Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ori europa z tym że z 2.5

świeci mi się czajnik i to jest chyba oil min (muszę dokładnie zobaczyć), temperatura wydaje się działać prawidłowo.

ręce mi też juz opadają, jeszcze spróbuje zmostkować zamek maski i zobaczę czy coś to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ciekawe w takim razie... bo myslalem ze angola masz:/

to podwaza moja teorie w takim razie...

wg mnie maska nie ma nic to tego bo tylko kasuje blad oil min - pare sekund trzeba miec zamek otwarty ze niby sprawdziles/dolales...

tez mnie to strasznie wk***ia i caly czas mi glowe zawraca... z wasadmi jeszcze tez powalcze w swoim budziku moze to cos pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre pisałem kiedyś z jednym gościem z forum który kupił licznik juz z Eu tarczami, później go znajdę i zapytam o nr licznika

Widzisz ang liczniki ale ze niby ze inaczej odczytują temp napewno nie

Miskowi chodziła temp odrazu na angliku i po wgraniu odpowiedniego wsadu gra i buczy

Moim zdaniem wina leży w zgraniu licznika ze wsadem , muszą pasować pod jakimś względem do siebie idealnie zeby działało

Pojutrze będę wgrywal wsad o miska i się zobaczy, mam też parę wsadów od szyby

od razu będę w trasie i zobaczę jeszcze na tym wsadzie co mam teraz czy wy***ie oil min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wina leży w zgraniu licznika ze wsadem , muszą pasować pod jakimś względem do siebie idealnie zeby działało

n

mam ori licznik z europy (nic nie mieszane przy wsadzie) który pracował z silnikiem 2.5 i po włożeniu go do 1.9 są problemy. Coś mi się nie chce wierzyć że wsad licznika dla auta z silnikiem 1.9 byłby inny niż dla 2.5 ale może ...

ETKA też nie rozróżnia liczników dla 1.9 i 2.5. Natomiast w benzynie już rozróżnia na 4,6,8 cylindry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie mam, stad np. wymieniłem czujnik w misce i dalej to samo. Nie wykluczam, że może to być usterka licznika ... zawsze mogę założyć liczni z A4 na testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wina leży w zgraniu licznika ze wsadem , muszą pasować pod jakimś względem do siebie idealnie zeby działało

n

mam ori licznik z europy (nic nie mieszane przy wsadzie) który pracował z silnikiem 2.5 i po włożeniu go do 1.9 są problemy. Coś mi się nie chce wierzyć że wsad licznika dla auta z silnikiem 1.9 byłby inny niż dla 2.5 ale może ...

ETKA też nie rozróżnia liczników dla 1.9 i 2.5. Natomiast w benzynie już rozróżnia na 4,6,8 cylindry

Ale w dieslu tez masz podzial na 4 i 6 cyl. Jakie masz kodowanie glowne?

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

dobra czas na offtop :decayed:

kaju zostały Ci jakies graty po bepiontce??

czy wszystkie pogoniles razem z eks??

bo szukam za małe pieniadze kiery eski :decayed:

Ja mam kiery panie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie mam na 4 cylindry ... tu się wszystko zgadza :)

Szyba dziś przetestuje gift od Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie mam na 4 cylindry ... tu się wszystko zgadza :)

Szyba dziś przetestuje gift od Ciebie :)

Mam nadzieje ze nie wybuchnie:decayed:

Co do kier to normalna cena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsady sa rozne dla roznych licznikow i jeszcze sa wersje rosne wsadow :/

tez mi sie wydaje ze to zgrywac sie musi

bo u mnie to napewno kwestia licznika/ wsadu do niego bo nic nie zmienialem oprocz samego licznika - licznik mini lift wsad ten sam co byl w takim samy liczniku

auto od tego samego licznika kwestia tylko ze w orginale ten licznik co mam teraz byl w angolu tdi i tu pewnie mu wsad z eu pb nie pasi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chłopcy opłaca sie kupić licznik z s4 b5 eu przedlift z lekko wypalonym fisem za 290 zł? Oczywiście bez pinu...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chłopcy opłaca sie kupić licznik z s4 b5 eu przedlift z lekko wypalonym fisem za 290 zł? Oczywiście bez pinu...???

Mimo, że to blat z eSy, to cena...

images?q=tbn:ANd9GcTL7YrIwVxCnjiVAb1ge9_JlB80IX8g-FVCkuimMvEO02fuZHTPxA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana wyswietlacza i wyciagniecie pinu pewnie ze dwie stówki... Chyba sobie go odpuszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana wyswietlacza i wyciagniecie pinu pewnie ze dwie stówki... Chyba sobie go odpuszczę

Słuchaj, ten licznik jest zaaaa droooogi. Wyciągnięcie PINu po instrukcjach, które od nas otrzymasz, to dosłownie długość papierosa, bądź dwóch łyków piwa. Wyświetlacza sam nie ogarniesz, ale ślesz do cwiary i on Ci całość ogarnie razem z PINem za mniejsze pieniądze i zrobi to lepiej niż dobrze :whistling:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Ja Ci zrobie za 100 :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

A nie mówiłem? :decayed: Ty gościu uderzaj na GG co tam potrzebowałeś z tym blatem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczyt pinu i usluga wymiany wyswietlacza 100.

Karol za chwile. Mam jeszcze robotke w b7. Do 30 min ogarne i sie odezwe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczyt pinu i usluga wymiany wyswietlacza 100.

Karol za chwile. Mam jeszcze robotke w b7. Do 30 min ogarne i sie odezwe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wiesz, że ja jestem 25/dobe dostępny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...