Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

dobre auto moskal :good: pierwszy raz tu jestem :decayed:

kiera i podłokietnik klasa ale gałka i mieszek średnio :gwizdanie:

a nie dałoby razy obszyć jeszcze poduchy? :mysli:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którędy jechaliście?

nie wiem , ale dla mnie szczytem bezczelności jest stawianie w środku wsi gdzie za***iste dziury nie pozwalaja na rozwiniecie prędkości powyzej 40-50km/h FOTORADARU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

how much za samą kierę?

pytaj Raggamańca :wink4:

Co do kiery i gałeczki... Na żywo też widać różnicę w odcieniach?

wszystko było robione z jednego rodzaju , skóra ogólnie nie jest czarna , ale ma wieksze dziury :wink4:

ale gałka i mieszek średnio :gwizdanie:

a nie dałoby razy obszyć jeszcze poduchy? :mysli:

ad.1 na żywca wygląda ładniej

ad.2 nie ma potrzeby , j.w. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , ale dla mnie szczytem bezczelności jest stawianie w środku wsi gdzie za***iste dziury nie pozwalaja na rozwiniecie prędkości powyzej 40-50km/h FOTORADARU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale to normalne, bo u nas nikt nie patrzy na stan drogi i zapiertala :decayed: A panicze z Warszawy jechali jak zawalidrogi po pięknej drodze :decayed: Skuterami i maluchami Was nie wyprzedzali? :gwizdanie:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie wziales koloru takiego jak poducha? chodzi mi o to zeby byla jak najbardziej zblizona do ori kiery + ewentualnie czerwona nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie wziales koloru takiego jak poducha? chodzi mi o to zeby byla jak najbardziej zblizona do ori kiery + ewentualnie czerwona nic

Pisał przecież że w tej większe dziurki... Lubi dziurki pomacać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie wziales koloru takiego jak poducha? chodzi mi o to zeby byla jak najbardziej zblizona do ori kiery + ewentualnie czerwona nic

bo chcialem taka jak jest założona :kox: :kox: :kox:

zadzwoń do Pozia lub Gregora i zapytaj jak wyglada na zywca , fotki nie oddają :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 12:37_________________________________________________BTW , Poziu sie podjebał i za tydzień/dwa jedzie Evka robic tak samo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregora?

przecież wczoraj z Gregorym byliśmy nad wodą :polew:

Moskal, razi trochę ta kierownica, tzn ta poducha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wczoraj z Gregorym byliśmy nad wodą :polew:

i co robiliscie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wczoraj z Gregorym byliśmy nad wodą :polew:

i co robiliscie :naughty:

spożywaliśmy zimne żywce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale napisał Gregora :decayed:

może Kolkov ma tak na imię czy coś w tym stylu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale napisał Gregora :decayed:

może Kolkov ma tak na imię czy coś w tym stylu :>

oni sobie tak mowia słitaśnie przed snem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskalowi chodzilo o Kolkova :cool1:

dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 12:52_________________________________________________100 stron nabite o tej padaczce , kto by pomyślał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera i podłokietnik... :jerk: Jedynie na gałce zrobiłbym czarną nicią, bo za dużo jej. :good:

Pan żądał to więc zostało zrobione :decayed:

Co do kiery i gałeczki... Na żywo też widać różnicę w odcieniach? Trochę jasna ta skórka się wydaje. Ciekawe jak moja gałeczka by wyglądała :mysli: Trochę inna jest :mysli: A ma raggamanik białą, albo srebrną nic która się nie brudzi? :gwizdanie:

Jasna ? weź pod uwagę, że skóra naturalna pociemnieje..przecież o skórzane elementy się dba- smaruje różnymi specyfikami ect. Mój mieszek był taki sam..a teraz pociemniał znacznie.

Biała , srebrna nic nie będzie się brudzić ? to są nici syntetyczne do ręcznego szycia..to nie bawełna, że pobrudzi się za drugim dotknięciem kierownicy.

a dlaczego nie wziales koloru takiego jak poducha? chodzi mi o to zeby byla jak najbardziej zblizona do ori kiery + ewentualnie czerwona nic

Umyj sobie kierownicę rozpuszczalnikiem z tym wszystkich warstw plaku zgromadzonych przez lata to zobaczysz jaki ma kolor Twoja poducha. :tongue4: Druga kwestia jest taka, że ori skóra na kierownicy S4 to skóra l a k i e r o w a n a ..jak się zetrze lakier to masz taki sam odcień skóry - grafit wpadający w czerń.

Jest bardziej czarny odcień, ale skóra jest mniej sztywna i ma płytsze dziurki - takiej tak samo jak czarnej gładkiej Pan nie chciał..miało byc wszystko na sztywno :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , i ta wypowiedzią Ragga powinien zamknąć te wasze wstrętne, pesymistycznie nastawione ryje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , i ta wypowiedzią Ragga powinien zamknąć te wasze wstrętne, pesymistycznie nastawione ryje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Taa :naughty: :naughty:

Nie lubię takiego pierdlenia internetowych skwarków :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , i ta wypowiedzią Ragga powinien zamknąć te wasze wstrętne, pesymistycznie nastawione ryje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Taa :naughty: :naughty:

Nie lubię takiego pierdlenia internetowych skwarków :cwaniak1:

zwłaszcza biorąc pod uwage to , że wyszło za***iście :good::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , i ta wypowiedzią Ragga powinien zamknąć te wasze wstrętne, pesymistycznie nastawione ryje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Taa :naughty: :naughty:

Nie lubię takiego pierdlenia internetowych skwarków :cwaniak1:

zwłaszcza biorąc pod uwage to , że wyszło za***iście :good::naughty: :naughty:

Dookładnie :good:

Zakup sobie jeszcze jakieś kosmetyki do pielęgnacji skóry u Oscara :wink4: Kurna .. mnie to też by się przydało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalnie wyglądają białe uszczelki i czarne słupki :sick3: :sick3: :sick3: zrób coś z tym :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...