Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mam pytanie.. mam licznik z elektronicznym zegarem z polifta 1,8 angol o numerach 8d0920980A zastanawiam się nad założeniem do swojego autka obecnie mam liczniki oryginalny z 97 z pełnym fisem 6 zegarów diesel 1,9. czy ktoś wie jaki wsad będzie pasował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy automat manual, kodujesz tylko ilość cylindrów i rodzaj silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak mógł bym ci pomóc i tu nie chodzi o kasę tylko ja sam nie wiem czy sobie z tym poradzę ja u siebie siedziałem tydzień żeby to ogarnąć a ty masz do mnie 30km ale jeżeli kupisz licznik ze zbliżonego rocznika też z benzyny manual czy automat to nie ma zbytnio różnicy chyba, to nie powinieneś mieć problemów ty masz immo poza licznikiem więc z tym nie będziesz miał problemu tylko musisz dorobić kostkę od fisa podłączyć do niej manetkę(oczywiście musisz też ją kupić) dorobić czujnik od spryskiwaczy albo kontrolki od spryskiwacza i swiateł zmasować żeby nie świeciły i po problemie spisz sobie kodowanie ze swojego starego licznika i później wpiszesz do nowego i problem z automatem powinien zniknąć :) a jak będziesz miał jakieś problemy to pisz do mnie na pw to będę się starał ci pomagać :) zresztą na forum wszystko jest opisane więc wystarczy przed przystąpieniem do prac trochę poczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostki wszystkie mam kupilem na forum manetke do sedana tez mam zostal tylko licznik

jak kupisz licznik z takiego rocznika jak ty masz lub podobnego to wystarczy tylko dorobić jedną kostkę tą od fisa tylko nie wiem jak to wygląda bo liczniki od połowy chyba 97r lub 98r mają już immo w liczniku więc nie wiem czy ty taki licznik możesz do siebie wsadzić bo ja mając polifta nie mogę wsadzic licznika z przed lifta ale nie wiem jak w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to do poprawnego działania to nie potrzebujesz ale będzie ci krzyczał że nie masz płynu od spryskiwacza i że nie masz świateł stopu i że masz spalone żarówki od świateł ale wystarczy te 3 przewody od tych rzeczy zmasować i przestanie wyświetlać te kontrolki ale ja dołożyłem ten czujnik spryskiwacza bo jak można to wole żeby był i pokazywał czy mam czy nie płyn od sprysku ale żeby zrobić pozostałe 2 kontrolki trzeba mieć moduł do świateł więc tego nie zrobiłem i poprostu zmasowałem te przewody tak że tylko świateł mi nie bedzie pokazywał reszta działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki czujnik na sprzedaż jakby co :)

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

ogólnie to do poprawnego działania to nie potrzebujesz ale będzie ci krzyczał że nie masz płynu od spryskiwacza i że nie masz świateł stopu i że masz spalone żarówki od świateł ale wystarczy te 3 przewody od tych rzeczy zmasować i przestanie wyświetlać te kontrolki ale ja dołożyłem ten czujnik spryskiwacza bo jak można to wole żeby był i pokazywał czy mam czy nie płyn od sprysku ale żeby zrobić pozostałe 2 kontrolki trzeba mieć moduł do świateł więc tego nie zrobiłem i poprostu zmasowałem te przewody tak że tylko świateł mi nie bedzie pokazywał reszta działa

Będzie darł jape, że nie ma niedobór płynu, spaloną którąś żarówkę i zużyte okładziny hamulcowe. Możesz wszystkie trzy razem skręcić i zmasować do budy, wtedy przy zapłonie pokaże Ci się za***iście fajny napis: OK ;) które piny co i jak jest rozpiska w temacie. Wystarczy poszukać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...