Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z analogowym wtyczki 2x32pin

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde zastanawiam się bo ja mam 1/2 fis teraz z zegarem cyfrowym. Ciężko znaleśc taki licznik na allegro a jak są to drogie. Ciekawe czy można by założyć z zegarem analogowym zamiast cyfrowego.

Opublikowano

No właśnie chyba tak prosto się nie da, licznik z zegarkiem analogowym ma immo2 a z cyfrowym ma immo3 i w dodatku ma szynę CAN której ten z analogowym niema. Nie wiem jak licznik komunikuje się ze sterownikiem silnika ale jeżeli również po CAN-ie to praktycznie niemożliwe jest podłączenie licznika z analogowym zegarkiem.

Opublikowano

Ciężko o taki licznik z zegarem cyfrowym do polifta. Jak sa to drogie strasznie.

Opublikowano

Can sluzy tylko i wytlacvznie do podlaczania radia i to tych nowszych.

Bede mial taki licznik na sprzedaz tylko z a6. Trzeba pobawic sie z plywakiem zeby dobrze pokazywal stan paliwa. Oto jego fotka. Ma juz ringi :kox:

5f8098bfbe5a6468m.jpeg

Opublikowano

Ile za ten licznik będziesz chciał ? Tylko jeszcze ta zabawa z pływakiem ....

Mam jeszcze jedno pytanko chłopaki bo tak się zainteresowałem tym licznikiem. Ja obecnie mam 1/2 fis czyli taki podzielony na pół. W dolnym kwadraciku pokazuje OK a potem temperaturę, rezerwę itp. ale ten górny kwadracik nad jest cały czas pusty i nic tam nie wyświetla. Czy tak ma być czy coś jest nie tak. Auto jest z po lifcie, rocznik 99 licznik z cyfrowym zegarkiem.

Opublikowano

Są też na alledrogo odpowiednie tarcze z indeksem własciwym dla prędkości :)

Opublikowano

....

Mam jeszcze jedno pytanko chłopaki bo tak się zainteresowałem tym licznikiem. Ja obecnie mam 1/2 fis czyli taki podzielony na pół. W dolnym kwadraciku pokazuje OK a potem temperaturę, rezerwę itp. ale ten górny kwadracik nad jest cały czas pusty i nic tam nie wyświetla. Czy tak ma być czy coś jest nie tak. Auto jest z po lifcie, rocznik 99 licznik z cyfrowym zegarkiem.

w górnym kwadraciku nie ma wyświetlacza

Opublikowano

Już wiem :D

Opublikowano

Panowie a możecie pomóc jak zmienić licznik FIS z ang na EU ? chodzi o to żeby pokazywał KM , podobno VAG wystarczy :) lub podajcie mi link do takiego tematu bo nie znalazłem :)

Opublikowano

Dziękuje ślicznie :) :) :hi:

Opublikowano

Witam,chcialem zapytac czy mozna podlaczyc takie cos.Nie jedne mialem audi i zawsze zapalalo sie brems light,dopiero po wcisnieciu hamulca gaslo.Mnie ten bajer byl przydatny

Opublikowano

to w automacie jest chyba tylko

Opublikowano

to w automacie jest chyba tylko

Nie w manualach tez to bylo.Teraz sie borykam z problemem poduchy 01025

Opublikowano

Witam,chcialem zapytac czy mozna podlaczyc takie cos.Nie jedne mialem audi i zawsze zapalalo sie brems light,dopiero po wcisnieciu hamulca gaslo.Mnie ten bajer byl przydatny

Przecież to komunikat o spalonej żarówce w światłach stopu.

Opublikowano

ozpiska pinow licznika z 1996 r:

Niebieski, 26-pin

1 -nie uzywany

2 -Aktywacja brzeczyka

3 -Terminal 15

4 -Terminal 15

5 -Nie uzywany

6 -Terminal 61

7 -Awaria hamulca/ Hamulec reczny

8 -ABS

9 -Poduszka powietrzna

10 -CAT

11 -ABS odwrotny (cokolwiek to znaczy)

12 -Poduszka powietrzna odwrotna (cokolwiek to znaczy)

13 -Prawe światło parkingowe

14 -Blokada zapłonu, S-Contact

15 -Aktywacja brzeczyka

16 -Nie uzywany

17 -Nie uzywany

18 -Cisnienie oleju 1.8 bar

19 -Terminal 58d

20 -Poziom plynu chlodniczego

21 -Prawy kierunkowskaz

22 -Swiatla drogowe

23 -Wejscie szybkosciomierza

24 -Plyn hamulcowy

25 -Klocki hamulcowe

26 -Lewy kierunkowskaz

żółty, 26-pin

1 -Terminal 58

2 -Terminal 58

3 -Sygnal szybkosci silnika (obrtotomierz?)

4 -Klimatyzacja

5 -Zegar

6 -Szybkosc pojazdu sygnal 1

7 -Szybkosc pojazdu sygnal 2

8 -Czujnik drzwi -strona kierowcy

9 -Terminal 30

10 -Terminal 30

11 -nie uzywany

12 -Rezerwa paliwowa

13 -Lewy kierunkowskaz

14 -nie uzywany

15 -nie uzywany

16 -przelacznik klamry paska ? =]

17 -nie uzywany

18 -Terminal 31

19 -Terminal 31

20 -Okablowanie diagnostyczne

21 -Nie uzywane

22 -nie uzywane

23 -Swiece

24 -Immobiliser

25 - Wskazowka paliwowa (na zegarze)

26 -Temperatura plynu chlodniczego

czarny/szary?, 20-pin

1 -Sygnal spalania

2 -nie uzywany

3 -Nie uzywany

4 -nie uzywany

5 -Temperatura otoczenia

6 -Wskaznik biegu

7 -nie uzywany

8 -nie uzywany

9 -Poziom plynu chlodniczego

10 -Cisnienie systemu hydraulicznego

11 -Kmputer pokladowy - reset

12 -Radio/telefon - zegar

13 -Radio/telefon - dane

14 -komputer pokladowy - w lewo

15 -Radio/telefone - aktywny

16 -siatla: pozycyjne/mijania

17 -przekaznik swiec ?

18 -Komputer pokladowy - w prawo

19 -Swiatlo stopu

20 -nie uzywany

czarny, 4-pin

1 -Temperatura oleju

2,3,4 - nie uzywane

panowie mam pytanie czy w licznikach do 96 roku to sa tylko takie funkcje jak tu??? nie widze zeby było pokazane gdzie podłaczyć otwieranie drzwi i jeszcze pare innych rzeczy???

Opublikowano

Mam nowy licznik z pełnym FIS-em z PIN-em oraz stary licznik z PIN-em.

Proszę o info jak krok po kroku zrobić adaptację licznika, żeby silnik nie gasł po uruchomieniu.

Nie wiem gdzie szukać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.