Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] OOOO A4 Nowka


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

A odnośnie alufelg i rs4, te też są niezłe. Widziałem na żywo, na b5 - pasują :kox:

http://allegro.pl/item778811604_17_rs4_audi_5x100_germany_rasowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde nie jestem harcorem haha :polew:

Co do felg to fajne ale ja chce takie bardziej pełne coś na styl rs4 :) Do lata jeszcze daleko wiec i tak pewnie jeszcze bede miał ze 100 innych pomysłów xD NArazie najważniejsze jest odkładanie funduszy ale to jeszcze dopiero po paru wydatkach :D NAdal rozrządu nie zrobiłem;/ i jeszcze przegub mam do wymiany :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec dodaje fotencje zza dnia!:D Jak sie widzi? :) Nie wiem czy ten przód nie jest za bardzo przyciemniony, oram sie zrywania przy kontroli ,szkoda mi bedzie hehe ;P

By6P0.jpg

BzU3r.jpg

BAawr.jpg

P.S nie wiem czemu na tych zdjęciach widac rózowy kolor na chromach ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Kolor ,gleba , felga 17 i fura piękna!

Gratuluje zakupu oby sie trzymala jak najdluzej ;)[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 07:38_________________________________________________Ps. faktycznie tez widze ten róż na chromach hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no widać widać, kolesiowi wysłałem na maila foto zeby zobacyzł co zorbiłem (nie mowiłem mu co) I pisze do mnie ze śmiechem że ramki na różowe zmieniłem, a szyb nie zauwarzył :polew:

No Gleba bedzie ale lekka i felgi 17 też będa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo:D Ja szukałem tylko i wyłącznie w czarnym kolorze, taki kaprys :)

Dodawaj foty dodawaj, z chęcia obejrze co tam wymodzisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i jest też minus, nie mam podłokietnika:P Musze sobie zmotać jakiś :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009,

A w opisie są podłokietniki :>

Gratuluję bryczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde faktycznie hehe nawet niezauwarzyłem a opis skopiowałem z ogłoszenia na którym go znalazłem ;P

A własnie spotkaliście sie kiedyś z a4 b5 która nie miała składanych tylnich siedzeń? Bo ja nie mam własnie i troche mnie to boli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie miałes zadnej możłiwości przebicia sie np przez podłokietnik? Bo w niektórych autach tak było że dało sie,jakbym gdzies na narty chciał śmignąć to moge zpaomnieć;/ Chyba ze kupie sobie składane narty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gleba byc musi tylko narazie musze rozrzą i przegub zrobić to troche sianka pójdziew wiec narazie bede musiał przystopować, za jakiś czas dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no nie wiem bo dopiero jak go kupiłem to jakoś po tygodniu pierwszy raz coś usłyszałem,a wcale go mocno nie dusiłem bo jeszcze rozrządu nie wymieniłem to wole dmuchać na zimne :) no moze pare razy mi sie zdarzyło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...