Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktore ladniejsze <dylemat>


M@rk

Który wzór felgi wybrać ?  

  1. 1. Który wzór felgi wybrać ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 :exclaim:

widzialem co prawda na B6 avant na spociku ale za***iście wygladaja :a4fan:

pzostale tez fajne ale z oryginalnymi tarczmi beda wygladaly..co najmniej smiesznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekg wg Ciebie oryginał wygląda zle? Ja osobiście się własnie zastanawiam nad kupnem felg i nie wiem,czy nie zdecyduję się właśnie na oryginał. Uważam,że wyglądają ładnie.

Co do trzech felg to wg mnie nr 2. Prezentują sie idealnie. Ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzieka za glos :)

Musze powiedziec, ze widzialem zalozone felgi nr. 3 fakt ze nie bylo to Audi tylko Honda Accor (nowa) ale i tak wygladaly do bani wiec juz mam czesciowo rozwiazana sprawe bo pozostaje mi tylko dylamt jezeli chodzi o felgi nr. 1 a felgi nr2. :a4fan:

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem tanie ORI 17" 8-ramienne jakie byly matowane w S4 za kwote 1200 zł. jeszcze je sprawdze czy nie sa jakies krzywe i je kupie bo nie ma co ukrywac ze ta kwota jest o 600 zł mniejsza niz za felgi nad ktorymi sie zastanawialem :D:D:D

Dzieka jeszcze raz wszystkim za glosy i dzieki >>Sprinter<< za ankiete :a4fan: jak zawsze najladniejsze auta na świecie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem tanie ORI 17" 8-ramienne jakie byly matowane w S4

w S4 byly 6 ramienne :twisted:

Chyba ze masz na mysli fele od RS ale one byly 9 ramienne :wink: ponizej masz link

http://moto.allegro.pl/item192386985_17_audi_s_line_pojedyncza_prosta_5x112.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...