Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To też by mnie zbawiło. Ciekawa opcja.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin przecież to TYLKO przed liftowy FIS, a więc WTF?

Edytowane przez denveco

Opublikowano

Panowie czy w A4 B5 2001 1.9 TDI występowały liczniki z 6 zegarami na pół fisie i czy jest w stanie je dorwać a może od A6 c5 pasować będą ?

Opublikowano

Panowie jestem po przeszczepie zegarów, dawca anglik. Potrzebny mi wsad europejski do licznika o numerze 8d0 919 930jx . Czy może mnie ktoś poratować?

Opublikowano

podaj maila

wyślę Tobie

Opublikowano

Panowie czy w A4 B5 2001 1.9 TDI występowały liczniki z 6 zegarami na pół fisie i czy jest w stanie je dorwać a może od A6 c5 pasować będą ?

Tak istnieją takie ale to graniczy z cudem zeby taki dostać do b5 oryginalnie

Od a6 c5 bedzie pasował bez problemu jedynie zeby pokazywał dobrze paliwo to trzeba pływak od a6 założyć zeby dobrze paliwo pokazywał

Edytowane przez bediks

Opublikowano

Albo wsad wyedytowac/podmienic na taki z B5 ;)

Opublikowano

LANDRYN86 podaj mi swojego maila wyślę Tobie wsad

Opublikowano

Panowie czy w A4 B5 2001 1.9 TDI występowały liczniki z 6 zegarami na pół fisie i czy jest w stanie je dorwać a może od A6 c5 pasować będą ?

Tak istnieją takie ale to graniczy z cudem zeby taki dostać do b5 oryginalnie

Od a6 c5 bedzie pasował bez problemu jedynie zeby pokazywał dobrze paliwo to trzeba pływak od a6 założyć zeby dobrze paliwo pokazywał

Czyli jeżeli dobrze rozumiem kupuję licznik od A6 C5 po lifcie z pół fisem i 6 zegarami i dodatkowo pływak do baku i ma działać ? A jak z adaptacją immo ?

Opublikowano

No trzeba zaadaptować zależnie czy masz immo 2 czy 3 generacji

Opublikowano

Bediks Ty masz zdrowie Ty ile juz tu jestes ????

Masz jeszcze nerwy do tego ?

Pozdro ziomek


Wymienia ekipa miski czy emula montujecie ? Ja juz 2 rok smigam z emulem i dziala a prowizorka byla na szt .

Wymienial ktos diody bo wydaje mi sie ze slabiej swieca (BIALE) czy to czujnik pada ?

Opublikowano

Pokrętłem kręciłeś?

Opublikowano

W tym temacie pewnie z 4 rok

Opublikowano

Masz zdrowie

Opublikowano

Różne zboczenia ludzie mają.

Opublikowano

Zdrowy off topic sie zrobił :P Wiec zapytam i dorzucę trochę OT :P Jest jakiś sposób aby wyświetlić komunikaty z niefabrycznego radia na fisie ?? Czy to raczej nie realne :)

Opublikowano

To jest ostro nie realne do wykonania bez ostrej ingerencji ostro wykwalifikowanego elektronika.


Aczkolwiek szkoda, że Blaupunkt nie pomyślał o modelach dla Audi, już dałbym te 100 czy 200 więcej za radio jakie mam, ale aby miało to Ena,Data,Clock.


Ale powiem ci, że jeśli tylko zmuszę mojego guru do zrobienia cokolwiek co ruszy górę w fisie to od razu zaczynam produkcję ;)


Oczywiście jest sposób aby coś tam wyświetlić, ale czy jest sens aby wyświetlać cokolwiek co się samemu wpisze?

Opublikowano

panowie mam małe pytanko ponieważ niedawno montowałem licznik vdo pełen fis i mam radio chorus 2 podłączone przez 2 kabelki can i teraz dzieje mi się cos takiego że co jakiś czas radio tak jak by sie wyłaczało i właczało tak samo jest z rds na fisie z chwilą gdy radio gaśnie i się włącza to rds na fisie tak samo i teraz nie wiem czym jest to spowodowane bo wcześniej zanim wsadziłem licznik z fisem to radio gasło po godzinie a tu co kilka minut gaśnie i samo się włącza. podłączyłem vaga i radio wypluwa dwa błędy czy ktos dał by radę powiedzieć co moze być nie tak 01317 i 01305

Opublikowano

A nie concert II ?

Opublikowano

Sprawdź kabelki ( powinny być skręcone ze sobą , wtedy sygnał jest chroniony przed zakłóceniami ) , jeśli nie to możliwe że licznik albo radio są uszkodzone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.