Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym za dużo zderzaka by musiał wychlastać żeby go niżej przykręcić,

Moskal zrób wentylowane blachy i będzie git :naughty:

a tego fmicka to ja bym na czarno pier... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie fmic jest na śrubach i w kazdej chwili moze zostać opuszczony więc sie nie spinajcie :wink4:

bedzie esowy zderzak , bedzie opuszczony fmic , musze go teraz załozyć do softa tyle w temacie , nie widzi sie komus to żegnam ozięble :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powialo chlodem :naughty: :gwizdanie:

dobrze ze zrobiles tak jak mowilem to nie bedziesz sie musial znowu ze spawarka bawic tylko 4 srubki odkrecic.

te lampy to Valeo czy depo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze zrobiles tak jak mowilem to nie bedziesz sie musial znowu ze spawarka bawic tylko 4 srubki odkrecic.

no bardzo rzadko ci sie zdarza ale tym razem miałeś racje :wink4:

lampy ma dupo i nawet ładnie spasowane :decayed:

:good: wogóle lakiernik odjebał kawał zajebistej roboty , wszystko złożone idealnie tak jakby nigdy nie była bita , jedyna co mnie zmartwiło to to , że w niedziele zauważyłem mały bąbelek na tylnym lewym błotniku (tam gdzie była malowana przez poprzedniego właściciela/li , wiem bo obskoczyłem mirnikiem naszego warszawskiego :witch1: i tylko ten element był ponad norme :wink4: )

, jakbym zauwazył to wczesniej to bym mu kazał sie tym zająć.

BUZIACZKI :polew: :polew: :kox:

to nie było do ciebie , ty możesz bo masz pojęcie , interesujesz sie tym od lat a nie od 3 miesięcy jak niektórzy "wielcy znawcy" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy tekst moskala

"Gdzie jest dziesiatka, ku***a gdzie jest dziesiatka, ja pier***e nic tu nie ma. jakbym wiedzial to bym swoje narzedzia na budowe przywiozl. Buba masz dziesiatke i tasme izolacyjna??"

:polew:

Chyba bym się obszczał ze śmiechu jakbym była na miejscu :polew: :polew: :polew: :polew:

normalne że na zapleczu , ile sie pier***iłem zeby załozyc z powrotem zderzak , masakra normalnie , całe kolana mam odmrozone :thumbdown

Fajka odmrożona :decayed::D

a tego fmicka to ja bym na czarno pier... :cool1:

Noooo :naughty:

Blachę bym na róg przytwierdził.. :wink4:

Dawid..korwa jakiś mały ten fmic :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzy jest bo ma 17cm. taki schowany cichociemny

no bardzo rzadko ci sie zdarza ale tym razem miałeś racje wink4

mowilem ci ze kilka razy stanalem na twoim nowopolakierowanym zderzaku?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała ta cipka jakaś :decayed:

i jak już ten cały no.. ten od evki... yy Poziek :polew: wspomniał to więcej tlenu dostawała chyba seria :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ci ze kilka razy stanalem na twoim nowopolakierowanym zderzaku?? :gwizdanie:

zauważyłem zauważyłem , ale nie chciałem cie walić w ryja z liścia przy takim gremium :decayed: , człowiek na moim stanowisku nie moze okazywać złości i zdenerwowania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chyba bym się obszczał ze śmiechu jakbym była na miejscu :polew: :polew: :polew: :polew:

izolacja była u Buby w walizce ale przy tej temperaturze nie chciała sie kleić , btw zjebałem tych moich ogrów za stan magazynu , kórwa , nic tam nie ma a sam im zamawiałem 3-4 kpl kluczy YATO , takie wiszące na ścianie (sam mam jeden w domu :gwizdanie: ) w ch***j rozmiarów tam jest , o kombinerkach/obcęgach/śrubokrętach nie wspominam bo powinno leżeć w dwóch taczkach a jest tyle ze nawet nie opłaca sie za***ać :decayed:

Blachę bym na róg przytwierdził.. :wink4:

Dawid..korwa jakiś mały ten fmic :blink: :blink:

jaka kórwa blache ??? :mysli:

fmic jest typowy z Re5pectu , 180 wysokości , mogłem za***ać 150 byłoby bez rzeźby

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=343

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=332

widzisz to są 3 typowe i różnią sie tylko wysokością

wygląda na mały ??

fmicm.th.jpg

na fotce z auta wygląda na mały bo nie ma jeszcze rurek które optycznie go powiększą/poszerzą :wink4:

niżej nie mogłem dać bo bym musiał ciąć tą poziomą dolną lakierowaną krawędź która jest widoczna po zdjęciu kratki , a tego nie chciałem , bynajmniej nie na budowie dużą kątówką :wink4:

poczekaj do przyszłego tygodnia zobaczysz czy jest faktycznie mały :wink4:

mała ta cipka jakaś :decayed:

i jak już ten cały no.. ten od evki... yy Poziek :polew: wspomniał to więcej tlenu dostawała chyba seria :naughty:

a jaki ty masz ?? 230 ?? czy z jakiegoś iveco ?? :gwizdanie:

seria nie dostawała wcale powietrza bo była załozona lewa kratka nie ori bez przelotu :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet ile on ma ale jest dużo większy z tego co widzę... chcesz to go zmierzę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam u siebie zamontowany, w wakacje bez strojenia robił robote :good: odkupiony z 1,8T :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet ile on ma ale jest dużo większy z tego co widzę... chcesz to go zmierzę :wink4:

ja tez widze ze większy i niżej umieszczony (miałeś możliwość) , ale gdzie kupowałeś ?? nówke czy z demobilu ???

Ja mam taki sam u siebie zamontowany, w wakacje bez strojenia robił robote :good: odkupiony z 1,8T :good:

ten tez zrobi robote :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nówkę kupowałem.. tzn używaną kilka tygodni ale jak nową :) w NL to brałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nówkę kupowałem.. tzn używaną kilka tygodni ale jak nową :) w NL to brałem..

ale miałeś juz zderzak esowy ??? czy miałeś dopiero plan ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:36_________________________________________________mam wolny przyszły tydzień , zostało mi odgrodzić stożek od silnika i go konkretnie zabudować , blacha jest , nity są , tylko czasu brak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nówkę kupowałem.. tzn używaną kilka tygodni ale jak nową :) w NL to brałem..

ale miałeś juz zderzak esowy ??? czy miałeś dopiero plan ?? :gwizdanie:

miałem dopiero plan... widziałeś chyba jak musiałem ori do niego wyciąć :cool1:

łap:

71b50f62643ddf72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wolny przyszły tydzień , zostało mi odgrodzić stożek od silnika i go konkretnie zabudować , blacha jest , nity są , tylko czasu brak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam FMIC 18cm upchał Maniusek24 pod S4 zderzak :good:

a kto powiedział że to 18cm jest? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam FMIC 18cm upchał Maniusek24 pod S4 zderzak :good:

pod esowy wejdzie na bank :good:

a kto powiedział że to 18cm jest? :gwizdanie:

wszystko zależy do kogo Kowi adresuje posta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...