Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś by potrzebował to macie tu moich kilka luźnych fot z rozbierania kiery i manetki ;)

Photo Album - Imgur

Autoryzację żądam :decayed:

Możesz wykorzystać w tutku, noł problemo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git

a nie wiesz czy wsad od eski bedzie pasowal od zwyklej benzyny ??

bo jest szansa ze własnie od witka bede mial

Raczej nie bardzo, bo prędkościomierz w S4 jest wyskalowany do 280km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju a foty które to kable od drzwi w słupku A pasazera tez beda :decayed:

Z tym raczej będzie hujnia z patatajnią... Spróbuję wykręcić i poszukać, może znajdę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebym wiedzial które to kable to metoda prób i błedow dojde sobie ktory jest od których drzwi

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

no faktycznie inne wyskalowanie, witek nadzieja ze zczytasz wsad z tego 1,8

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

tylko numer jak bedziesz mógl podaj z tego licznika 1,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz podswietlenie nóg ? pasazera

W sensie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz podswietlenie nóg ? pasazera

W sensie?

w sensie ze stąd moze wziąsc kabelek do fisa na otwarcie drzwi :D chyba ze nie oto chodziło :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta o to tylko musze wiedziec ktore kable ciac :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a i jeszcze ciekawostka na koniec

dzisiaj w vcdsie jak zmienialem wartosci jeszcze w 1/2 fis w pierwszej dziesiatce kanalów adaptacji natrafilem na kanal consuption czy chodzi o spalanie tak??

jesli tak to dlaczego dostepny jest on w liczniku który nie wyswietla tej funkcji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta o to tylko musze wiedziec ktore kable ciac :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a i jeszcze ciekawostka na koniec

dzisiaj w vcdsie jak zmienialem wartosci jeszcze w 1/2 fis w pierwszej dziesiatce kanalów adaptacji natrafilem na kanal consuption czy chodzi o spalanie tak??

jesli tak to dlaczego dostepny jest on w liczniku który nie wyswietla tej funkcji??

łaa...ciekawe?? W bądź razie w passatach były pół fisy ze spalaniem itd...kuzyn ma takowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede dalej sie bawil lapem w aucie to pocykam printscreeny

napewno kanal w jednym z okienek mial zielony napis consuption , wartosc 100, i mozna bylo zmieniac wiec napewno chodzi o spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pasztetach idzie uruchomić wyświetlanie zasięgu na 1/2FIS. Tutaj może też można to zrobić, wtedy sobie właśnie w tym kanale 03, który odnalazłeś :naughty: regulujesz w przedziale 85-125 regulacja co 5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśńie nie raz się zastanawiałem, czemu w passatach czy nawet w golfach były pół fisy i wszystko blangało a w a4 czy a6, nie?? :mysli:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

ale w passatach pół fisy były aktywne jak nasze pełne fisy...owszem są i tak jak nasze, że tylko temp wyświetlają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśńie nie raz się zastanawiałem, czemu w passatach czy nawet w golfach były pół fisy i wszystko blangało a w a4 czy a6, nie?? :mysli:

Bo nikt się jeszcze za to nie wziął w 1/2FIS. Wszyscy zaczęli pakować full FIS i w huju mieli 1/2, w sumie się nie dziwie, chociażby dwa dodatkowe zegary (tak, wiem, że szły zegary z 6 okienkami j 1/2FIS) no i wizualnie kupę lepiej :whistling:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Właśńie nie raz się zastanawiałem, czemu w passatach czy nawet w golfach były pół fisy i wszystko blangało a w a4 czy a6, nie?? :mysli:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

ale w passatach pół fisy były aktywne jak nasze pełne fisy...owszem są i tak jak nasze, że tylko temp wyświetlają

Ale po edycji wsadów mogłeś ustawić sobie np WELCOME po odpaleniu zapłonu albo info o zasięgu na paliwie w bańce, co u nas masz przy FULL. Myślicie, że po co kupiłem od Seby zegary?! Żeby się bawić, chętnie przygarnąłbym jeszcze jakieś 1/2FIS, ale jestem w tym przypadku zapłacić tylko i wyłącznie za wysyłkę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebym nie wydal 300 zł na naprawe tego zlomu to bym Ci go oddal a tak jeszcze zobacze co z nim zrobie

po rozebraniu jeagera jest miejsce na 2 dodatkowe silniczki i juz sa nawet tarczki pod aku i oliwe ale nie ma silniczków, sa nawet na allegro te silniczki ale po 100 zł za sztuke :facepalm:

w a6 byli 1/2 fis z 6 zeg.

napewno cos sie da z nich wydusic ale po co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno cos sie da z nich wydusic ale po co??

Dla zaspokojenia własnej ciekawości i dla posadzenia wisienki na torcie, tak jak w moim przypadku, gdzie wszystkiego nauczyłem się sam, teraz dzieląc się nabytą wiedzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi o to mozesz byc spokojny:decayed:

Mam już dwóch synów, wystarczy :wink: wolę wyrażenie "Niech Ci Pan Bóg w Audikach wynagrodzi" :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jest pelno 1/2 fisów ktorym umarły procki, pytaj, napewno ktos odda

a da sie edytowac tak zeby w full fisie pokazywalo welcome albo cós innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi o to mozesz byc spokojny:decayed:

Mam już dwóch synów, wystarczy :wink: wolę wyrażenie "Niech Ci Pan Bóg w Audikach wynagrodzi" :decayed::decayed::decayed:

:grin::grin:

a co do pół fisów...ciekaw jestem co tam uda Ci się pokombinować:naughty: bo to jest normalnie "no fair" aby "półka niżej" miała coś czego my nie mamy...może to jakiś tylko trik...ze strony "audi"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...