Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

a próbowałeś w 1dc te zera mi coś tam nie grają

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

[Audi A4] Modele i zamieniki Zegarów z Fisem tu masz rozpiskę szaf z a4 i tam faktycznie nie ma angielskich szaf z zegarkiem radiowym

a bo ta lista niestety nie zawiera wszystkich liczników z fisem które były montowane

ja na ten przykład mam dwa liczniki, jeden angol i jeden EU, które na naklejce mają jedynie numer i nie mają tej literki na końcu, w Vagu tak samo je wyświetla... bez tej literki na końcu... a widziałem już licznik z końcówką KX czy XK i jego też na liście nie ma...

no to najszybciej w etce wyszukać ciekawe czy tam wszystkie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tamte 3 komórki zabrały mi z ponad godzine... lipa tak siedzieć w aucie, chyba muszę zrobić kostki do domowego podłaczenia i wtedy będę sie bawił.

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

misiek, idź teraz ty pomorduj licznik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale co z podswietleniem wskazówek po zapłonie :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale co z podswietleniem wskazówek po zapłonie :whistling::decayed:

chyba najłatwiej będzie sprawdzić jaki licznik numerowo zamieniał Twój i wtedy ściągnąć wsad z takiego licznika bo one przeważnie już były highlinowe i wtedy masz edycje tego spod vasa czy vaga, bez grzebania w hexie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte 3 komórki zabrały mi z ponad godzine... lipa tak siedzieć w aucie, chyba muszę zrobić kostki do domowego podłaczenia i wtedy będę sie bawił.

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

misiek, idź teraz ty pomorduj licznik :P

poszedł bym ale za godzinę do roboty spadam

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

No dobra ale co z podswietleniem wskazówek po zapłonie :whistling::decayed:

chyba najłatwiej będzie sprawdzić jaki licznik numerowo zamieniał Twój i wtedy ściągnąć wsad z takiego licznika bo one przeważnie już były highlinowe i wtedy masz edycje tego spod vasa czy vaga, bez grzebania w hexie :wink:

highlinowe to jak pisaliście to są te z oznaczeniem d12 d13? czy jak to rozpoznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

highlinowy to taki jak Karol ma w swoim liczniku... :wink: d13 chyba, ostatnie praktycznie wypusty rocznikowe na dany model mają hajlajny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos ma minilifta - tzn bez ringow ori to mu wsad z polifta z ringami nie podejdzie....

Mam nowego pacjenta z takim samym nr jak pacjent co nie zyje :banan:

dzisiaj bede wiedzial duzo na jego temat tzn crypto itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

highlinowy to taki jak Karol ma w swoim liczniku... :wink: d13 chyba, ostatnie praktycznie wypusty rocznikowe na dany model mają hajlajny :wink:

To tylko liczniki z a6 wchodzą w gre?

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos ma minilifta - tzn bez ringow ori to mu wsad z polifta z ringami nie podejdzie....

Mam nowego pacjenta z takim samym nr jak pacjent co nie zyje :banan:

dzisiaj bede wiedzial duzo na jego temat tzn crypto itd...

minilift nie przyjmuje highline? jesteś pewien sprawdzałeś? :wink:

nie wiem, w przypadku a6 to działa nie wiem jak to wygląda w przypadku a4, nie mieliśmy chyba jeszcze tak wysokiego rocznikowo licznika na blacie... :whistling:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

właśnie mam d13 i kanału 19 ni ma :kwasny:

a po zalogowaniu może wyskakuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyskakuje, sprawdzałęm przez 13821 i mój pin licznikowy i ni chu chu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chce ktos licznika Poliftowego od A6 z idealnym fisem z ringami rok chyba 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vauxhall95 jeszcze trzeba go umiec zakodowac... a to crypto jest i comanderem ni hu hu nie podejdzie :grin:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Szyba zadzwonie do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o manetke do fisa moja loczicznie nie ma przycisków ale nie ma też tego dzyndzadelka do ustawiania prędkości wycieraczek na pierwszym biegu i nie wiem jak to się zachowa jak wsadze do siebie. Dodatkowo mam zmieniny przekaznik do wycieraczek z golfa o nr 99 który pozwala na programowanie pierwszego biegu na zasadzie wlacz wylacz odlicz czas i wlacz i chodzi na czasie który sobie ustawiam. Pytanie czy jak zmienia na ta manetke z dzyndzadelkiem to się cos nie popierdoli z wycieraczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku a co masz na mysli mówiąc że wsad Karola jest błedny, bo na moim liczniku poleciał... :whistling:

Chodzi o to ze orginalnie w pamieci jest wsad zacryptowany

a comander zczytuje zdecryptowany... ot i cala filozofia... wgrywanie niezakryptowanego wsadu = uwalenie licznika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o manetke do fisa moja loczicznie nie ma przycisków ale nie ma też tego dzyndzadelka do ustawiania prędkości wycieraczek na pierwszym biegu i nie wiem jak to się zachowa jak wsadze do siebie. Dodatkowo mam zmieniny przekaznik do wycieraczek z golfa o nr 99 który pozwala na programowanie pierwszego biegu na zasadzie wlacz wylacz odlicz czas i wlacz i chodzi na czasie który sobie ustawiam. Pytanie czy jak zmienia na ta manetke z dzyndzadelkiem to się cos nie popierdoli z wycieraczkami.

nie mialem dzyndzadełka teraz mam, ale ono nie dziala, bo chyba musi być odpowiedni przekaźnik pod to..

jak masz 99 to będziesz miał taką funkce jak miałeś i to dzyndzadełko nie będzie aktywne, do momentu wsadzenia przekaźnika odpowiadającego za czasowe wycieraczki. ale nie mam na mysli tego 99 tylko trzysta coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANY a jak zaadoptowac licznik z rs4 b5 do mojego pazdzierza mam tacho 2.5 i odczyt.kod pin ze starego licznika, w aucie mam pelny fis 2x32 i 1x20 i przejsciowki pod 2x32 i 1x32...wkladam ten licznik z rs4 i co dalej?bo czyt.czyt.te wasze posty i jestem glupszy niz przed czytaniem wole mechanike ogarniac niz takie cuda.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki szyba narazie mam przerwe z modami wyszastalem się z floty że dwa miechy muszę odczekać wylizac paluchy po demontażu skóry pod maty. Chyba że ma ktoś w jakiś rozsądnych pieniądzach licznik przedliftowy na allegro najtaniej 270 z przesyłka i ch.. wie jak wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANY a jak zaadoptowac licznik z rs4 b5 do mojego pazdzierza mam tacho 2.5 i odczyt.kod pin ze starego licznika, w aucie mam pelny fis 2x32 i 1x20 i przejsciowki pod 2x32 i 1x32...wkladam ten licznik z rs4 i co dalej?bo czyt.czyt.te wasze posty i jestem glupszy niz przed czytaniem wole mechanike ogarniac niz takie cuda.....

masz licznik z rs4 b5? :slina::slina::slina::slina:

i chcesz go wpakować do TDi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...