Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No facet, żeby to było dla Ciebie problemem?! :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No facet, żeby to było dla Ciebie problemem?! :doh:

he he Karolku a wyciagales i adoptowales licznik z crypto kiedys? bo ja nie a narazie moja walka z tym gownem to jedna wielka lipa wiec mysle sobie glosno :grin:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

po za tym drogo sobie zyczy chociaz eu pb w polifcie to rarytasik taki troszke ale moze cos z ceny jeszcze zejdzie jak nie bedzie mial pinu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest u was z podświetleniem licznika ?

Podświetla się cały po zapłonie czy dopiero po włączeniu conajmniej pozycji ?

Bo na gebelsie podswietlalo mi dopiero po światłach. A na Eu podświetla juz po zapłonie bez świateł

Druga sprawa czy te liczniki maja jakiś czujnik natężenia światła, bo wydaje się mi ze blado świeci a tarcze prędkościomierza mam docieta jaegera i nie wiem czy jeśli jest to czy go przypadkiem nie przeslonilem, arre widziałem dzisiaj na alledrogo minilifta benz za dwiesta złoty rzekomo fis 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi napisał sprzedający z forum , nie normalny jest jak z b5 tylko teraz pytanie czy się huknal pisząc czy faktycznie budzik wyprodukowano w 2006 r jako część zamienna , zapytam go jeszcze raz :kox:

foto dla tych co jeszcze mało w życiu widzieli :)

6b55475f0e9f16b9m.jpg 216e220fb09f6135m.jpg d6774a94a145dbbdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest u was z podświetleniem licznika ?

Podświetla się cały po zapłonie czy dopiero po włączeniu conajmniej pozycji ?

Bo na gebelsie podswietlalo mi dopiero po światłach. A na Eu podświetla juz po zapłonie bez świateł

Druga sprawa czy te liczniki maja jakiś czujnik natężenia światła, bo wydaje się mi ze blado świeci a tarcze prędkościomierza mam docieta jaegera i nie wiem czy jeśli jest to czy go przypadkiem nie przeslonilem, arre widziałem dzisiaj na alledrogo minilifta benz za dwiesta złoty rzekomo fis 100 %

Podświetla dopiero po załączeniu pozycji:wink: - poprzednio się zakręciłęm:decayed:

Jest tzw. fotodioda czyli czujnik nasłonecznienia, znajduje się pomiędzy wyświetlaczem km a miejscem gdzie zatrzymuje się wskazówka na 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli napewno zakrylem ja tarcza z jaegera :facepalm:

Daj dokładne miejsce na zdjęciu jakoś zaznacz możesz ?

Bej

Kusił mnie ten licznik cala noc ale sianko poszło na elektryczne szyby:naughty:

Jak się okaże ze zmiana wsadu nie podniesie wskazówki temp oleju to jak oczywiście będzieszz go jeszcze miał to wtedy się odezwe :hi:

To dlaczego k**wa mi podświetla po zapłonie juz bez włączonych świateł :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze w domu stary jaeger i tam również jest ten czujnik i w tarczy jest 'oczko' do przepuszczania światła, może masz inne tarcze. Czujnik jest taj jak wcześniej pisałem koło koło ) prędkości od strony wyśw km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie zawaracaj de głowy machina , przecież mam angielska tarcze to sobie zobaczę gdzie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz sam się cały czas zastanawiam czy sobie go nie zostawić na zapas do mojej furki bo aż szkoda sprzedawać taki okaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie za bardzo chce mi się teraz iść do garażu by strzelić fotkę:decayed: a co do twojego pytania dlaczego podświetla od razu po zapłonie to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie po zapłonie zależy od pierwszej wartości w kanale 19 adaptacji. Ponoć w licznikach A4 to nie chodzi, w A6 bangla aż miło. Chciałbym przejrzeć sobie Twój wsad jeśli to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie po zapłonie zależy od pierwszej wartości w kanale 19 adaptacji. Ponoć w licznikach A4 to nie chodzi, w A6 bangla aż miło. Chciałbym przejrzeć sobie Twój wsad jeśli to możliwe.

Mój? czy bediksa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któremu się odpala cały blat przy zapłonie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok:facepalm: juz odstawiam szklanke i idę spać:decayed:

NIE k**wa!! Polej! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok:facepalm: juz odstawiam szklanke i idę spać:decayed:

NIE k**wa!! Polej! :decayed:

He he:decayed: swojaka?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zczytam kaju na dniach i Ci wyśle wsad , kanał 19 mam niedostępny

Ogólnie wkurwiajace jest to że zapala się juz po zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Ty leć na battalion i obczaj historię co napisałem co mnie spotkało dzisiaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...