Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w końcu kupuję ten kabelek, ale będę go miał dopiero po niedzieli. Dzisiaj natomiast zamówiłem to:

MWYWi.jpg

Czeka mnie wizyta u naszego pilskiego magika od Vagów. Czas wyłączyć drugą sondę. Mam nadzieję, że ogarnie temat.

pzdr, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie macie takiego kozaka od vagów? bo ja bym sobie musiał w końcu logi zrobić :> szczególnie, że chipa planuje

jest u niego możliwość zrobienia logów? jeżeli tak to ile taka przyjemność kosztuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty, Madas, myślałeś :cool1: Wiosna idzie :good:

Tomson - nie znam cen tego magika, ale wiem, że ogarnia różne tematy, w tym logi. Musiałbyś podjechać do niego na teren byłego WOSu w Pile (skręt z Podchorążych) i pogadać.

pzdr, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja się cieszę że wiara ze snu zimowego się budzi ... jak będzie cieplej to trzeba w końcu tego wspólnego spota zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano Madas :)

ano tłok się zrobił i to fest :) zima minęła to trzeba pousuwać wszystkie usterki, a trochę się nazbierało :D przed chwilą odebrałem z ASO zestaw naprawczy fotela i idę działać :)

ps jak zrobimy tego wspólnego spota to na 100% wpadnę, bo już obiecałem i na pilskich i na poznańskich spotach, że wpadnę i wszystko jak krew w piach :decayed: jeszcze nigdzie nie podjechałem :confused4:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Łajzy i Łajdaki :tongue4: hehe

to mówicie ,że jutro u Lech-a ogień w szopie :evil:

tylko i don`t now co z pogodą bo dziś dmucha halny jak na halach w górach :naughty:

P.S.Panowie z Chodzież-y co pisali się na spocika ,że wlecicicie itp. co jest z wami?? hehe ja za was usprawiedliwienia czy listy obecności nie będe pisał czy podpisywał :kox:

Pozzdro 4All :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCYS, KASIA I MAŁY KUBA też dziekuje za spotkanko, co złego to nie ja,oby takich więcej i w licznejszym gronie,do następnego :good:,czas w droge do jutra pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za niedzielnego spota! Kasia&Marcyś - dzięki, że Wam się chciało.

pozdr, monti

cała przyjemność z naszej strony,było :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...