Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

uuuuu mocno

lampa , chłodnica , zderzak , maska , błotnik :thumbdown:

co żeś to zrobił Moskal... :confused4:

jechałem za Volvo S80 , nagle gwałtownie skręcił w lewo zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu i uderzył w dópe mercedesa W124 , a mi przed oczami ukazał sie stojący na prawym pasie Passat któremu zajebałem w dópe.

A cała sytuacja wyglądała tak że jechały 4 auta , pierwszy merc , drugi pasek , trzecie volvo i czwarty ja. merca na takim mostku zaczeło rzucać po całej ulicy ale wyprowadził go , wyhamował z tym ze zatrzymaał sie na lewym pasie , pasek zaczął hamować i zatrzymał sie koło niego , kierownik volvo chyba za późno zauważył co sie dzieje i odbił w lewo żeby nie przyrżnąć w paska, myślal ze sie zmiesci ale niestety nie było gdzie uciekać i wbił mu sie w dópe. no a ja nie miałem zadnej możliwości , tzn miałem dwie albo volvo albo pasek , wybrałem paska :kox:.

Przyjechała policja i nie potrafili wskazać winnego bo w zasadzie merc wyhamował , pasek wyhamował , tylko volvo i ja nie zdążyłem. wszystkim oprócz paska chcieli wbić po 200 pln za niedostosowanie prędkości do warunków , zacząłem sie prosto w ryj śmiać gliniarzowi że tak to najprościej powiedzieć i spytałem go co by zrobił w mojej sytuacji , nie był w stanie odpowiedzieć , nie przyjąłem mandatu i finał. auto u mechanika , czekam na rzeczoznawce i naprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie sytuacja z pupy :thumbdown:

dobrze że jesteście cali, a dzwon jak powiadają podstawą tjuningu :kox: takżeeeee proponuje Ci rezać polifta pas przedni (mniej jeb... się z lampami), maska ze spryskami w podszybiu, zderzak (od eSs na przykład) ze spryskami na zenona...

Parówa będzie jak ta lala :wink4:

co prawda przedlift, ale w kolorze :wink4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9725547

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że jesteście cali, a dzwon jak powiadają podstawą tjuningu :kox: takżeeeee proponuje Ci rezać polifta pas przedni

widzisz , teraz nie mam czasu żeby sie pier**lić z zakładaniem zderzaków od esy bo potrzebuje na gwałt auto. zderzak z esy bedzie na lato bez pospiechu.

a właściwie zderzak z polifta pasuje P&P do przedlifta ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito wrzucaj eskowy od razu po co 2x malować :wink4:

e tam eSowy jak sie bawic to odrazu z RSy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie... przedliftowe slizgi pasuja pod zderzak od esy; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie... przedliftowe slizgi pasuja pod zderzak od esy; )

no właśnie tak się zastanawiałem że u mnie wskoczyło to bez problemu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że błotniki też poszły więc dawaj z rsy :decayed:

a w wątku o kondonie chyba pisał ze błotniki też poszły :mysli: no ale poliftowego zderzaka juz nie dało by rady wsadzic ma inne slizgi :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zluzuje , poczekam do lata i zaloze esowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito wrzucaj eskowy od razu po co 2x malować :wink4:

tak tez zrobie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że błotniki też poszły więc dawaj z rsy :decayed:

błotnik jeden ale tylko róg nad lampą , spokojnie do wyciągnięcia , ból jest taki ,ze potrzebuje szybko auto z powrotem , nie mam czasu na zabawy ze zderzakami , w lato na spokojnie przygotuje sie esowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, pochwal sie zniszczeniami...

foto ?? nie mam , ale moge ci napisać co :wink4:

:

błotnik , maska , zderzak , obydwie chłodnice , lampy , zbiorniczek od wspomagania , pas przedni , wisko , nadkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji malowania auta doszedłem do wniosku że psikne dach na czarno :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tylko teraz kwestia czy zrobić to razem z tylnym daszkiem/spojlerem czy zostawić to w kolorze , ma ktoś jakies foto ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiutnij z daszkiem :kox: albo zrób jakiś VT i sam zobaczysz jak będzie lepiej...

swoją drogą dobry pomysł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...