Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw czekaj na potwierdzenie co sie wysrało.. [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________

kolor jest bardzo ładny na zywo , zwłaszcza jak auto jest umyte, aparat tego nie odda

Zgadzam się w 100%. Piękny kolorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknąłem jeszcze raz pod maske i pasek naciągnięty jak baranie jaja , wiec jedyne co mógł zrobić to przeskoczyć o kilka zebów. miał ktos juz przypadek zerwania sie paska w czasie jazdy ??? duży strzał jest ???? słychać coś ??? bo jak mi zgasło auto to nie było zadnego dzwieku , najnormalniej w swiecie zgasło jakby paliwa zabrakło lub prądu :mysli:

mnie sie pasek nie zerwał , ale jak dupła szklanka to było mocne jebnięcie , a potem klepał jak skur*wysyn i przygasał :wink4:

jakby przeskoczył pasek to by Ci sie tłok z zaworem spotkał , a wtedy byś to usłyszał na 100% , może faktycznie brakło paliwa :decayed:

zupy było w c**j w baku , moze coś sie przytkało , dzwieku zadnego nie było moge dać sobie pyndla obciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknąłem jeszcze raz pod maske i pasek naciągnięty jak baranie jaja , wiec jedyne co mógł zrobić to przeskoczyć o kilka zebów. miał ktos juz przypadek zerwania sie paska w czasie jazdy ??? duży strzał jest ???? słychać coś ??? bo jak mi zgasło auto to nie było zadnego dzwieku , najnormalniej w swiecie zgasło jakby paliwa zabrakło lub prądu :mysli:

mnie sie pasek nie zerwał , ale jak dupła szklanka to było mocne jebnięcie , a potem klepał jak skur*wysyn i przygasał :wink4:

jakby przeskoczył pasek to by Ci sie tłok z zaworem spotkał , a wtedy byś to usłyszał na 100% , może faktycznie brakło paliwa :decayed:

zupy było w c**j w baku , moze coś sie przytkało , dzwieku zadnego nie było moge dać sobie pyndla obciąć

to może zassało syfu do filtra paliwa i tyle :mysli: może tankowałeś na jakiejś stancji "123" , "biedronka" czy "ki c**j" :wink4:

albo pomapa paliwa padła i przestała podawać paliwo , podpinałeś vag ? może będzie usterka na błędach widoczna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zassało syfu do filtra paliwa i tyle :mysli: może tankowałeś na jakiejś stancji "123" , "biedronka" czy "ki ch***j" :wink4:

albo pomapa paliwa padła i przestała podawać paliwo , podpinałeś vag ? może będzie usterka na błędach widoczna ??

Tankuje wojskowe lewe paliwo :gwizdanie:

stary nie podpinałem vaga bo warunki mam dosłownie w tej chwili polowe :polew:

BTW mi to na rozrząd nie wygląda , z kazdej innej diagnozy bede sie cieszył jak dziecko , jak padła pompa wstawi sie walbro , przyda sie wkrótce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz auto??

w tej chwili wyjechałem z Rawy maziwueckiej i auto stoi na lawecie za moimi plecami :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasz to narobiles rumoru ze rozrzad itp... Jak krecisz normalny dzwiek ? I nie odpala ? Mogla jebnac masa rzeczy : pompa paliwa, bezpiecnzik jej np od jakiego zwarcia , modul zaplonowy , czujnik walu ( wstepnie obstawiam jego) :) Podepnij vaga , wykasuj bledy , zakrec auto odczytaj bledy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasz to narobiles rumoru ze rozrzad

bo sie troche zesrałem

Podepnij vaga , wykasuj bledy , zakrec auto odczytaj bledy :)

stoi u mechanika , nie bede znowu Poźkowi dópy zawracał o vaga , obiecał mi ze pukniemy razem scarlett , nie chce sobie u niego przeyebać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaga bys mial kurde to bys sam doszedl bez scarlet :D Vag 40 zl na alle i bys mial rozeznanie ... Moze czas zainwestowac? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczylo podjechac do wawy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaga bys mial kurde to bys sam doszedl bez scarlet :D Vag 40 zl na alle i bys mial rozeznanie ... Moze czas zainwestowac? :wink4:

mam kabel w domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz Cie nie kumam :) Jesli zrypal sie np czujnik polozenia walu to by wywalilo wymiana 10 minut i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielku , ja po ostatnich przebojach z podłączaniem vaga wole oddać do mechanika , jak wiesz , w ciągu ostatnich 3 tygodni miałem kilka przygod , na vagu wywaliło mi błąd przepływki , wymieniłem przepływke - zero poprawy , wywaliło błąd potencjometru przepustnicy , kupiłem , wymieniłem przepustnice - zero poprawy , oddałem auto do mechanika , naprawili. Efekt był taki ze zawracałem dópe Bubie , musiał do mnie jeździć , podpinać vaga , pier**lić sie z tym , poźkowi tak samo zawracałem dópe , nie mógł se chłopak poruchać w spokoju bo ściągałem go nie raz z dópy w środku nocy.

Na tą chwile mam dosyć diagnozowania auta przez vaga , bo straciłem troszke kasy , ale co gorsza nerwów :thumbdown: , najeździłem sie , nawkórwiałem a efektu nie było.

Wole oddać i mieć w dópie , chce odebrać sprawne auto reszta mnie yebie :good:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 06:45_________________________________________________Dzwonił mechanik : jest dziura w tłoku i głowica rozjebana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczucie... wczoraj w nocy przebrnalem przez Twoj watek popijajac drina. Ze tez masz cierpliwosc... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, to duzo bedzie kosztować naprawa? Współczucia Tatku ;([br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:30_________________________________________________ to wez go zakuj odrazu :kox:

2000pln - silnik

1200pln - przekładka

AEB ma kute tłoki

Ze tez masz cierpliwosc... :gwizdanie:

wyobraź sobie ,ze sie kończy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000pln - silnik

1200pln - przekładka

O haha niezłe macie ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O haha niezłe macie ceny :wink4:

stolyca panie :gwizdanie:

ołrajt , własnie zawiozłem silnik do mechanika , do tych kosztów dojdzie rozrząd + rózne uszczelniacze itp.

świeca nabroiła , rozleciała sie , później wstawie fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...