Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę to piszę ciekawy jestem korekty trochę po za tym znasz moje zdanie jeśli chodzi o tunig tdi [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 12:05_________________________________________________

Tymek zrób swoj projekt... zobaczymy czy bedzie jezdził :decayed: bo na razie do na dzo dza Ex'ie smigasz :bicz:

otóz to, nie sztuka kupić zrobione i oceniać innych, sztuka zrobić coś samemu :gwizdanie:

:facepalm: chłopie ogarnij sie co to za sztuka kupić turbo za 1200 stare sprzedać za 700 i dać to komuś by to jeszcze wymienił ale żal tu piszecie chłopcy :decayed:

dom tez sam sobie budujesz?? jeden struga deski drugi kręci hajs a trzeci wkłada sam sobie turbo proste...

Opublikowano
:blink:
Opublikowano

:blink:

co to za sztuka kupić turbo za 1200 stare sprzedać za 700 i dać to komuś by to jeszcze wymienił

stąd moje pytanie, przeczytaj uważnie :decayed:

Opublikowano
i tak nie polecam startów z miejsca bag

wiem. najlepsza roleczka od 30 km/h :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 18:06_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=znnaqgLuM7w

na dzien dzisiejszy jedzie to tak

jakies 18,5 sekundy od 50-160

Ile tam zoltych kontrolek :rolleyes::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zarówka... Od ledów z tyłu

Płynu do spryskiwaczy brakło

rezerwa :tongue4: a sumie tyle

Opublikowano

zarówka... Od ledów z tyłu

Płynu do spryskiwaczy brakło

rezerwa :tongue4: a sumie tyle

już się nie tłumacz, płyny powylewałeś, lampy wymontowałeś by było o sekundę szybciej :decayed:

Opublikowano

Nie chcesz rezystorów do ledów? Bo mam akurat :)

Opublikowano

oj tymek chlopak robi co moze zeby mnie wciagnac ,a ty takie rzeczy piszesz :thumbdown:

poza tym zrob cos przy aucie oprocz LPG

Opublikowano

zrobiłem w moim b5 więcej niż ty w twoich dwóch naraz :gwizdanie:

Opublikowano

zrobiłem w moim b5 więcej niż ty w twoich dwóch naraz :gwizdanie:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Opublikowano
i tak nie polecam startów z miejsca bag

wiem. najlepsza roleczka od 30 km/h :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 18:06_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=znnaqgLuM7w

na dzien dzisiejszy jedzie to tak

jakies 18,5 sekundy od 50-160

Magic masz jeszcze większą choinkę na wyświetlaczu niż ja :polew: :polew: :polew: :polew: w końcu ktoś się trafił :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

No choinka choinka...

teraz mam wieksze zmartwienie...

2 mas powiedział PA PA :doh1: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas:

zawsze cos nie tak... poprzednio tydzien przed rogalem miałem dzwona...

teraz kur..2mas... ubic sie idzie ;(

Opublikowano

pier**l dwumasa, rob koretke :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No choinka choinka...

teraz mam wieksze zmartwienie...

2 mas powiedział PA PA :doh1: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas:

zawsze cos nie tak... poprzednio tydzien przed rogalem miałem dzwona...

teraz kur..2mas... ubic sie idzie ;(

Tam myślałem że sprzęgło tego nie pociągnie...

Opublikowano
  • Autor

Sprzegło to sie nie slizga :good: ale dwumas telepie[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 10:42_________________________________________________Jednak to poducha pod sskrzynia była :tongue4:

Opublikowano

uff :) lepiej placic za poduche niz dwumasa :cool1:

a to program czasem nie jutro? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

we wtorek :kox:

Opublikowano

we wtorek :kox:

No to czekamy na wykresik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie pokaze 150 KUCA :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.