Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie kodowałem tą pastylkę kilkukrotnie i cały czas było ok a teraz tak jak by jej nie było ale sprawdziłem i niby w mass block kanał 22 jest "1" czyli powinna sie zaprogramować a nie chce jutro ma przyjsc nowa pastylka myślisz że to może pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może pastylka ocipiała już, z nową jeśli nie będzie tego problemu, to będzie pierwszy raz, jak się spotykam, że stara pastylka nie chce się dopisać do licznika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robisz żadnej adaptacji pod sterownik silnika... Po co? Wsad, immo, pastylka, cześć jak czapka. Jak immo pójdzie to komunikację z silnikiem masz, więc niepotrzebne żadne adaptacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacji żadnych się nie robi, no miejmy nadzieję, że tylko pastylka powiedziała już papa, ale to naprawdę pierwszy taki przypadek spotykam... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem pastylkę immo na nową i się zakodowała auto odpala :) teraz szukam jak zrobić potencjometr od podswietlenia zegarów bo strasznie ciemno a w zegarach z a6 trzeba go gorobić

Wylutuj z licznika z a4 i wlutuj do A6 tyle roboty, płyta PCB z obu liczników jest ta sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VDO ma wszędzie ten sam potencjometr nie ważne czy z fis czy bez ale nie wiem jak w jaeger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten sam potencjometr tam przecież siedzi... Napisz do vauxhall95, ja mam swój licznik od niego on do niego wlutowywal potencjometr z a4 to Ci powie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VDO w prawo rozjaśnia, w lewo ściemnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że działa :wink: ale Twoja stara pastylka ro***bała mi system... :doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mi też nie wiem co o tym myśleć ale ważne że nowa działa bo trochę mnie nastraszyłeś bo byłem pewien że to pastylka a ty trochę mnie zbiłeś z tropu i zacząłem się zastanawiać a co jak to nie od pastylki a auto już stoi tydzień ale wszystko dobrze się skończyło teraz tylko muszę wytrzasnąć kasę na manetkę i mój project fis zakończony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to ja mam manetke FIS, ale z sedana... Jak chodzi Ci tylna wycieraczka i jej używasz, no to w akcie desperacji możesz ją przerobić, gdzieś na forum był tutorial co i jak, raptem jakiś plastik jest do wyłamania i manetka z sedana robi się manetką z avanta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie dogadamy, cieszę się, że wszystko już OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam takie pytanie mam licznik VDO z cyfrowym zegarkiem ale nie mam radiowo ustawianej godziny ale widzialem że jest takie miejsce na wtyczką 4 pinową a mam ten modół z jeagera czy wystarczy go przelutować do vdo i będę miał radiowo ustawianą godzinę i datę czy to coś innego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...