Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

no ale np w Twoim przypadku jak rozumiem barierą wejścia dla gt'ka był wiek auta?

stosunek kwoty ubezpieczenia do wartosci i zarobków jakiś abstrakcyjny :shocked:

no ale dlaczego ceny aut są po drugiej stronie tego bieguna zależności ?

dlaczego auto sredniej klasy z ledwie 3 litrowym dieslem pod maską kosztuje takie chore kwoty :wallbash:

a tak przy okazji, czemu się zaczęło pojawiać to podkreślenie wyrazów kluczy? przecież szlag może człowieka trafić :wallbash:

czy tylko ja tak mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale np w Twoim przypadku jak rozumiem barierą wejścia dla gt'ka był wiek auta?

nie no bariery nie bylo moglem go oclic tylko szkoda mi bylo wydawac 70 tys pln na samo clo za 8 letnie auto z przebiegiem 150 tys.

no ale dlaczego ceny aut są po drugiej stronie tego bieguna zależności ?

taka polityka panstwa , wielkosc jak niemcy a podatki placi tylko 5ml mieszkancow zamiast 30-40.

A dwa to tu jest taka post komuna, wszystko kontorluje panstwo , kazdy ma miec rowno nie za dobrze nie za zle , za wszystko co ma ci sprawiac frajde ( alkohol , uzywki , samochody , towary luksusowe ) musisz placic jak za zboze i moze i dobrze bo tak na dobra sprawe to Norwegowie straszne wiesniaki , casem na prawde gorsi niz polski dorobkiewicz...... :rolleyes:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:52_________________________________________________Z ciekawostek...... , auto dziś wylądowało u doktora :disgust:

Jakieś parę tygodni temu zaczęło cos stukac w lewym przednim zawieszeniu , ale bardzo dziwnie , bo nie jak sie wjedzie sie w dziurę , tylko czasem podczas cofania , czasem podczas najazdu na rampę w garażu , generalnie jak sie karoseria zaczyna wychylać to jest głośny stukot.

Dziś odstawiłem auto do ASO celem sprawdzenia.

Bylem przekonany ze to jakiś łącznik stabilizatora lub cos podobnego.Okazalo sie ze pol dnia szukali jeździli ze stetoskopem i nie mogli znaleźć.

Auto zostało na noc bo padło podejrzenie na ramę pomocnicza ze ktoras poduszka tam sie wyrbala.

A teraz najlepsze ,ustaliłem budzet na ta naprawę i jeśli ASO sie mialo w nim nie zmieścić to mialem odebrac auto i podstawić za miesiąc.Jak uslyszalem ze wy charatali ramę pomocnicza to sie za głowę , po czym kierownik serwisu powiedzial ze za to płaci Audi.Auto jest juz dobrze ponad 6 miesięcy po gwarancji i ma 90 tys. przelotu , to sie nazywa serwis :shocked: malo tego jeszcze dostałem auto zastępcze :decayed::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa miesiace jak dobrze pojedzie bede zamawial nowa B8 , wiec dobrze wiedza ze maja o co walczyc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa miesiace jak dobrze pojedzie bede zamawial nowa B8 , wiec dobrze wiedza ze maja o co walczyc :wink4:

Co tam zamawiasz, zdradź szczegóły bo konfigurację masz już pewnie przerobioną w te i we w tą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakim motorem :naughty:

jak to za jakim ?

2.0 TFSI

:decayed:

Co tam zamawiasz, zdradź szczegóły bo konfigurację masz już pewnie przerobioną w te i we w tą

pewnie ze mam :wink4: ale najpierw ważniejsze rzeczy......za parę tygodni narodzi mi sie córeczka , i to w tej chwili jest najważniejsze , jak zamówię A4 będę sie wtedy chwalił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mam :wink4: ale najpierw ważniejsze rzeczy......za parę tygodni narodzi mi sie córeczka , i to w tej chwili jest najważniejsze , jak zamówię A4 będę sie wtedy chwalił :wink4:

To pogratulować, a A4 idealne dla 3 osobowej rodziny :wink4: przy większej gromadce będzie za ciasno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować, a A4 idealne dla 3 osobowej rodziny :wink4: przy większej gromadce będzie za ciasno

fakt ale w B8 jest zaskakujaco wiecej miejsca w porownaniu z B7 zwlaszcza z tylu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować, a A4 idealne dla 3 osobowej rodziny :wink4: przy większej gromadce będzie za ciasno

fakt ale w B8 jest zaskakujaco wiecej miejsca w porownaniu z B7 zwlaszcza z tylu :shocked:

a jak to wyglada w centymetrach? ile szersze dluzsze jest b8 od b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na info o nowym członku rodziny oraz wozie :good:

jaki kolor b8? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wyglada w centymetrach? ile szersze dluzsze jest b8 od b7?

oj tego to nie wime lae roznica jest taka jak bys sie przesiad do auta o klase wyzeszego np: a A3 do A4.B7 jest wyjatkowo ciasne w srodku , w sumie to cala premium jesc ciasna tak samo BMW 3 i C klasa.

jaki kolor b8?

jak bedzie to tak sam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tego to nie wime lae roznica jest taka jak bys sie przesiad do auta o klase wyzeszego np: a A3 do A4

ciekawe rzeczy piszesz.... bo A3 (sportback) i A4 mają bardzo podobną, jak nie taką samą, ilość miejsca w środku... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wrazliwy jestes na punkcie tego swojego A3 :rolleyes: , pisalem to w przenosni a nie doslownie chodz fak A4 B7 do wielkich nie nalezy ale mimo wszysko jest obszerniejsze niz A3 , nie wiele zale zawsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wrażliwy na punkcie swojego A3, po prostu napisałem małe sprostowanie bo wszyscy uważają, że A3 jest sporo mniejsze od A4... a tak naprawdę to różnią się bagażnikiem i długością bo w środku jak już napisałem wcześniej jest porównywalnie lub nawet taka sama ilość miejsca co w B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej jakis danych poszukac w necie szerokosc wnetrza w srodku i odleglosci miedzy fotelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnice B7 vs B8 sedany

rozstaw osi/długośc/szerokość/wysokość:

B7:

2650/4548/1772/1428

B8:

2808/4703/1826/1427

rozstaw osi jest w B8 większy o... 15,8 cm!! jest też o 15,5cm dłuższe i 5,4cm szersze... to sa ogromne róznice.

p.s. Avant ma identyczne wymiary po za wysokością - z racji relingów jest wyższy. (mowa o B8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no roznica w srodku miedzy B7 i B8 jest faktycznie kolosalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...