Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko bez stresu dam rade, najważniejsze żebym dzisiaj auto odpalił tylko to dzisiaj zrobię bo jeden cymbal zawalił i kostki mi od fisa nie przyszły, jak masz nawet częściowo ten tutek to wyślij mi go ja [email protected] , ogarne sobie rozpiski linie, zresztą chlopaki tu też jeszcze są to pomogąa wrazie co, wiadomo rodzina najwazniejsza :hi:

Spoko, podeślę Ci co mam bez moich "wypocin", czyli jakieś fotki, rozpiski, instrukcję dopisania kluczy, ale to też po południu, bo za moment zamykam laptopa, nawet nie zdążę maila otworzyć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i hu....k

nie moge zaadatptowac kluczy do nowego licznika, za h*ja nie chce kodowac kluczy na vcdsie i na vag commanderze

w vcds daje na nowa wartosc kluczy, lampa immo na chwile sie zaswieca na stale po vzym zaczyna mrugac bardzo szybko

a wartosc zmienia sie ciagle na zero i nic z tym nie moge zrobic

w vagcommanderze tez nic , lampka immo nie gsnie, po wlozenu starego licznika 1/2 fis, zaplon i lamka immo gasnie

i nał łat??

dobra cwiara mówi ze pestki trzeba nowe, tylko poczekac musze az da dobry link do aukcji jakiejs

btw dzwonie dzisiaj do jednego goscia ode mnie z wiochy i mówi ze jedna pestka 50 zł bo one tak kosztuja :polew:

rozlaczylem sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś wpisać tylko 1 klucz?

U mnie było to samo, ale 1 przechodziło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic, zadna wartosc nie przechodzi

na zadnym kluczyku

faktycznie pestki nie chca sie zakodowac, sa przypsiane do jaegera i h*j chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi przypadek na forum, gdzie pestki jebły przy adaptacji. BTW Panowie, Moja B5 na sprzedaż. Pilnie potrzebna gotówka na ratowanie dupska brata. Chwila moment w ogłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie to :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Drugi przypadek na forum, gdzie pestki jebły przy adaptacji. BTW Panowie, Moja B5 na sprzedaż. Pilnie potrzebna gotówka na ratowanie dupska brata. Chwila moment w ogłoszeniach.

No to nieciekawie :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i hu....k

nie moge zaadatptowac kluczy do nowego licznika, za h*ja nie chce kodowac kluczy na vcdsie i na vag commanderze

w vcds daje na nowa wartosc kluczy, lampa immo na chwile sie zaswieca na stale po vzym zaczyna mrugac bardzo szybko

a wartosc zmienia sie ciagle na zero i nic z tym nie moge zrobic

w vagcommanderze tez nic , lampka immo nie gsnie, po wlozenu starego licznika 1/2 fis, zaplon i lamka immo gasnie

i nał łat??

dobra cwiara mówi ze pestki trzeba nowe, tylko poczekac musze az da dobry link do aukcji jakiejs

btw dzwonie dzisiaj do jednego goscia ode mnie z wiochy i mówi ze jedna pestka 50 zł bo one tak kosztuja :polew:

rozlaczylem sie :D

zegar z a6? U Polko_V to samo bylo, pestka nie dala sie zaprogramowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z a4 licznik

dobra szkoda czasu zamówilem zobaczymy co bedzie

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

zycie to dziwka :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

a napisz mi ktos jeszcze czy przy zmianie wsadu trzeba bedzie na nowo dopisywac klucze do licznika

i czy jak teraz zakoduje je na angielskim wsadzie to czy nie bedzie znowu problemu jak potem wgram europejski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje klucze koduja sie bez problemu (nie wiem jaki mam transponder) wg mnie te z jagera nie chca vdo... transpondery z vdo bez problemu koduja sie z kazdym licznikiem/wsadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje klucze koduja sie bez problemu (nie wiem jaki mam transponder) wg mnie te z jagera nie chca vdo... transpondery z vdo bez problemu koduja sie z kazdym licznikiem/wsadem

Tez wlasnie o tym myslalem i bardzo mozliwe ze tak jest.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wiecie moze czy jak podłącze na którko cewke ze stacyjki pin w zielonej 2 i 17 to da sie dopisac pestke i czy immo przestanie mrugac ?

Próbowałem ale nie wiem czy transpondery mam dobre wyciągnołem z kluczyka z a6 99r tam tez było id48 ale niestety niechce zobaczyc. Moze to byc wina niewłasciwej pestki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwiara kaju cos mówil ze mozna w vagcommanderze wylaczyc immo prawda to??

widzialem na któryms screenie ze sa takie dwa przyciski immo on i immo off??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwiara kaju cos mówil ze mozna w vagcommanderze wylaczyc immo prawda to??

widzialem na któryms screenie ze sa takie dwa przyciski immo on i immo off??

Pewnie ze mozna :) Nie pamietam jak jest w b5 ale w b6 po wylaczeniu immo migaja awaryjne i nie mozna ich wylaczyc. Sprawdz najlepiej.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie jak bo nie mogę tego znaleźć w vag comanderze , to ze można widziałem gdzieś na screenie w necie a samemu tego w programie znaleźć nie mogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie popatrzylem jaki masz silnik. Immo wylaczyc commanderem mozna tylko w klekocie w sterowniku EDC15 lub nowyszym EDC16. A wylacza sie po odczytaniu eeprom z EDC.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki

nic czekam na pestki, typ obiecal dzisiaj wysłac, moze na srode beda , najwieksza c**jnia bedzie z wydłubywaniem sterej pestki zeby jej nie zbic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...