Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie znalazlem na youtube prywatne nagranie mirona z wakacji

ja pierdu zaplułem monitor :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
Opublikowano

hehehehehhehehhehehheheheh

kur/... ale mnie rozjeb.. tą wiadomoscią o zaplutym monitorze hehehehehe no nie ma pytan a ja nawalilem w krzeselko

Opublikowano

:embarrassed:

no co.................

każdy może mieć gorszy dzień :embarrassed:

sory za OT :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:46_________________________________________________Ps. wiem wiem - w tej sytuacji musze poprosić o zmianę statusu ;(

Opublikowano

:embarrassed:

no co.................

każdy może mieć gorszy dzień :embarrassed:

sory za OT :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:46_________________________________________________Ps. wiem wiem - w tej sytuacji musze poprosić o zmianę statusu ;(

Ale Ty juz masz najnizszy :naughty::decayed: a na admina to trzeba lepszy przekret zrobic :decayed:
Opublikowano

nie no ja mam nizszy hehehe

Opublikowano

wieś zabita dechami o wdzięcznej nazwie Pażdzięńczewo gdzie bociany zawracają a psy chu....i wodę piją

rolnik kładzie sie do łóżka, ale nie może zasnąc, kręci sie to w jedną to w drugą stronę

- Stachu - mówi jego zona - czemu sie tak kręcisz i nie spisz ?????

- Marycha, albo żeś sie znowu odkryła, albo żeś obory nie domkła........

końcówka jest wyjeb......

polecam resztę filmików :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano

było już, do znudzenia :sick3: :sick3:

Opublikowano

Facet przychodzi do baru z małą małpką na ramieniu i zamawia drinka. Po chwili małpka zaczyna skakać po całym barze, podkrada oliwki z baru i je zjada, potem bierze pokrojone cytryny i je również pałaszuje. Zaraz potem wskakuje na stół bilardowy, bierze jedną bilę i ku zdumieniu wszystkich - połyka ją. Barman krzyczy do faceta:

- Widział pan, co zrobiła pańska małpa?!

- Nie, co?

- Właśnie zjadła jedną bilę z mojego stołu bilardowego!

- To mnie nie dziwi. Ona je wszystko w zasięgu jej wzroku. Przepraszam za moją małpkę, zapłacę za wszystko.

Facet kończy drinka, płaci i wychodzi z małpką. Dwa tygodnie później znów przychodzi do baru z małpką na ramieniu, zamawia drinka a małpa zaczyna znowu hasać po barze. Kiedy facet kończy drinka, małpka znajduje wisienkę na talerzyku. Bierze ją, wsadza sobie w tyłek, wyjmuje, a następnie zjada.

Barman jest wyraźnie zdegustowany:

- Widział pan, co zrobiła tym razem?!

- Nie, co?

- Wzięła wisienkę, wsadziła sobie w tyłek i zjadła!

- To mnie nie dziwi, ona je wszystko w zasięgu wzroku. Ale odkąd połknęła bilę, najpierw wszystko mierzy

Padłem :polew:

Opublikowano

Granica polsko-białoruska. Korek na 30 kilometrów. Czas oczekiwania na odprawę kilkanaście godzin. Zniecierpliwiony polski kierowca TIR-a podchodzi do białoruskiego pograniczniaka :

- Ej .. kolego !

- No szto ?

- Wiesz kiedy Niemcy napadli na Polskę ??

- No znaju ... w 1939 ...

- A wiesz kiedy napadli na Was .. znaczy się wtedy jeszcze Związek Radziecki ?

- No znaju ... w 1941 ..

- A wiesz Pan skąd się wzięły te dwa lata różnicy ?

- No nie znaju ???

- Przez te Wasze je@ne formalności na granicy !!!!!

Opublikowano

Opublikowano

pewna rozgłośnia radiowa w Europie zrobiła konkurs na opis najładniejszego poranka

wygrał facet którego opis wyglądał tak:

- budzę sie o 9 rano, wstaję, myje się, jem sniadanie i jade do domu....

Opublikowano

pewna rozgłośnia radiowa w Europie zrobiła konkurs na opis najładniejszego poranka

wygrał facet którego opis wyglądał tak:

- budzę sie o 9 rano, wstaję, myje się, jem sniadanie i jade do domu....

Podobne:

Co robi prawdziwy mężczyzna rano?

Myje się,goli i jedzie do domu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.