Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://demotywatory.pl/262257/Rosyjskie-samochody

[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 18:06_________________________________________________http://demotywatory.pl/252723/Pachnie-2-dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo piękna młoda kobieta rzuciła studia i postanowiła zostać bogata. Dość szybko znalazła sobie bogatego i napalonego siedemdziesieciopiecioletniego staruszka, planując zarżnąć go na śmierć zaraz podczas nocy poślubnej. Uroczystości ślubne i bankiet poszły doskonale, pomimo półwiecznej różnicy wieku. Podczas pierwszej nocy miesiąca miodowego rozebrała się i czekała rozkosznie w łóżku aż małżonek wyjdzie z łazienki. Kiedy się pojawił, nie miał na sobie nic za wyjątkiem kondoma skrywającego30 centymetrową erekcję. Niósł ze sobą zatyczki do uszu a na nosie miał klamrę do bielizny. Przestraszona ze coś jest nie tak, zapytała:

- A to, po co ci te gadżety?!

Na to dziadek odpowiedział:

- Są dwie rzeczy, których nie mogę znieść. Kobiecego krzyku oraz smrodu palonej gumy![br]Dopisany: 13 Październik 2009, 15:05_________________________________________________Kobiecy orgazm ma 5 form:

1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach.

2. Uległa: Tak, tak, tak.

3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu.

4. Religijna: O mój Boże!

5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz! [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 15:10_________________________________________________1251477264_by_kamil88_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temu wpadlismy z kumplami na taki mały żarcik....

każdy z nas miał zapytac dowolnie spotkana kobiete na ulicy czy zrobi laskę

wyniki eksperymentu były porazające....

jedna na dziesięc dawała nam w pysk a pozostałe dziewięc pytało "...tutaj ????? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim miescie te buraki ?

znajac zycie pewnie u nas hehehe[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 07:03_________________________________________________chlopaki wiem ze no od nas filmik ale nie moglem sie powstrzymac zeby nie skomentowac

http://www.youtube.com/watch?v=Il0ziIbUuOU&feature=related

poczytajcie te komentarze na dole :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła mała zielona żabka i mówi ludzkim głosem:

- Czym się tak martwisz ?

- A, bo życie jest do d*py. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce, kasy brak... Ogólnie lipa.

- Nie martw się. Idź do domu a wszystko będzie OK.

Facet wraca, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crawford, pod bramą garażu stoi Maybach a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana. Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła i wrócił się do lasu . W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi:

- Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce ?

- Nigdy nie kochałam się z nikim...

- Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to możemy zrobić ?

- Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę.

- Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać.

- ... i tak to było , Wysoki Sądzie a nie tak, jak gada ta gówniara.

Roman Polański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim miescie te buraki ?

znajac zycie pewnie u nas hehehe[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 07:03_________________________________________________chlopaki wiem ze no od nas filmik ale nie moglem sie powstrzymac zeby nie skomentowac

http://www.youtube.com/watch?v=Il0ziIbUuOU&feature=related

poczytajcie te komentarze na dole :kox:

a co sie dziwisz - komentarze adekwatne do filmu.... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...