Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam czarny wzmak bose z sedana do sprzedania jakby co.

Również żadnych szumów nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiem że moje zapytanie to raczej nie ten temat ale nie znalazłem jak do tej pory odpowiedzi gdzie indziej w planie mam odłączenie oryginalnego subwoofer z wzmacniaczem i podpiąć skrzynie jbl i wzmacniacz. Pytanie czy da się to zrobić nie niszcząc wtyczki z seryjnego subwoofera? jak to podłączyć odpowiednio aby zadziałało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamontowałem pełny zestaw głośników bose + subwoofer gra świetnie, lecz Panowie mam pewien problem po wyłączeniu stacyjki słychać leciutki szum w głośnikach tak jakby były ciągle włączone. Zasilanie do wzmacniacza podpielem od czerwonego grubego przewodu który zasila w skrzynce bezpiecznikowej międzyinnymi radio. Po wyłączeniu zapłonu ciągle jest tam +12,43 V może dlatego słychać lekki szum w głośnikach bo wzmacniacz ma ciągle napięcie. Nadmienie że w skrzynce bezpiecznikowej są 2 grube czerwone przewody do których można spokojnie podiąć wzmacniacz bose lecz na obydwu po wyłączeniu zapłonu pozostaje napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję podłączyć wzmacniacz Bose z wtyczką 32pin ale kurcze czytam ten wątek i nie znam jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie:

Jak chcę mieć aktywny tylko tył jak mam teraz (czyli tył na wzmaku a przód na radiu) to wystarczy jak obetnę moją kostkę ze starego wzmaka i połączę wszystko z kabelkami z kostki 32 pin Bose to wszystko będzie śmigało , czy muszę ciągnąć jeszcze jakieś kabelki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję podłączyć wzmacniacz Bose z wtyczką 32pin ale kurcze czytam ten wątek i nie znam jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie:

Jak chcę mieć aktywny tylko tył jak mam teraz (czyli tył na wzmaku a przód na radiu) to wystarczy jak obetnę moją kostkę ze starego wzmaka i połączę wszystko z kabelkami z kostki 32 pin Bose to wszystko będzie śmigało , czy muszę ciągnąć jeszcze jakieś kabelki ?

Było w tym wątku nie raz poruszane. Tak wystarczy podpiąć aktywnie tył i suba ze starej kostki do kostki BOSE i będzie smigac tył jak i sub. Ja tak mam zrobione na razie zanim podepne przód aktywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki dzięki Artur :hi:

a jakiś jest schemat jak przeszczepić się miedzy tymi kostkami żeby to działało jak do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki dzięki Artur :hi:

a jakiś jest schemat jak przeszczepić się miedzy tymi kostkami żeby to działało jak do tej pory

przyjedz na weekend do mnie i rezamy, ogarniemy odrazu przod bo kabelek podwojnie ekranowany mam jak cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś mieszkał trochę bliżej to może bym się skusił :wink:

mam pytanie odnośnie subwoofera w sedanie.

Subwoofer w sedanie po zamontowaniu od strony bagażnika ma naklejony na głośnik taki jak by materiał. I jak podłączę subwoofer i włączę muzykę to przez ten właśnie materiał przy basie wydobywa się takie jak by pierdzenie , jak odkleiłem ten materiał to pierdzenie ustało ale czy nie wpłynie to jakoś na działanie suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś mieszkał trochę bliżej to może bym się skusił :wink:

kuźwa, Ty do wszystkich masz daleko... :facepalm:

wsiadasz w cara i 2h i jesteś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do ciebie tak ale do andriego3 to raczej trochę więcej

panowie czy to możliwe że po podłączeniu głośników i suba do standardowego wzmaka , może się on przegrzewać i wyłączać . Podłączyłem wszystko , chciałem zobaczyć jak gra i po jakieś godzinie lekkiej i trochę mocniejszej łupanki przestał grać sub , myślałem że się spalił więc podłączyłem tego co był wcześniej i wszystko przez chwile grało dobrze ale ten sub też się wyłączył , więc stawiam że się wzmak przegrzewa. Jak muzyka gra ciszej i bez większego basu to wszystko jest ok , ale jak tylko dam głośniej to odcina suba i głośniki w tylnych drzwiach grają ciszej

Cała ta sytuacja tyczy się współpracy głośników i suba bose ze standardowych wzmacniaczem.

Wzmacniacza Bose jeszcze nie podłączałem bo musze sobie skołować wtykę na 32pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może, być... jednak głośniki BOSE mają mocniejsze pierdyknięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może, być... jednak głośniki BOSE mają mocniejsze pierdyknięcie...

no to mój standardowy wzmacniacz wytrzymał tylko godzinę :decayed: i teraz już wiem czemu ten srebrny wzmacniacz Bose jest taki użebrowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kompletowalem wszytsko z aso, wytke piny itp

choc ceny pinow zabijaja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do gościa od którego wyrwałem cały ten zestaw czy ma jeszcze wtyczkę do kompletu , mam nadzieje że ma bo sprzedaje samochód na części ale w między czasie znalazłem taką wtykę na ebayu

$(KGrHqR,!iQFCT7!eUjGBQmRS(1PcQ~~60_58.JPG

w aukcji jest napisane że to srebrnych wzmacniaczy bose

tak wygląda wejście w moim wzmaku i wygląda że to chyba o taką wtykę właśnie chodzi

img7330b.jpg

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

aukcja

SOT-909 AUDI A3 2005 ONWARDS BOSE NON MMI SOT PARROT BLUETOOTH ADAPTOR LEAD | eBay

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

tu znalazłem lepiej opisane i na 100% to będzie to

Audi Parrot Bluetooth ISO SOT Adaptor Lead SOT-909 | eBay

tylko że to dwie wtyczki a mi potrzebna tylko ta żeńska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci rozłącza wzmacniacz to nie podłączaj go więcej, bo zapewne nie chodzi o pierdyknięcie, a o impedancję głośnika (ta z bose zapewne jest niższa) i możesz uwalić sobie wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci rozłącza wzmacniacz to nie podłączaj go więcej, bo zapewne nie chodzi o pierdyknięcie, a o impedancję głośnika (ta z bose zapewne jest niższa) i możesz uwalić sobie wzmaka.

no na wzmacniacz to chyba już za późno jest :doh:

a co do impedancji to standardowo jest chyba 4 omy a bose to chyba 2 omy

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

i tak będzie ori bose jak dorwę wtykę, więc nie ma co płakać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka bose 32-PIN wygląda tak

4e0971636.jpg

to co podlinkowałeś to złącze przy wzmaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tej aukcji co podlinkowałem na sprzedaż są dwie wtyki , męską i żeńska czyli ta która pokazałeś i ta która jest przy wzmaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tej aukcji co podlinkowałem na sprzedaż są dwie wtyki , męską i żeńska czyli ta która pokazałeś i ta która jest przy wzmaku :wink:

no tak , nie spojrzałem dokładnie w opis . Ale cena do doopy bo ori wtyka jest tańsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...