Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużżżżo czytania.. Panowie mam pytanie czy manetka ze sterowaniem fis z polifta podejdzie bez problemu do przedlifta ?? szukałem konkretnej odpowiedzi i nie znalazłem. Proszę o pomoc

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dużżżżo czytania.. Panowie mam pytanie czy manetka ze sterowaniem fis z polifta podejdzie bez problemu do przedlifta ?? szukałem konkretnej odpowiedzi i nie znalazłem. Proszę o pomoc

jezeli chcesz bez problemu to niestety ale nie podejdzie

Opublikowano

Dużżżżo czytania.. Panowie mam pytanie czy manetka ze sterowaniem fis z polifta podejdzie bez problemu do przedlifta ?? szukałem konkretnej odpowiedzi i nie znalazłem. Proszę o pomoc

jezeli chcesz bez problemu to niestety ale nie podejdzie

do fisa nie bo ?

Opublikowano

bo ma inna wtyczkę,

Opublikowano

przedlift przedliftowi nierowny. jesli to jest 97 r to juz bedzie wersja poliftowa, najprosciej daj nr to sie sprawdzi

Opublikowano

Wlaśnie nie mam numeru. Kompletuję graty do wymiany zegarów na fis... szukałem na alledrogo ale są tylko manetki poliftowe. A ja mam przed lifta a raczej taką mieszankę.. lampy tył nowe lak. lust. a kiera i przednie lampy stare.. to jest taka chyba przejściówka przejściówki.. ale podejrzewam że manetki mam typu przed liftowego i takich będę szukał skoro nowsze nie pasują

Opublikowano

jak masz mozliwosc, sciagnij u siebie oslony stacyjki i przelacznikow, jesli na przelaczniku od kierunkow bedziesz mial z gory wtyke 3 pinowa to juz masz poliftowe. ja mam koniec 97 i tak mam wiec sprawdz to, ja nie sprawdzilem kiedys i kupilem manetke przedliftowa do tempomatu i musialem kombinowac.

Opublikowano

Ja mam taką przejściową wersję - błotniki prawie :naughty: pierwszy lift czyli jeszcze znaczki audi na błotnikach a już listwy na drzwiach, klamki w lakierze i lusterka, do tego lampy przód przedlift a tył po pierwszym lifcie, kiera w środku przedlift tak jak i licznik :), ale już np przycisk zamykania wszystkich drzwi w środku tak jak po pierwszym lifcie.

No i u mnie niestety manetki były przedliftowe.

Opublikowano

Sprawdzałem.. wychodzi na to że mam stare manetki :no: wiec i takich szukam do sterowania fis. A juz miałem kupować poliftowe :kox:

Opublikowano

dobra pany swap prawie skonczony na jest kluczyk ecu i zegary w tym ze w przy zegarach sa 2 kable od immo a u mnie jeden (przedlift) bedzie to dzialac czy slac ecu na zdjecie immo? jak tak to ktory pin od zegarow podpiac?

Opublikowano

Z tego co wiem to twój rocznik ma immo w ECU a nie w liczniku jak polifty i nie musisz zdejmować immo jedyne co bedziesz musiał to zaślepić kontrolke immo w liczniku bo bedzie mrugać. Niektórzy wyjmują diode i po sprawie.

Opublikowano

Ja rozebrałem licznik, odciąłem masę od diody i pod masę leda podłaczyłem sygnał immo z oryginalnej kostki - działa dzięki temu jak w oryginale.

Opublikowano

wiem ze nie mialem immo w zegarach ale wkladam teraz 2.7 z 98 roku a tam juz immo w zegarach jest mowie mam komplet zegary kluczyk ecu tylko.te podlaczenie mnie zastanawia

Opublikowano

Jak sprawdzić czy licznik w aucie to JEAGER czy VDO bez jego demontarzu, czy da się to stwierdzić za pomocą VAG'a ??

Opublikowano

Jak sprawdzić czy licznik w aucie to JEAGER czy VDO bez jego demontarzu, czy da się to stwierdzić za pomocą VAG'a ??

Na VAGu mi wyświetla, więc Tobie też powinien

Opublikowano

JEAGER czy VDO

vag nie wyświtala jakiej firmy licznik, ale ja mialem jeagera i przekładka na vdo bez żadnych problemów

w vdo zauważyłem, że podświtlenie białe jest minimalnie bardziej żółtawe, wcześniej było takie "zimne białe" no i vdo ma troszkę drubszą czcionkę

Opublikowano

Mi w PolskiVAG 4.9 wyświetla nazwę producenta licznika :gwizdanie:

Opublikowano

No proszę czyli może to zależy od wersji VAG'a, a gdzie to można sprawdzić w polskim VAG'u ?

Opublikowano

Jak wejdziesz w "licznik" to w pierwszej linijce wyświetla

Opublikowano

Witam mam licznik Polift pełen fis 2000rok zegarek cyfrowy i białe zegary i manetkę tez całą ściągniętą z kierunkami i światłem z wszystkimi kostkami do licznika tez mam wszystkie oryginalne kostki Niebieska Zielona i Szara i chce to założyć do a4 96 rok kto ze woj śląskiego może mi to zrobić zapłacę wieści na pw Pilne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.