurat wybrałeś A4 ? Była ....... ( tu wstaw odpowiedni kolor ) i radio głośno grało ? Do tego 30% mniej niż wartość rynkowa, mega okazja była ? Auto przed zakupem sprawdzał przytoczony przez Ciebie rolnik ? ( przepraszam rolników, bo nie wiem dlaczego autor wątku akurat tę grupę społeczną sobie wybrał)

Wybacz te małe złośliwości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahahaha rolniku przejedz swoja landarą oplowską 400tys km... dobra, to przeciez opel - 300tys km i pogadamy,

gdzies kiedys widzialem taka anegdotke:

audi ma w znaczku tyle kółek ile setek tysiecy km zrobi bez problemu

opel ma jedno i do tego przekreslone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 zasadnicze pytania:

-ile dałeś?

-czy sprawdzałeś przebieg w ASO? :naughty:

Jak szukałem B6 dla siebie to oglądałem również vectry i mondeo. Jak potem wsiadłem do A4 to wiedziałem od razu, że szukam audi, a reszta idzie na bok!

p.s. porównywanie kultury pracy benzyny do diesla jest trochę nie na miejscu. A jak chcesz usłyszeć jak chodzi słabo wygłuszony diesel to wsiądź do forda albo opla. To są dopiero traktory!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amoreux przeciez napisal ile dal mniej wiecej

sprzedalem opla vectre c z 2002 roku benzyna 2,2 litra automat pelna wersja. kupilem a4 z 2006 2,0 tdi manual
Roznica tylko 4 lat i marki wiec mozna podejrzewac ze trafila mu sie okazja , pewnie 5 w jednym :polew: gosciu jedz do jakigos mechanior dobrego i sprawdz z ilu samochodow sklada sie twoj bo zapewne zostawia z 6 sladow na drodze :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że ten Kolega kupił mega okazje, pewnie za taką sumę jaką dostał za "ołpa" czyli za tyle za ile nie kupi się dobrego B6

cóż, kupił BLB, tylko dlatego że się nie zna,

za ile kupił?? pewnie dobra okazja, napewno od dziadka, z DE w dieslu...bo tam przecież diesle stoją w garażach :polew:

przebieg? napewno nie tyle co napisał

auto kupił w ciemno i potem to tak właśnie bywa

a ostatnio panuje moda na B7 za 35 tyś zł w okazji :thumbdown:

i pewnie jesteśmy wyśmiani na forum vectry że audi to taki szmelc :polew:

a tak wogule to miałem ostatnio niezły polew, szwagierka jeździ właśnie Vectrą C, tam to jest orkiestra plastikowa, akurat jechała po nią do mechanika, więc ją podrzuciłem, jakie było jej zdziwienie jak jechała autem 15 letnim i nic nie trzeszczało? :>

osobiście to teraz nie potrafię jeździć inną marką, ople, seaty, vw - wszystko klekocze i trzeszczy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...