Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Po walce Adamka z Gołotą trener mówi do oszołomionego Gołoty:

- Ale wystraszyłeś Adamka w 2 rundzie!

- Czym?

- Myślał, że Cie zabił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po walce Adamka z Gołotą trener mówi do oszołomionego Gołoty:

- Ale wystraszyłeś Adamka w 2 rundzie!

- Czym?

- Myślał, że Cie zabił...

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa świata w zapasach. O tytuł walczy Polak z Rosjaninem. Przed walką polski trener mówi do swojego zawodnika:

- Słuchaj, masz szansę wygrać ta walkę, ale musisz uważać na Iwana. On ma taki chwyt, który nazywają zaplotka. Jak ci ją założy to już po walce.

- Dobrze trenerze, będę uważal.

Wychodzą na matę. Pierwsza runda. - nic. Druga rudna - nic. W trzeciej polskiemu zapaśnikowi coś zaczyna wychodzić, a tu nagle Rusek: rach ciach i zaplotka. Polski trener zamyka oczy, lłapie się za głowę... a tu nagle cała sala wiwatuje. - POLAK MISTRZEM ŚWIATA! Trener podbiega do Polaka i pyta:

- Jak to wygrałeś? Przecież sam widziałem jak w decydującej rundzie Iwan założył ci zaplotkę!

- Tak było! Jak mi zaczęło iść, to mi Iwan zaplotkę zaaplikował. Więc ja próbuję się uwolnić, on mi jeszcze mocniej, więc ja walczę, ale on podkręca jeszcze bardziej i nagle widzę koło mojej twarzy dwa wielkie owłosione jaja! No to ja chaps! Za te jaja... trenerze, trener nawet nie wie, ile człowiek ma siły jak się we własne jaja up***doli!!

[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 15:06_________________________________________________niektórzy mówią, że to autentyk... :) ale ja tam nie wiem:

Radio Wawa, audycja on-air:

- Nazywam się Waldek. Chciałem Was prosić, żebyście puścili dla mojej żony, która właśnie się ze mną rozwiodła jakąś piosenkę na pożegnanie.

- Przykro nam z tego powodu, jaka to ma być piosenka?

- Nie za często słucham radia, więc nie bardzo się orientuję w dzisiejszych wykonawcach. Dobrze byłoby, żeby w tekście znalazły się słowa w rodzaju "a idź w piz*u głupia suko razem ze swoją pierdolniętą mamusią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z Tureckiej Riwiery wraca samolot mało znanej firmy przewozowej,z samymi "asami" ,z urlopu -- wybucha jeden z silników -- ludzie wpadają w panikę..(z głośników głos tureckiego pilota) hhhrrryy "hello tis isss jooor kaptai spiking,eeeevry sing gona bi okej denkju for atention" ludzie sie troche uspokoili ,aż tu na drugim skrzydle wybucha i odpada drugi silnik---ludzie znowu wpadają w panike,krzyki,wrzaski....(z głośników głos tureckiego pilota) hhhrrryy "hello tis isss jooor kaptai spiking seeekent tajm,eeeeeeeevry sing gona bi okey dont panik,denjku for atention.....ale ludzi to wcale juz nie uspokojiło,samolot zaczoł pikowac do morza,ludzie zaczeli popełniac samobujstwa,krzyczą,wrzeszczą.....(z głośników głos tureckiego pilota) hhhrrryy "hello tis isss jooor kaptai spiking last tajm ,hu kant swim jump to the water rait nał,hu cant not swim DANKJU FOR ATENTION.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu prosze nietypowy rodzaj kasacji auta :D:D :decayed:

było ... [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:43_________________________________________________Seks to nie szachy, kończenie w trzech ruchach nie robi wielkiego wrażenia. [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:45_________________________________________________Z listu do kochanki:

...jedną ręką trzymam Twoją fotografię, a drugą ręką myślę o Tobie... [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:47_________________________________________________Mężczyzna przychodzi do doktora i mówi:

- Doktorze, bardzo mnie niepokoi fakt, że mój syn przespał się z taką jedną dziewczyną... i ona zaraziła go taką jedną, wstydliwą chorobą...

- Niech przyjdzie do mnie, coś poradzimy - odpowiedział doktor.

- Ale to jeszcze nie wszystko... Syn zaraził służącą!

- Nieprzyjemna sytuacja...

- I to jeszcze nie wszystko, doktorze. Ja zaraziłem żonę...

- No patrz pan - wykrzyknął z oburzeniem doktor. - Jedna dziwka, a zaraziła tylu przyzwoitych ludzi!!! [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:49_________________________________________________Żona opowiada przyjaciółce:

- Mąż znowu z delegacji przywiózł nową pozycję.... [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:49_________________________________________________Rozmawiają dwie znajome dziewczyny lubujące się w zaliczaniu nowych chłopaków.

- Ty Jola ale numer! Wczoraj byłam z tym Patrykiem... No wiesz ten wysoki!

- I co?

- Ty wiesz jakie on ma długie jaja!

- No! Już mi się obiły o uszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał z pogranicza patologii społecznej i seksu

bzyka brat siostre, a jak skończył mówi:

- jesteś prawie tak dobra jak matka.

- wiem - mówi siostra

- skąd??? - pyta brat

na to siostra - ojciec mi powiedział....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał z pogranicza patologii społecznej i seksu

bzyka brat siostre, a jak skończył mówi:

- jesteś prawie tak dobra jak matka.

- wiem - mówi siostra

- skąd??? - pyta brat

na to siostra - ojciec mi powiedział....

:polew::oops::wtf::OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.demotywatory.pl/uploads/1247688669_by_spontan_500.jpg

cos na podbudowanie :tongue4:

takze chlopaki gaz do dechy i nie zwalniać gwałtownie :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie chamskie, brzydkie i w ogole beee, ale koles mi dzis powiedzial i nie moglem sie nie podzielic:

-Hitler zabil 11mln Zydow.

-dobrze ze Turbodymomen o tym nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie chamskie, brzydkie i w ogole beee, ale koles mi dzis powiedzial i nie moglem sie nie podzielic:

-Hitler zabil 11mln Zydow.

-dobrze ze Turbodymomen o tym nie wie

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie za często słucham radia, więc nie bardzo się orientuję w dzisiejszych wykonawcach. Dobrze byłoby, żeby w tekście znalazły się słowa w rodzaju "a idź w piz*u głupia suko razem ze swoją pierdolniętą mamusią".

a jest taka piosenka? myślę że nie, bo znałbym ten przebój :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...