Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

vcds 1.2 ogarnie b5.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie go ściągnąc?

Opublikowano

Ja robilem 4,9 poszło bez problemu. Polacz sie z licznikiem, wybierz przekodowanie i tam wpisujesz wartosci zgodnie z tym co chcesz mieć. Opis zgodnie z poradnikiem. 5 cyfr do wpisania

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez osa_84

Opublikowano

Ja robilem 4,9 poszło bez problemu

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

a na 4.9 jak szukac zeby przekodowac z 6 cylindrow na 4?

Opublikowano

acc1e57460bc57f91ecfb82ace3170b5.jpg

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

pany , założyłem licznik przed liftem z fisem , przekodowalem na 6 cylindrów i wszystko było ok , dzisiaj zmieniałem ako bo stary był nie pewny a drugi mam 100% sprawny , po zmianie dziwnie zachowuje się wskazówka od prędkościomierza , po włączeniu zapłonu drży kilka sekund i zatrzymuje sie kreskę wyżej niż 0 , pozniej działa niby ok , po zgaszeniu znowu drży i wskakuje kreska wyżej , o co chodzi ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mialem takie obiawy jak silniczek padał w liczniku.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez osa_84

Opublikowano

Pany mam problem,wyskakuje mi błąd klimatyzacji 667?czyżby czujnik temperatury zewnętrznej do wymiany.Licznik przekodowany.

Opublikowano

acc1e57460bc57f91ecfb82ace3170b5.jpg

Tak teraz patrze i kurde mam wątpliwość czy dobrze wpisalem u siebie. Podpowie ktos oblatany. Wpisalem 01142 nie mam podpietych klockow wiec mam blad a co ze stanem plynu spryskiwaczy? Przed przekodowaniem sie wyswietlal ale teraz mam pelen i nie wiem co bedzie jak sie bedzie konczyl.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

pany , założyłem licznik przed liftem z fisem , przekodowalem na 6 cylindrów i wszystko było ok , dzisiaj zmieniałem ako bo stary był nie pewny a drugi mam 100% sprawny , po zmianie dziwnie zachowuje się wskazówka od prędkościomierza , po włączeniu zapłonu drży kilka sekund i zatrzymuje sie kreskę wyżej niż 0 , pozniej działa niby ok , po zgaszeniu znowu drży i wskakuje kreska wyżej , o co chodzi ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mialem takie obiawy jak silniczek padał w liczniku.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

dziwne ze działał ok i wcześniej u gościa i u mnie i nagle po zmianie ako ześwirował :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja to przerabialem u siebie i u ojca w seacie. Ja zmieniłem licznik a u ojca zalozylismy silniczek tylko. Objawy byly takie jak u Ciebie i raz dzialal raz nie czasem podczas jazdy swirowal, drzala wskazówka az zdechł...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany mam problem,wyskakuje mi błąd klimatyzacji 667?czyżby czujnik temperatury zewnętrznej do wymiany.Licznik przekodowany.

Miałeś wyświetlacz temperatury w poprzednim liczniku? I taka 10 pinową czarną wtykę?
Opublikowano

Pany mam problem,wyskakuje mi błąd klimatyzacji 667?czyżby czujnik temperatury zewnętrznej do wymiany.Licznik przekodowany.

Miałeś wyświetlacz temperatury w poprzednim liczniku? I taka 10 pinową czarną wtykę?

nia nie miałem i kostki też nie ma,a błąd jest w klimatronicu

Opublikowano

Zakładał ktoś może u siebie wskazówki z passata b5 fl? Pasują p&p?

Chętnie odświeżyłbym wygląd mojego przedliftowego licznika z fisem.

Liczniki od fla idzie kupić za 20zł, więc problemu ze wskazówkami nie ma i nie jest to drogi interes.

Edytowane przez Matt7955

Opublikowano

WItam wszystkich . Mam pytanie nie ma ktoś z was moze zdjęcia kostek 26 pinowych ale ze sciagnieta obudowa bo chciałbym zobaczyc gdzie do którego pinu jaki kolor kabla idzie. Pozdrawiam

Opublikowano

Zakładał ktoś może u siebie wskazówki z passata b5 fl? Pasują p&p?

Chętnie odświeżyłbym wygląd mojego przedliftowego licznika z fisem.

Liczniki od fla idzie kupić za 20zł, więc problemu ze wskazówkami nie ma i nie jest to drogi interes.

Pasować pasują, ale szału nie robią. Tak wyglądają w poliftowym liczniku:

830cee5f6eea707154baa9d6f45e0e0d.jpg

76ab3269fc24c83b447e20dfbcc93946.jpg

Opublikowano

Zrobiłem sobie kiedyś swap na polifta z fisem do '98-wszystko śmiga elegancko. Dzisiaj włożyłem inny licznik prosto z A4 fl. Konsola sama z siebie się swieci, Commander nie może zabanglac z zegarami. Jakieś podpowiedzi?

Opublikowano

Zrobiłem sobie kiedyś swap na polifta z fisem do '98-wszystko śmiga elegancko. Dzisiaj włożyłem inny licznik prosto z A4 fl. Konsola sama z siebie się swieci, Commander nie może zabanglac z zegarami. Jakieś podpowiedzi?

A ten pierwszy licznik był z cyfrowym zegarkiem czy wskazówkowym?
Opublikowano

Oba cyfrowe, białe podswietlenie, polifty. Pierwszy z zegarkiem radiowym.

Edytowane przez mech15

Opublikowano

Zakładał ktoś może u siebie wskazówki z passata b5 fl? Pasują p&p?

Chętnie odświeżyłbym wygląd mojego przedliftowego licznika z fisem.

Liczniki od fla idzie kupić za 20zł, więc problemu ze wskazówkami nie ma i nie jest to drogi interes.

Ja mam wraz z ramkami od passata fl-a.

1e232dea4bea551609a20e97759018ca.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zakładał ktoś może u siebie wskazówki z passata b5 fl? Pasują p&p?

Chętnie odświeżyłbym wygląd mojego przedliftowego licznika z fisem.

Liczniki od fla idzie kupić za 20zł, więc problemu ze wskazówkami nie ma i nie jest to drogi interes.

Ja mam wraz z ramkami od passata fl-a.

1e232dea4bea551609a20e97759018ca.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Jest p&p ?

Opublikowano

Raczej nie bo w passku obudowa bez bocznych zegarów oleju i volt

Opublikowano

No właśnie a więc tylko zmieniają się główne wsaźniki oraz temp i paliwo. A wskazówki od paliwa pasują do bocznych zegarów ? bo można by szarpnąć 2 liczniki i podłubać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.