Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co... ona była jakaś całkowicie niefartowna :disgust: Tyle razy dała Ci w kość, że normalnie :thumbdown: Szkoda auta, ale luzik będzie nowe lepsze ;) No ale współczuję. Ważne że nikomu nic się nie stało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pytam czy paczka przyszła. :disgust:

przyszła wczoraj ale nawet nie mialem ochoty jej otwierać :confused4:

Wiesz co... ona była jakaś całkowicie niefartowna :disgust: Tyle razy dała Ci w kość, że normalnie :thumbdown: Szkoda auta, ale luzik będzie nowe lepsze ;) No ale współczuję. Ważne że nikomu nic się nie stało :good:

wiem że dała , ale juz wszystko było zrobione :confused4:

jak chcesz diesela to uderzaj do mnie :gwizdanie:

jak skończe 58 lat to se kupie wtedy dizla :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończe 58 lat to se kupie wtedy dizla :kox: :kox: :kox:

Poległem haha :polew: :polew: :polew:

ale to jeszcze nic pewnego , zobacze jak bede sie czul :wink4: , jesli na silach to żadnych dizli , jeśli juz bede stetryczaly to jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy - i ty brutusie przeciwko mnie? :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 08:38_________________________________________________ja na starość będę szukał jakiego 2.7BiT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy - i ty brutusie przeciwko mnie? :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 08:38_________________________________________________ja na starość będę szukał jakiego 2.7BiT :cool1:

taka prawda :decayed:, jakbym miał kaskę to już bym szukał jakiegoś ładnego popierdalacza w benie, Moskal szkoda furacza :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał kasę to bym wsadził 3.0 do b5 i rezał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brzmi jak wyzwanie :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wiecie co to jest "wyzwanie"...?

Wyzwanie jest wtedy, gdy stoimy na światłach

a obok stoi RS :evil:

i oto jest wyzwanie - czy mu pierdolnie sprzęgło czy nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E nie jest chyba tak zle z nia ? :) przod to pikus... d*pa widze mocniej... a jak dach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E nie jest chyba tak zle z nia ? :) przod to pikus... pupa widze mocniej... a jak dach ?

z przodem praktycznie nic sie nie stalo , w momencie strzału w dópe Paulina prawdopodobnie trzymala noge na hamulcu i jak dostala to przód zanurkował i uderzyła grillem i maska w tyl yarisa , yaris ma wysoka dope więc tu tylko maska i chłodnica klimy/wody do wymiany.

gorzej z tylem bo złozyl sie w miejscu koła zapasowego :thumbdown: dach musiałbm dokładnie obejrzeć , drzwi zaszły jedne na drugie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda furki widac doinwestowana. Sam teraz swoja robie...Jak bys na czesci sprzedawal to bym wzial carbon i jak by fmic byl caly to tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto chciałbym sprzedac w całości , jeśli nie pójdzie to wtedy na części bede sie bawił , nie mam miejsca ani czasu na rozbieranie na kawałki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dojdzie ze bedziesz na czesci sprzedawal pamietaj rezerwuje carbon i fmic.Pozdro.

te dwa elementy były juz zamówione godzine po tym jak forum obiegła wieść ,ze auto idzie do kasacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

carbonu nie bierz , przynosi pecha , zostało wyjete z rozbitej Esy , wsadzone w Viagre Raggamana która tez sie zatrzymała na słupie , a teraz u mnie pojeździły 3 miesiące i dzwon. nie bierz ich :thumbdown:

Davids ma na nie chrapke , dałbym mu ale szkoda chłopaka , młody jest , młodą fajna żone ma , nie chce go mieć na sumieniu. no i za daleko do Mysłowic mam zeby jeździć "pocieszać" jego żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dojdzie ze bedziesz na czesci sprzedawal pamietaj rezerwuje carbon i fmic.Pozdro.

te dwa elementy były juz zamówione godzine po tym jak forum obiegła wieść ,ze auto idzie do kasacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

carbonu nie bierz , przynosi pecha , zostało wyjete z rozbitej Esy , wsadzone w Viagre Raggamana która tez sie zatrzymała na słupie , a teraz u mnie pojeździły 3 miesiące i dzwon. nie bierz ich :thumbdown:

Davids ma na nie chrapke , dałbym mu ale szkoda chłopaka , młody jest , młodą fajna żone ma , nie chce go mieć na sumieniu. no i za daleko do Mysłowic mam zeby jeździć "pocieszać" jego żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

To chociaz fmic jak jest dobry z rurkami :D

rurki do dyzla nie podejdą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...